تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
۳۰۰ دیدگاه | کد خبر: 21940

تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس

تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس 

ارم نیوز: سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند….

به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

● اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار ما حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

● تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است

لینک به این مطلب: http://zirmizi.com/?p=21940
برچسب ها:

مطالب مرتبط

ویژه های زیرمیزی

مطالب تصادفی

تبلیغات

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. محسن تاجیک
  ۱ خرداد ۱۳۹۲

  من اگر جای قاضی بودم حکم به مصلوب کردن این کثافتهای لعین میدادمپ

 2. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

  بخدا اشكم دراومد چه حيووناي كثافتي خيلي اشغالن واقعا كه اه عصبي شدم خيلي ……….

  • حمید
   ۲۲ مهر ۱۳۹۲

   مقصر خودتونید تو تبریز یک افغانی لجن شبیه سگهای ولگرد پیدا نمیشه ججون فقط آذری ها تو تبریز جا دارن

 3. محمد
  ۴ تیر ۱۳۹۲

  اونها رو باید چندین بار اعدام کنن.تقصیر کیه که این حیوونا از اعدام وحشت ندارن؟باید کاری کرد که زجر کش بشن.اون زنو مرد چطور میخوان زندگی کنن؟

 4. sara
  ۲۰ تیر ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه .

  • الناز
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

   بخدا خیلی بی مسعولیت هستند که اجازه میدن این کار رو کنند

 5. ایرانی
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

  خدایا کشور ما را از این افاغنه کثیف و نمک نشناس حفظ بفرما .باید مثل خودشوش باهاشون رفتار بشه.

 6. علی
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  بخدا دارم دیونه میشم
  خاک بر سر مسئولینمون،ک اجازه بدن یه افغانی بیاد ایرانو و جرات یه همچین غلتی رو داشته باشه
  متاسفم

 7. مونا
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  عقم میگیره از ادمایی که شرافقو ونجابت یه زنو واسه یه لحظه خوشی کثیف خودشون به بازی میگیرن.واقعا که لایق فحش و ناسزا هم نیسند…….

 8. سامان
  ۳ شهریور ۱۳۹۲

  دارم دیوونه میشم

 9. علی
  ۵ شهریور ۱۳۹۲

  خاک تو سر مسولین ک اینا رو بیرونشون نمیکنن

  • تورج
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

   تو ی چی میگی دادا”اکثرافغان دارن تو کشورمون مث ادم زندگی میکنن حالا چون چن تا نامرد دارن باید بیرون بشن

 10. رومینا
  ۵ شهریور ۱۳۹۲

  اگه ایران کمی ادمارو ازاد میذاشت الان این جوری نبوداینا از رویه حوسه .

  • sajjad1999
   ۲۷ مهر ۱۳۹۲

   یه عده ازهمین افغان ها بودن که تو یزد به یهدختردانشجوی شیرازی حمله کرده بودن

 11. بهمن
  ۸ شهریور ۱۳۹۲

  مسئولین باید این افغانیهارو بندازن بیرون که متاسفانه تاحالا هزاران جرم شبیح این رخ داده ولی کسی کاری نکرده

 12. نادر
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  از فردا افغانی دیدم تا حد مرگ میزنمش

 13. مهران
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا واسه اون زن شوهر متاسفم خدا بهشون صبر بده و از بعضی مسئولین بیخیال میخوام که از راه دادن این کثافتا به کشور عزیزمون جلوگیری کنند واقعا کشوری با این تمدن و قدرت جای این آشغالای کثیفه آره….لطفا این لجنا رو از کشور بیرون کنید..مرسی

 14. حمید
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

  خدایا دیگه امام زمان (عج)رابرسان

 15. سعید
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

  روی مسئولین ایرانی سیاه باشه که این جنایتکارا رو توی کشور ما راه میدن خاککککککک بر سرتون
  برین بمیرید از وقتی شنیدم ……………………….

