تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
بدون دیدگاه | کد خبر: 40694

خبرهای جدید از حکم دادگاه مجری مشهور صدا و سیما

 5889

 

به تازگی خبری مبنی بر صدور حکم جلب مجری مشهور سیما در یکی دو سایت‌ اینترنتی منتشر شد که پیگیری این خبر را در گزارش اختصاصی ما می خوانید.

شفاف: به تازگی خبری مبنی بر صدور حکم جلب مجری مشهور سیما در یکی دو سایت‌ اینترنتی منتشر شد که پیگیری این خبر را در گزارش اختصاصی ما می خوانید.

به گزارش شفاف، خبرسازی تازه علیه مجری مشهور سیما که پرونده شکایت از او به مراحل پایانی رسیده، صدور حکم جلب است که متاسفانه سایت ذوق زده منتشرکننده این خبر، بدون در نظر گرفتن مبانی حقوقی، تنها و به صرف یک ادعا که منبع آن هم مشخص نیست، آن را منتشر کرده‌اند حال آنکه صدور حکم جلب مستلزم اجرا و انجام مقرراتی است که طی زمان مقرر و قانونی، دفعات قانونی ابلاغ و رویت، اعلام وضعیت به وثیقه گذار، رویت و دستور رسمی قاضی رسیدگی کننده را می‌طلبد تا دادگاه به نتیجه برسد که محکوم از اجرای حکم، قصد فرار دارد.

این در حالی است که نه تنها این مراحل طی نشده بلکه اساسا حکم جلبی علیه مجری صادر نشده است و همین امر، انتشار بدون سند خبری کذب را نشان می‌دهد که دادستان به عنوان مدعی العموم می‌تواند از رسانه‌های منتشرکننده شکایت کند. چرا که انتشار این اخبار از مصادیق بارز اشاعه کذب است.

یک منبع آگاه در رسانه ملی با تایید خبر ما و به کار گیری مجری مشهور در برنامه‌های آتی سیما، به خبرنگار شفاف گفت: این اقدامات تخریبی از آنجایی صورت می‌گیرد که گویا برخی افراد سعی دارند جلوتر از دستگاه شریف قضا، حرکت کنند و با نیت‌های غیر انسانی و غیر اسلامی به نوعی اراده خود را بر جریان تصمیم‌گیری قوقه قضائیه تحمیل کنند.

وی افزود: به کارگیری و یا عدم همکاری این سازمان با مجری یا هر یک از کارکنان رسانه ملی، مستلزم تصمی‌مسازی مسئولان حقوقی و حراستی و تصمیم مدیران ارشد است که این خبرسازی‌های کذب، تاثیری براین تصمیم‌گیری‌ها ندارد.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: بر فرض انجام تخلفی از سوی هر یک از کارکنان این رسانه، انتشار خبر جعلی آن بدین شکل، نه تنها صادقانه و برای تنویرافکار عمومی نیست بلکه خود از مصادیق اشاعه فساد است.

وی در عین حال تاکید کرد که هر فردی که خود را صاحب حقی می‌داند باید در محکمه و دستگاه قضا، آن را پیگیری کند و نه اینترنت و فضای مجازی.

گزارش خبرنگار ما حاکی است که مجری مشهور علی رغم خبرسازی‌های چند ماه گذشته فضای مجازی

به زودی در برنامه جدیدی در سیما، حاضر می‌شود تا پایانی باشد بر تمام شایعات و اخبار کذب پیرامون او

 

نیکصالحی

مطالب مرتبط

ویژه های زیرمیزی

مطالب تصادفی

تبلیغات

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

وب دانش

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player