سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 152465 |
۰۹ / ۱۲ / ۱۳۹۵ | |

سبک خاص بهنوش بختیاری در مد و لباس

سبک خاص بهنوش بختیاری در مد و لباس سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر یکی از جنجالی ترین دوره های این رویداد بود، با این حال برنده ها مشخص شدند و همه چیز به اتمام رسید. فعالان مد و لباس اما اعتقاد داشتند که جشنواره از این لحاظ شرایط مطلوبی نداشته است. حضور بسیاری از هنرپیشه های […]

مجله اینترنتی ایران استایل

سبک خاص بهنوش بختیاری در مد و لباس

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر یکی از جنجالی ترین دوره های این رویداد بود، با این حال برنده ها مشخص شدند و همه چیز به اتمام رسید. فعالان مد و لباس اما اعتقاد داشتند که جشنواره از این لحاظ شرایط مطلوبی نداشته است.

حضور بسیاری از هنرپیشه های زن سینمای ایران با لباس های تیره و بعضا مشکی در کنفرانس های خبری، پیکان انتقاد را به سمت مشاوران مد چهره های سرشناس سینمای ایران نشانه گرفت.اگرچه با وجود تلاش های کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد برای ساماندهی این مسئله در کشور،

 

همچنان اکثریت جامعه تمایل به پوشیدن لباس های تیره به جای لباس های رنگارنگ و شاد دارند، اما شبکه های اجتماعی و ژورنال های مد سبب شده تا حدودی رگه هایی از استقبال ایرانیان به خصوص بانوان از لباس های شاد منقش بر طرح های ملی را شاهد باشیم.

 

به هر حال، جامعه سینمایی کشور به عنوان بدنه ای که همواره در کانون توجه رسانه ها و افکار عمومی قرار دارد، نقش زیادی در معرفی سبک زندگی به خصوص دنیای مد و لباس به جامعه به ویژه جوانان ایفا می کند. شاید به همین خاطر است که در چند سال اخیر، بسیاری از چهره های سینمای مشهور، از طریق اینستاگرام مشخصات طراحان لباس خود را اعلام می نمایند.

 

مدگردی امروز پارس ناز، نگاهی داشته به سبک مد و لباس چند وقت اخیر الهام حمیدی و بهنوش بختیاری، هنرپیشه های سینما و تلویزیون کشورمان که بازتاب های گسترده ای در میان کاربران پیدا کرده است.

 

بهنوش بختیاری: سفیر مد و لباس شاد

حساب کاربری بهنوش بختیاری که در گزارش های اینستاگردی روزیاتو همواره یکی از ارکان ثابت مطالب هفتگی به شمار می رود، با بیش از ۵.۴ میلیون مخاطب، در فهرست پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان قرار دارد. او در کنار الناز شاکردوست و مهناز افشار، یکی از پر مخاطب ترین صفحات فارسی در اینستاگرام را داراست.
                           
گردآوری: ایران استایل

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.