 16. جامی کزدستان
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

  گاهی اوقات چاره ای نداری،جزاینکه خودت قانون بشی وخودت هم اجراش کنی..واقعا برای این زن وشوهرمتاسفم.این نامردهارا باید مثل خودشان اذیت کردوبعدازنده زنده پوستشان راکندتا سگ مرگ شوند…

 17. civh
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا متاسفم چرا امنیت تو کشور ما وجود نداره

  • محسن
   ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

   ب مولام علی قسم میخورم ک خونم به جوش اومد غیرت ایرانی بودنم غیرت تبریزی بودنم داره بهم
   زخم زبون میزنه بخدا دارم گریه میکونم چرا؟؟آقایان مسئول چرا؟؟؟بی عرضه ها بی غیرتا چرا؟؟؟
   آخ اون 2زوج جوون چطوری دیگه میتونن زندگی کنن؟دیگه اون زن بیچاره چطوری میتونه ب
   روی مردش نگاه کنه؟…
   بخدا متاسفم..

 18. سعید
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  به خدا قسم خونم به جوش اومد تا اینو خوندم افغانهای کثیف یک با دوتا افغانی رو تو شهر ما آتیش زدند به خاطر همین کاراشون اینارو هم باید زنده زده آتیش بزنند

  • درخشان
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

   سعیدجان دم شهرتون گرم شهرتون کجاس؟

  • تورج
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

   سعید جان کار اونایی ک این کارو کردن ک وحشیانه تره….
   این بااون چ فرقی داره جفتشون دور از انسانیته

 19. الماس
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  مسئولیت این حادپه به عهده مسئولیین بی کفایت کشورمان است که ایران را بی در وپیکر رها کردن که هر اشغال کله عوضی بی شرف بیاد تو ایران اخرش همین کثافتایی که از کشورهای مختلف بی فرهنگ وارد کشورمان می شوند ایران را غارت نکردن وما رو از کشورمان بیرون نکردن خاک بر سر این مسئولان بی لیاقت یک نمونش خونه ما تو بافت فرسوده حرم بود مفت ومجانی این دولت بی لیاقت خونمونو به زور ازمون گرفت وحالا می بینیم تو پروژه ها این عربای شکم گنده را شریک می کنن به همین امام رضا که فدای مظلومیتش که با این بارگاهی که درست کردن هنوز از دست کارای اینا مظاوم

 20. محمد رضا
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  خدالعنتشون کنه بابا اینا روباید زجر کش کرد

 21. مسعود
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا برای کشورم متاسفم که چند افغانی کثیف باید سر مردم این بلا رو بیارند.برای سران این مملکت هم متاسفم … متاسفم…متاسفم…

 22. ali
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  قضات و مسولین ما از افغانیها بی شرفترن چرا این کثافت ها را از ایران بیرون نمی کنند اینها جاسوسهای آمریکایی هستند ما چقدر بدبخت هستیم که حتی از نشان دادن عکس جنایتکاران ابا داریم وای بر ما ……..

 23. hamid
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  اخه اگه مثل زمان قدیم یه جایی بزارن واسه همین کارا براادمای بدبختو بی ناموسی مثل اینا که اینطوری نمیشه خدافرج اقامونو برسونه

 24. مجید
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  خیلی خوب

  • Arash
   ۱۳ مهر ۱۳۹۲

   دوستان این مطلبوهم لطفا بخونید

   واقعانمیدونم چی بگم واقعا!!!اول ازهمه برااون زوج ازخداصبرمیخوام انقدرناراحت شدم که اگه دستم به اون نامردای کثافت میرسیدبدون توجه به قانون فقط تیکه پارشون میکردم(واقعاازناراحتی خون جلوی چشماموگرفته )
   وهزاران تاسف برامسعولین مملکت واقعامرگم واسه شمازیادیه

   وحالاشمارومیناخانم:احتمالاشمام ازاون دخترای به قول معروف سنتری که احتمالابسیارهم hotتشریف دارین

   واماشماآقامجید:منظورت ازخیلی خوب چیه؟

   واماشماحمیدآقا:ازیه طرف میگی فاحشه خونه(توجیه:خانه عفاف و…قبول نیست)ازیه طرفم ظهورآقارومیخوای-یه کم عقلتوبه کاربنداز

   وامامازیارایرانی:توخودتم یه کثافتی همین_اگه اعمال دمانشونه شخصیتشونه پس چراازاین کثافتاکه عملشون بدترین اعماله حمایت میکنی_درسته توایران اینجورجرماهم هست ولی اینکه یه بیگانه توخونه آدم پاشوازگلیمش درازترکنه این دیگه تحملش واسه یه{مرد)سخته

