پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 154008 |
۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ | |

داستان واقعی مردی که به ۴۰ زن متاهل و دختر باکره تجاوز کرد!

داستان واقعی مردی که به ۴۰ زن متاهل و دختر باکره تجاوز کرد! مردی که به دختران متعددی تجاوز کرده بود عاقبتی جز مرگ در انتظارش نباید باشد. برخی اوقات جنون شهوت انسان را به جایی می کشاند که دختران و زنان بسیاری قربانی خواهند شد. اعدام مرد شیطان صفت «عباس جعفری دولت آبادی» گفت: این متهم […]

مجله اینترنتی ایران استایل

داستان واقعی مردی که به ۴۰ زن متاهل و دختر باکره تجاوز کرد!

مردی که به دختران متعددی تجاوز کرده بود عاقبتی جز مرگ در انتظارش نباید باشد. برخی اوقات جنون شهوت انسان را به جایی می کشاند که دختران و زنان بسیاری قربانی خواهند شد. اعدام مرد شیطان صفت «عباس جعفری دولت آبادی» گفت: این متهم که در تاریخ ۱۹ دی ماه سال ۹۲ به اتهام جعل عنوان،تهدید، سرقت، تجاوز و تعرض به زنان شوهردار و دختران دستگیر شده بود،پس از رسیدگی پرونده اتهامی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد.

 

وی ادامه داد: در کیفرخواست صادره برای متهم با افساد فی الارض از طریق ارتکاب اعمال منافی عفت و تعرضو تجاوز به ۴۰ نفر از دختران و زنان شوهردار تقاضای مجازات شده بود.دادستان تهران اعلام کرد: دادگاه طی ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ نامبرده را مفسد فی الارض تشخیص دادو به اعدام در ملاءعام محکوم کرد.

 

جعفری دولت آبادی خاطرنشان کرد: این حکم در دیوان عالی تایید و به شعبه اجرای احکام ارسال شده است.

 

اعدام مرد شیطان صفت ,پرونده چه بود؟
مرداد ماه سال ۹۱ بود که زن جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام کرد که از سوی مردی مورد آزار و اذیت قرار گرفته
و این مرد با تهدید چاقو اقدام به سرقت گردنبندش در آسانسور مجتمع مسکونی محل سکونتش واقع در میدان شهید محلاتی کرده است.

 

در اظهارات این شاکی عنوان شده بود: «در ساعت ۱۷:۴۵ روز اول مرداد سال ۹۱ زنگ آیفون زده شدو جوانی حدودا ۲۵ ساله با معرفی خود به عنوان “مأمور پست” مدعی شدکه قصد تحویل دادن یک بسته پستی را دارد و من هم به قصد تحویل گرفتن بسته پستی سوار آسانسور شدم؛اما زمانیکه به طبقه همکف رسیدم و قصد داشتم تا از آسانسور خارج شوم،

 

ناگهان این فرد را در پارکینگ مشاهده کردمو این درحالی بود که پیش از آن به هیچ عنوان در ورودی مجتمع را برای او باز نکرده بودم.هنوز از آسانسور پیاده نشده بودم که مرد جوان مرا در مقابل در آسانسور نگه داشتو در حالیکه اجازه بسته شدن در آسانسور را نمی‌داد، با چاقو تهدید کرد که اگر مانع از سرقت شوم مرا مورد آزار قرار خواهد داد

 

و نهایتا پس از سرقت گردنبند و مجروح کردن گردنم به سرعت از مجتمع خارج و با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی رنگ از محل متواری شد.»شگردهای متهم در سرقت و آزار و اذیت زناندر ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور قاضی ملاتبار ، بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۱ تهران،پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

با توجه به شیوه و شگرد سرقت که طی آن سارق تحت عنوان مأمور پست اقدام به سرقت و تهدید به آزار و اذیت زن جوان کرده بود ،کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران با بررسی شکایت‌های مشابه،تعداد دیگری از شاکیان را شناسایی کردند که در این پرونده‌ها نیز متهم به بهانه تحویل دادن بسته پستیو با مراجعه به مجتمع‌های مسکونی دارای آسانسور،به شیوه مشابه اقدام به سرقت طلا و جواهرات و تلاش برای ازار و اذیت آنان کرده بود.

