جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 158433 |
۰۳ / ۰۳ / ۱۳۹۶ | |

خوراکی هایی که اگر باهم بخورید لاغر میشوید

خوراکی هایی که اگر باهم بخورید لاغر میشوید ترکیب تعداد زیادی از مواد خوراکی میباشند که می‌توانند منجر به لاغری شوند،فرمول طلایی آنها را میتوانید در زیر دیدن نمایید. همان طور که همۀ می‌دانید برای کاهش وزن وبهبود سلامتی به یک برنامه خوراکی متعادل احتیاج داریم. بنابراین برای برداشتن نخستین گام جهت داشتن اندامی متناسب در […]

مجله اینترنتی ایران استایل

خوراکی هایی که اگر باهم بخورید لاغر میشوید

ترکیب تعداد زیادی از مواد خوراکی میباشند که می‌توانند منجر به لاغری شوند،فرمول طلایی آنها را میتوانید در زیر دیدن نمایید. همان طور که همۀ می‌دانید برای کاهش وزن وبهبود سلامتی به یک برنامه خوراکی متعادل احتیاج داریم. بنابراین برای برداشتن نخستین گام جهت داشتن اندامی متناسب در کنار ورزش برخی غذاها را به صورت ترکیبی بهره گیری کنید.

 

تخم مرغ + سبزیجات

تخم مرغ به جذب کاروتین «رنگدانه هایي که به سبزیجات رنگ میدهند» کمک میکند وزمانی که با سبزیجات تازه ترکیب می‌شوند تاثیرش برای کسانی که میخواهند وزن کم کنند دو برابر میشود.

 

مرغ + فلفل قرمز

ففل قرمز برای سوزاندن کالری و تبدیل غذا به انرژی بسیار خوب هست. زمانی که با مرغکه منبع پروتئین هست ترکیب شود تبدیل به یک غذای بسیار خوشمزه و سالم میشود.

 

حبوبات + ذرت

تحقیقات جدید نشان داده هست که مصرف حبوبات به کاهش وزن کمک می‌کند. ذرت نیز حاوی نشاسته مقاوم «کربوهیدرات پیچیده» هست که هم برای روده و سیستم ایمنی بدن خوب هست و هم به فرآیند کاهش وزن همراه با ورزش کمک می‌کند.

 

چای سبز + آب لیمو

چای سبز حاوی کاتچین «آنتی اکسیدان قوی» هست. با فواید لیمو هم همۀ ما آشنا هستیم. اما یکی از فواید مرکبات که شاید کمتر کسی بداند این هست که هضم کاتچین را آسان تر می‌کند.

 

سالمون + مارچوبه

ماهی سالمون حاوی اسیدهای چرب اومگا۳ می باشد. مارچوبه نیز سرشار از فیبر وپروتئین هست و به از بین بردن آب اضافی بدن کمک می‌کند. برای اینکه غذا هم خوشمزه باشد و هم سالم توصیه میکنم مارچوبه ها را بخارپز کنید یا در فر بپزید.

 

گردآوری: ایران استایل

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.