   ودرآخر:درسته من بااین حرفام نمیتونم ازسنگینی اون غمی که تو دل اون زن وشوهرحتی بعدازمدت ها هست حتی یه ذره کم کنم ولی امیدوارم خدابهشون صبربده

   اللهی آمین

 25. علی
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

  این افغانی ها خودشون خواهر و مادر نداشتن؟؟؟
  باید با خودشونم همین کارو میکردن تا ببینن چه حسی بهشون دست میده.
  اما از اون جایی که اینا بیناموسن ینی از زیر بونه به عمل میان و تو شناسنامشون به جای نام پدر ؟ گذاشتن باید شکنجشون میکردن بعدم حبس ابد.اینجوری من دلم خنک میشه
  بی پدر مادرا…
  الان اون زن و شوهر چجوری باید زندگی کنن؟

 26. حامد
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

  اگه این اتفاق واسه یکی از آقازاده های مثلا محترم هم افتاده بود بازم سکوت میکردن؟

 27. ابوالفضل
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

  این کار کثیف فقط از یه حرومزاده برمیاد!
  دلیل تکرار اینکارها و عبرت نگرفتن دیگزان صدور حکم جزای کم و ناچیزه ، آخه اینها زندون رفتن دارن !!! باید بگیرن بلافاصله ….شون رو قطع کنن ، بعدش هم در شهر از پا دارشون بزنن تا سقط بشن!
  یه زمانی ایرانیها میرفتن ژاپن واسه کار ، یکسریشون مرتکب جرمهایی شدن مثل دزدی که باعث شد دولت ژاپن اکثر ایرانیها رو از کشور خارج کنه،حتی از ورود ایرانیها جلوگیری میکرد!!
  حالا دولت ما رو ببین ، بدترین و کثیفترین جرمها رو افغانها مرتکب میشن ، از اونور روز به روز تعدادشون بیشتر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 28. قزويني
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

  قاضي بايد اونارو تحويل ما بده خودمون ميدونيم بايد چيكارشون كنيم.

 29. علی
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

  اون کثافتا رو باید تکه تکه کرد وجلوی چششون داد سگها بخورن

 30. علی
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

  باید جز جز بدنشون رو با چاقو تیکه تیکه کنن

 31. شهاب
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

  اعدام

 32. سعید
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

  هه.علی جون وقتی تیکه تیکشون کردی چطوری میخوان ببینن ک سگا دارن میخورتشون.باید اینارو گرفت اخته کرد

 33. صادق م
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  بخدا خیلی عصبانی شدم باید به بدترین شکل مجازات بشن از پلیس اگاهی خواش مندیم سریع این کارو بکنن
  صادق تهران

 34. mahta
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  رومینا خانوم این آزادی که میگین یعنی چی؟
  چقد سختی کشیده بیچاره اون مرد که جلوی چشاش…
  مرد ایرانی هر چی ام باشه ناموسش براش خیلی مهمه.خدا بهش صبرشم بده.بیچاره.

 35. سامان
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  اوج پستي را تماشاكن دارم مي تركم از غيرت

 36. محمد صفار فرخی
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  فقط سنگسار سنگسار سنگسار به خدا قاضی باید جواب بده اگه سنگسار نکنه

 37. زهرا
  ۵ مهر ۱۳۹۲

  بلههههههه عجب حیوونایی پیدامیشه حیف نعمت زندگی که دراختیار بعضیا قرار میگیره خدایااااااااا من از بی عدالتی بیزارم چقدرصبرت زیاده

 38. مازیار ایرانی
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  اینا فقط چن تا افغانی بودن همیـــــــــــــــــن
  دارین گندش میکنین چون من دوستان افغانی زیادی دارم
  تو همین ایرانه خودمون کلی نامرد وجود داره خب حالا فرض کنین اینام همین طورین
  شرف ادم که به ملیتش بستگی نداره من تو همین ایران و ادماش احساس غریبی میکنم
  به جان خودتون یه عرب یا افغان میتونه از یه ایرانی بهتر باشه.اصن یه سوال

  یه ایرانی بهت فحش میده مالت رو میدزده میره
  یه افغانی بهت نونش رو تعارف میکنه
  کدوم یکیشون دوسته کدوم یکی دشمنه؟؟؟
  افغانی؟؟؟؟
  نه اعمال ادم نشونه شخصیتشه

 39. سعید
  ۱۰ مهر ۱۳۹۲

  باسلام خودتون روجای قربانیا درنظر بگیرید اخه چرا بااجازه میدیدتااین کشور بشه کشور دوم افغانی هااخه مگه ماخودمون کم بیکار داریم

 40. بابک
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  یک افغانی خوب،یک افغانی مرده است.