 

در اظهارات یکی دیگر از شاکیان زن عنوان شده بود:«در ساعت ۱۵ روز ۱۳ شهریور ۹۱ فردی زنگ آیفون واحد ما را به صدا درآوردکه با جواب دادن به وی، مدعی شد که از اداره پست آمده و پستچی استو از من پرسید که مالک هستیم یا مستأجر ؟
که پاسخ دادم مالک هستم و پس از آن این شخص مدعی شد که سند تفکیک شده

 

واحد آپارتمانرا آورده و به بهانه تحویل دادن سند از من خواست تا به در مجتمع مراجعه کنمو من هم با آسانسور پایین آمده و زمانیکه به پارکینگ رسیدمجوانی موتورسوار که موتورسیکلت مشکی خود را در مقابل در ورودی مجتمع گذاشته بودمقابل در آسانسور مشاهده کردم و وی گفت که سند را اشتباهی به همسایه طبقه بالایی تحویل داده و باید سند را از همسایه گرفته و رسیدش را به وی تحویل دهم

 

که من هم به داخل آسانسور برگشتم اما قبل از بسته شدن در آسانسور ،وی با چاقو به سمت آسانسور آمد و مانع از بسته شدن در شد و ضمن فحاشی ،چاقو را به سمت گلو و صورتم نشانه رفت و … و سپس به سرعت از پارکینگ خارج از محل فرار کرد .»پس از آن کارآگاهان به چهره نگاری تصویر «مأمور دروغین اداره پست» پرداختند؛ شکات در اظهاراتشان،

 

با ارائه مشخصات مشابه و یکسان عنوان کردند که سارق جوانی حدودا ۲۵ ساله با قد بلند حدود ۱۸۰ سانتی متر و چشم و ابرو مشکی و با لباس های اسپرت بوده که با یک دستگاه مورتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ مشکی از محل متواری شده است.

صدور دستور انتشار تصویر متهم از سوی مقام قضایی
با توجه به احتمال ارتکاب دیگر جرایم ارتکابی توسط متهم و به منظور شناسایی دیگر شکات احتمالی ،دستور انتشار تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شد. همزمان با انتشار تصاویر چهره نگاری شدهدر روزنامه‌‍‌های کثیرالانتشار و خبرگزاری‌ها، تعدادی از شکات جدید با مراجعه به اداره شانزدهم به کارآگاهان عنوان داشتندکه این شخص تحت عنوان «مأمور اداره برق» قصد آزار و اذیت آن‌ها را داشته است.

 

سرانجام زن جوانی طی تماس تلفنی با تلفن ۱۱۰ عنوان داشت که متهم را در یکی از مراکز تفریحی شهر تهران
مورد شناسایی قرار داده اما این شخص به محض مشاهده وی با یک دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شده است .کارآگاهان با انجام تحقیقات از این زن جوان اطلاع پیدا کردند که متهم چندی پیش قصد داشته تا این خانم را مورد آزار و اذیت قرار دهد

 

که موفق به این کار نشده و به همین علت هیچگونه طرح و شکایتی از سوی این خانمبه پلیس اعلام نشده تا نهایتا پس از گذشت مدت زمانی و به صورت کاملا اتفاقی ،متهم را در یکی از مراکز تفریحی مورد شناسایی قرار داده است .این زن در اظهارات خود عنوان داشت که متهم در ۲۷ مرداد ماه سال ۹۲ قصد داشته تا به بهانه تحویل بسته پستیوی را نیز مورد آزار و اذیت قرار دهد که موفق به این امر نشده و از محل متواری شده است .

