تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱
بدون دیدگاه | کد خبر: 28395

خلاصه برنامه نود دیشب دوشنبه ۲۸ شهریور ۹۱

 خلاصه برنامه نود دیشب دوشنبه 20 شهریور 91

 

 

به گزارش زیرمیزی،برنامه ۹۰ دیشب ۲۸ شهریور ۹۱ دوباره برگزار شد و مثل همیشه برنامه شلوغ و جنجالی بود.

در اینجا به بررسی تمام اتفاقاات افتاده در برنامه نود می پردازیم.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

هرآنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت

 

محور اصلی برنامه پیرامون شکست تلخ ایران مقابل تیم ملی لبنان بود.

 


برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ۱۰و ۴۵ دقیقه آغاز شد ، در آغاز برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور که دوشنبه ۲۷ شهریور ماه در شب سالروز میلاد تولد حضرت معصومه(س) به روی آنتن رفت. در مردانه ترین برنامه سیما این روز را به همه به خصوص دختران تبریک گفت.

به گزارش تابناک، امیر حاج رضایی کارشناس فوتبال و شکور کارشناس داوری مهمان حضوری و ویژه برنامه ۹۰ بودند ، کارشناس فوتبال در ابتدای بحث، پیام آور حرف مردم به مجری برنامه بود،امیر حاج رضایی گفت: آقای فردوسی پور من به عنوان پیام رسان مردمی که من را دیده اند و از من خواستند به شما بگویم که این چه وضع فوتبال است! مردم از شما به عنوان امین فوتبال خواستند که پیگیر این اوضاع در فوتبال باشید.

در ادامه حاج رضایی گفت : وضعیت حال فوتبال ما مانند ۱۱ سال پیش بعد از اتفاق منامه است ، مقابل ازبکستان با شانس برنده شدیم ، برابر قطر در تهران ضعف داشتیم و توان بردن نداشتیم و در مقابل لبنان هم که فاجعه بار بودیم

زمانی که از کارشناس برنامه در مورد وضعیت تیم پرسپولیس سوال شد، بیان کرد: در سال گذشته آبان ماه در همین برنامه در مورد اوضاع تیم پرسپولیس صحبت کردیم و من نظراتم را گفتم. آقای فردوسی پور نه من نوستراداموس هستم نه شما ولی وضعیت تیم پرسپولیس قابل پیش بینی بود.

در ضمن من نه طرف دار پرسپولیس هستم نه استقلال ولی اعتقاد دارم که موفقیت این دو تیم به نفع فوتبال کشورمان است و باعث می شود که تیم ملی بهتری داشته باشیم و آرزو می کنم که این تیم موفق باشد.

وی در پایان بحث از مسئولان فوتبال ایران خواست تا حسین فرکی را به کادرفنی تیم ملی اضافه کنند. او گفت:« حسین فرکی هم به عنوان مربی و هم بازیکن در جام جهانی حضور داشته . او چهره ای دوست داشتنی بین همه ماست .

در ادمه بازی بازیکنان تیم ملی زیر ذره بین قرار گرفت و عملکرد بازیکنان بررسی شد .در ضمن دیدار ایران و لبنان به مدت دو دقیقه به نمایش در آمد .

سپس غلام رضا رفیعی مشاور حقوقی صدا و سیما مهمان حضور دیگر برنامه ۹۰ بود که در مورد عدم پخش بازی ایران و لبنان اظهار داشت که بعلت درخواست غیرمنطقی و گران بودن بیش از عرف حق پخش بازی فوق را نخریدیم .

در ادامه پس از بازی فولاد و ذوب آهن به اعتقاد کارشناس داوری ۹۰ گل صحیح فولاد مردود اعلام شد و گل ذوب آهن در شرایط آفساید به ثمر رسید . کریمی کمک داور جنجالی این دیدار به روی خط آمد و در میان صحبتهایش به داشتن ارتباط با دلال معروف اعتراف کرد !

اولتیماتوم رویانیان به ۲ بازیکن

در قسمت پایانی برنامه محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس روی خط آمد و آخرین وضعیت باشگاه را توضیح داد ، در ضمن به دو بازیکن که البته نامی از آنها نبرد اتمام حجت کرد .

پرسش و پاسخ نظرسنجی ۹۰

پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که مهمنرین علت افت فوتبال ایران چیست ؟ ۱- پرداخت پولهای بی رویه و بی انگیزگی بازیکنان ۲- ضعف مربیان ۳- ناکارآمدی فدراسیون و مدیران باشگاهها . که در پایان حدود ۷۱ درصد به گزینه ۱ رای دادند ، ۲۵ درصد گزینه ۳ را برگزیدند و ۴ درصد ضعف مربیان را علت افت تیم ملی عنوان کردند.

منبع:زیرمیزی

مطالب مرتبط

ویژه های زیرمیزی

مطالب تصادفی

تبلیغات

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

وب دانش

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player