 41. sami
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  اخه اعدام کردن اینجور ادما چه فایده ای داره میمیرن راحت میشن.
  باید توی این دنیا حسابشونو رسید.!!!!

 42. شیرین
  ۱۴ مهر ۱۳۹۲

  الهی بمیرم چه عذابی کشیدن مطمئن باشید این صحنه ی وحشتناک تا آخر عمر از جلوی چشماشون کنار نمیره . اگه اون افغانیها رو به شنیع ترین شکل ممکن نکشن ، حق رو ناحق کردن …

 43. پیمان
  ۱۷ مهر ۱۳۹۲

  دوستان ما ایرانی ها که به فکر هم وطنامون نیستیم شعار بیخودی ندیم.
  عذابی که اون مرد و همسرش و کسایی که شکایت نکردنو کسی نمیفهمه با خوندن این خبر واقعا از ایرانی بودنم پشیمون شدم که هم وطنای ما با دیدن اینجور صحنه ها از خودشون هیچ عکس العملی نشون نمیدن به خودتون قول بدید که هر کجا مظلومی دیدید که دارن بلایی سرش میارن حداقل یه داد یا حتی …… فقط کاری بکنید که هیچ کس چه افغانی چه ایرانی جرات تعرض و تهدید به هیچ زن و مردی رو نداشته باشه بذارید غیرتا برگرده به ایرانمون همییییییییییین
  آه ه ه ه ه ه

 44. reza
  ۲۱ مهر ۱۳۹۲

  من خودم یه افغانیم متاسفم که چنین ادمای کثیفی داریم من واقعا معذرت میخوام که این گونه حوادث رخ میده البته با عذر خواهی من چیزی درست نمیشه باید بگم که همه افغانی ها این طوری نیستند ما هم آدم بد داریم هم آدم خوب من بازم امیدوارم که سزای اعمالشان را ببینند امیدوارم خانوادهایشان به عزایشان بشینند خدا باهاشون کنند همین مارا رو میکنند که افغانستان پیشرفت نمی کنه

  • رضا
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

   جرات داری بیا همدان تا بهت بگم .افغانیه به درد نخور .گورتو گم کن از ایران

 45. ایرانی
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲

  بحث فقط برسر افغانها نیست که انقدر لعن و نفرینشون می کنید.مگه از این جنایتها کم در کشورمون اتفاق می افته که هموطن خودمون به هموطنش رحم نمی کنه و از این دست جنایتها انجام می ده؟به نظرمن خودی به ناموسش رحم نکنه سنگینتره تا ناخودی. درضمن مگه ایرانیهایی که از کشور می رن و پناهنده خارج می شن کم از این کثافت کاریها می کنن ؟

 46. nazanin gorgan
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲

  ازین ببعد ثوابم نمیکنیم.البته ازین نوعشو.خدا لعنتشون کنه

 47. حسین
  ۲۳ مهر ۱۳۹۲

  النعمتان مجهولتان . الصحت والامان

 48. شهرام
  ۲۵ مهر ۱۳۹۲

  به نظر من مقصر کسیه که این شرایط رو برای اینطور رفتارها مهیا کرده .

 49. امیرحسین
  ۲۸ مهر ۱۳۹۲

  واقعا واسه بعضی از هموطن های خودم متاسفم که از این حیونهای کثیف طرفداری میکنن و شرف و غیرت و مردانگی و آبرو و تمدن و وطنشون رو میبرن زیره سوال. با شمام که داری از چیزه افغانی جماعت بالا میرید و لازم باشه غیرتتون رو هم به این اشغالها میفروشید براتون متاسفام بخدا شما بیشتر خون منو بجوش میارید تا این حرومزاده ها. و حالا شما مسئولین محترم بسه دیگه شما رو قسم به دین و مذهبتون یه فکری کنین که یکی مثل من قاتل نشه و قبل اینکه دست منو پسر های باغیرت ایران به خون این سگ های کثیف آلوده بشه خودتون جمشون کنید. من ایرانی هستم و واسه وطن و ناموسم رگ میدم . و حالا تو افغانی بی ناموس بیخیال حرفهای من با تو فیزیکی نمیشه با زبون بهت نشون بدم زمین گرده و منم زنده.