 

دستگیری متهم در شهرستان صومعه سرا
با توجه به اطلاعات بدست آمده کاراگاهان اداره شانزدهم با مراجعه به محل سکونت این خانم جوان و شناسایییکی از مراکز تجاری دارای دوربین های مداربسته ،به بررسی تصاویر ضبط شده پرداخته و موفق به شناسایی موتورسیکلت متهم در لحظه فرار وی از محل شدند

 

که با شناسایی موتورسیکلت ، هویت آخرین مالک آن به نام “الف.ح” متولد ۱۳۶۲ شناساییو شکات پرونده نیز پس از حضور در اداره شانزدهم تصویر وی را مورد شناسایی قرار دادند .سرانجام با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم پرونده در یکی از روستاهای شهرستان صومعه سرا مورد شناسایی قرار گرفتو کاراگاهان اداره شانزدهم در ساعت ۲۲ نوزدهم دی ماه سال ۹۲ ،وی را طی یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

 

اعدام مرد شیطان صفت ,متهم در اعترافاتش چه گفت؟
یافته‌های پلیس درباره زندگی خصوصی این مرد نشان داد او دو همسر و دو فرزند داردکه با همسر اولش ۱۰سال و با همسر دومش پنج‌سال قبل از بازداشت ازدواج کرده‌ بود.او به شیشه اعتیاد داشت و قبلا در زمینه امور ساختمانی فعالیت می‌کرد و از این راه پول کلانی به دست آورده بود.

 

«الف» که دست خود را روشده می‌دید سرانجام به تجاوز به این زنان اعتراف کرد و گفت: چیز زیادی یادم نیستو اگر اعتراف نکردم هم به همین دلیل بود که شیشه کشیده‌ بودم و چیز زیادی یادم نمی‌آمد.وقتی چند روزی از بازداشتم گذشت و آثار شیشه از بین رفت همه‌چیز یادم آمد.

 

وی گفت:تجاوزها را وقتی انجام می‌دادم که شیشه مصرف می‌کردم شیشه باعث می‌شدهمه‌چیز را فراموش کنم دنیا دیگر برایم شکل دیگری داشت. انگار جلو همه‌چیز پرده کشیده ‌بودند.

 

جزئیات حکم اعدام مرد شیطان صفت و متجاوز
پس از انتشار عکس «الف» در روزنامه‌ها تعداد شکات او به ۴۰ نفر رسید و معلوم شد مرد جوان که محدوده جرایم خود را شرق تهران قرار داده ‌بودبیشتر اواسط صبح یا ظهر که مردان در خانه نیستند قربانیان خود را مورد آزار قرار می‌داد.این پرونده که در دادسرای ناحیه ۲۱ مورد رسیدگی قرار می‌گرفت بعد از تکمیل تحقیقات و اعتراف متهمبه هر ۴۰ مورد تجاوز منجر به صدور کیفرخواست شد.

 

اتهام افساد فی الارض و جعل عناوین در کیفرخواست صادره
به گزارش پارس ناز اعدام مرد شیطان صفت ,در کیفرخواست صادره برای «الف »متهم ۳۱‌ ساله که با جعل عناوبن مامور پست،۴۰ زن را مورد تعرض جنسی قرار داده‌ استبا توجه به اقرار صریح متهم به تجاوز وحشیانه و بررسی این اقرار و تایید مقرون‌به‌واقع‌بودنآن و همچنین اخلال شدید در نظم عمومی و ایجاد ناامنی درخواست اشد مجازات برای متهم داده شد.

 

این پرونده برای رسیدگی به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری‌ استان تهران ارسال ‌شد اما با توجه به اتهام افسادفی‌الارض برای متهم،قضات با صدور قرار عدم صلاحیت پرونده را به دادگاه انقلاب ارسال کردند.این پرونده به دلیل حجم بالای شکات و پس از انجام تحقیقات،از تاریخ ششم مهرماه سال ۹۳ و در چندین نوبت به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

گردآوری: ایران استایل

 

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.