سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 154520 |
۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ | |

تجاوز وحشیانه همزمان ۳ مرد به دختر بازیگر

تجاوز وحشیانه همزمان ۳ مرد به دختر بازیگر مردانی هوس باز و دزد از اعتماد و شوق یک جوان برای بازیگر شدن سوء استفاده نموده و با بردن به وی به جنگل های سرخه حصار وی را مورد آزار جنسی قرار دادند. همه‌‌چیز از وعده بازی در یک تله‌فیلم شروع شد. در این ماجرا پسر ۲۱۱ […]

مجله اینترنتی ایران استایل

تجاوز وحشیانه همزمان ۳ مرد به دختر بازیگر

مردانی هوس باز و دزد از اعتماد و شوق یک جوان برای بازیگر شدن سوء استفاده نموده و با بردن به وی به جنگل های سرخه حصار وی را مورد آزار جنسی قرار دادند. همه‌‌چیز از وعده بازی در یک تله‌فیلم شروع شد. در این ماجرا پسر ۲۱۱ ساله‌ای که عشق بازیگری داشت به همراه مردی آشنا به جنگل‌های سرخه حصار رفت به‌خیال اینکه کارگردان فیلم در انتظارش است اما در آنجا ۲ نفر به کمین نشسته بودند تا نقشه شوم خود را اجرا کنند.

صبح چهارم آبان‌ماه امسال پسری جوان درحالی‌که به‌شدت هراسان بود به اداره پلیس رفت و از دام سیاهی گفت که در آن گرفتار شده بود. او گفت: من دانشجوی رشته بازیگری هستم و آرزویم این بود که روزی نقش اول یک فیلم سینمایی را بازی کنم. چند روز پیش بود که با جوانی به نام سعید که در قهوه‌خانه‌ای در شرق تهران کار می‌کرد آشنا شدم.

 

او از من خواست تراکت‌های قهوه خانه را برایش پخش کنم و گفت که حقوق خوبی می‌دهد. من هم برای تأمین هزینه‌های دانشگاه قبول کردم. او وقتی متوجه شد که من عاشق بازیگری هستم جوانی به نام سهیل را به من معرفی کرد و گفت او با چند کارگردان در ارتباط است.

 

همین شد که با سهیل قرار ملاقات گذاشتم و او به من وعده داد تا مرا به دوست کارگردانش معرفی کند تا به‌زودی نقش اول یا دوم یک تله فیلم رابازی کنم. سهیل با چرب زبانی فریبم داد و خواست تا پیش دوست کارگردانش بروم و برای شروع به‌عنوان سیاهی لشکر در یک تله فیلم بازی کنم. او گفت باید برای بازی در این نقش ۲۰۰هزارتومان پرداخت کنم

 

که این را هم قبول کردم. وی گفت: روز حادثه Incident بی‌خبر از همه جا همراه سهیل به جنگل‌های سرخه حصار رفتیم. در آنجا به جای کارگردان ۲جوان که سوار بر یک پراید بودند سراغمان‌ آمدند. آنها از دوستان سهیل بودند و وقتی نزدیک شدند مرا هل دادند و شروع به کتک‌زدنم کردند. بعد هم به همراه سهیل با زور مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و تمام پول‌ها و اموالم را سرقت Stealing کردند و پا به فرار Escape گذاشتند.

 

با این شکایت، ‌تیمی از مأموران با دستور قاضی علی وسیله ایرد موسی بازپرس دادسرای ویژه سرقت، تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کرد و با دستگیری جوانی که در قهوه‌خانه کار می‌کرد موفق شدند ۳متهم شیطان‌صفت (سهیل و همدستانش) را دستگیر کنند. سهیل در تحقیقات به قاضی گفت: جوانی که در قهوه‌خانه کار می‌کرد از دوستانم

 

بود که از طریق او با دانشجوی بازیگری آشنا شدیم و به‌دلیل وسوسه‌هایی که سراغم آمد نقشه کشیدم تا سناریوی شوم خود را با همدستی ۲نفر از دوستانم کلید بزنم.به گزارش همشهری، متهمان با قرار قانونی در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

 

گردآوری: ایران استایل

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.