 50. رزا
  ۲۸ مهر ۱۳۹۲

  واقعا آدمای عوضی هستن بخاطرههوس زندگی خیلی از زنو شوهرایی ک ممکنه با هم خیلی خوشبخت بودنو خراب کنن.من دوس دارم سره دخترشون بیاد تا دلم خنک شه

 51. ایرونی
  ۷ آبان ۱۳۹۲

  اعدام براشون کم هسش بهتره زجر کش بشن

  ای کاش میشد من مجازاتشون کنم بلایی سرشون میوردم که ثانیه به ثانیه مرگ رو آرزو میکردن

  بهتره بلایی که سر دختره اوردن رو با چوب سر خودشون بیارن تا بفهمن دنیا دست کیه اینقدر ادامه بدن تازیر شکنجه نفله شن

 52. بابك
  ۹ آبان ۱۳۹۲

  ايران پر شده از ا ين چيزها همه چيز به فقر مادي و فرهنگي بر ميگرده . دين براي همين خوبه . خيلي از انسانها فقير هستند اما به خاطر اصول ديني و فرهنگي به خيلي از كارها دست نمي زنند . داخل هر ملتي انسانهاي اينجوري هستند فرقي نداره اونها افغاني هستند يا ايراني . من يه ايراني هسنم ولي ميدونم افغاني ها به همون زبوني صحبت ميكنند كه من صحبت ميكنم همينطور اجداد اون ها و همينطور اجداد من فارسي صحبت ميكردند. فقط يه خط مرزي ما رو جدا كرده و عدم بودن فرهنگ و داشتن فقر بعضي از اونها رو اينجوري كرده . البته بايد مفصل تر توضيح بدم ولي حق اينها ازاعدام كمتر نيست و ايراني اجازه نمي ده اين ها در برن . مثل اونهايي كه 14 تا از بچه هاي سرباز ما رو توي مرز كشتن . ايران (كاري ندارم كي باشه سپاه / بسيج يا … در هر صورت نيروي ايرانيه ) اونها رو ميكشه حتي اگه زير لحاف شيخ هاي عرب خليج پارس ما مخفي شده باشند .

 53. فربد
  ۱۰ آبان ۱۳۹۲

  متاسفانه هر روشاهد این کثافت کاریای افاغنه وفیوج ها هستیم مسولین یه کاری بکنین

 54. النا
  ۱۳ آبان ۱۳۹۲

  مسئولین کلاشونو بزارن بالاتر!!!!!!!!!!!
  اون نیروهای انتظامی فقط بلدن دختروپسر خفت کنن؟؟؟؟
  به نظرتون واقعا دیگه این دوتا طفلک می تونن زندگی کنن؟ دارم می ترکم از این همه بی غیرتی
  راستی این چندمین باره از این اتفاقارو شنیدیم؟؟؟
  چندتای دیگه باید بشنویم؟؟
  اصلا شاید قربانی بعدی خود ما باشیم. خدایا به دادمون برس

  • ادی
   ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

   حقتونه خدا کنه که نیروی انتطامی نزاره که یکم از مو هاتون معلوم نباشه / هههههههههههههههه

 55. igi6120
  ۱۴ آبان ۱۳۹۲

  این جور مجرمین رو باید تو ملا عام بعد از نماز جمعه اعدام کنند می گن در اوایل انقلاب این کار رو می کردند خیلی آمار جرم و جنایت کم می شده

 56. مهدی
  ۱۴ آبان ۱۳۹۲

  ایشالله خدا همه ما رو از این بلاها حفظ کنه..
  و به این خانواده های آذار دیده صبر و فراموشی بده..
  ایشالله که فقر و جهل که عامل این گناه هاست ریشه کن بشه.
  ایشالله که این جنایت کارا رو که به گناهشون عادت کردن و آذار و اذیت ناموس مردم باعث لذت بردن روحشون میشه، به همین بلا گرفتار بشن و به بدترین وضع به هلاکت برسن..
  بدونیم که باید از این ماجراها عبرت بگیریم و آمادگی مقابله با این اشرار رو داشته باشیم..
  به امید ظهور حق..

 57. alis1
  ۱۶ آبان ۱۳۹۲

  خدا انشاالله آن ها را به سزای اعمالشان برساند

 58. سردار
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  ببینید دوستان جالب اینجاست که اونا خواستن به این نامردا کمک کنن که تو جاده موندن؟ بنظرتون جواب کمک و انسانیت به هم نوع این میتونه باشه؟ یا کمک کردن اشکال داره؟ بنظرتون اون زوج دیگه به کسی خوبی می کنند؟؟؟
  تو دنیا هزاران اتفاقات و ناشایستگی ها که اصلا برای یک انسان مناسب نیست می افته از تجاوزها و آذارها و کشتارها و همنوع خواری و حتی ارتباط جنسی با حیوانات و فروش و بردگی و هزاران کار ناشایست دیگه. اونا هم انسانن و اینکارا رو می کنن؟؟ چطور اخه ماهم انسانیم. هزاران نفر مصیبت های زیادی می کشند و همه دردهای زیادی دارند پس
  یک لحظه افکارتون رو خالی کنید ببینید ما این وسط چیکار میکنیم کسی هست که می بینه
  و به این فکر کنید که دنیا با اینا تموم نمیشه و یه روز همه ی دردها از بین میرن و انسان کامل میشه
  پس امید داشته باش و زندگی کن و انتظار اون روز رو بکش………………

 59. زهرا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  خدالعنتشون كنه.بي غيرته نامردكثافت
  دارم آتيش ميگيرم كه يه بيگانه بياد كشورخودت واي كاراي كثيف روكنه

 60. حسین
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  واقعا خیلی ناراحت کننده بود.به ظر من باید سنگسار بشن کثافتها

 61. maryam
  ۲۱ آبان ۱۳۹۲

  kheyli ashghalan ke ba abrroy y zan bazi mikonan

 62. Mohamad
  ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  باسلام به تمام دوستان ازاین حرام زاده ها وکثافات آدم ها در هر جاهست در باره تمام افغان ها این طور فکر نکنید ما افغان هاهم خوب وبد داریم تمام آدم ها مثل هم نیست این عوضیها بد است نه تمام افغان ها ما افغان های خوب هم داریم که در جنگ ایران و ایراق جان عزیزشان رابرای دفا ازخاک ومردم فدا کرد.

 63. محمدی
  ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  عرب ها 8سال باایران جنگید وهزاران نفرراکوشت وشهید کرد و هزاران زن ها ایرانی را بهشان تجاوز کر وبا خودشان برد …….. افغانها 8سال از ایران دفاع کرد آن زمان که به گفته خمینی اسلام مرز ندارد، حال چطور شد عرب ها دوست و افغان ها کثافت اگر این دوستان دروست باشه آن افراد که ازش نام برده شد به دست من افغی هم بیافتد می دونم چکارش کنم، ولی دوستا ن افغانی شیعه هیچ وقت بد نبودیم نه هستیم .

  • Z i R M I Z I
   ۲۴ آبان ۱۳۹۲

   کاملن با شما دوست عزیز موافقیم انسانهای بد و خوب در تمامی ملت ها وجود دارن و بابت این بی لحترامی کاربران از شما عذر خواهی می کنیم

 64. farhad
  ۲۹ آبان ۱۳۹۲

  salam man 1 dokhtar baze herfei hastam v b andazeye muhaye saram doost dokhtar dashtam ama ta hala inkara ro anjam nadadam, inharo bayad bedan faqat daste ahwazia koja mikhan farar konan to surakhe mosham beran peydashun mikonan v b taze fajie mikoshimeshun ta darse ebrati bashe vase hame lashiya kasae k inkaro mikonan qazi bedune hich mohakemei bayad ouna ro zajr kosh kone marge tadriji ba ravaeshhaye heivani mordan ba chubeye dar v hokme intori aqaye qazi bedarde amat mikhore

 65. علی
  ۳۰ آبان ۱۳۹۲

  ای کاش چند تا از مسئولین بی غیرت این بلا سرشون بیاد تا بالاخره یه فکری کنن دست پلیس هم درد نکنه که دستگیرشون کردن

 66. ایرانی
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  خدا به داد خانومه برسه همین..

 67. fardin
  ۷ آذر ۱۳۹۲

  مهدی احمدوندتون جالب بود

 68. اسماعیل
  ۹ آذر ۱۳۹۲

  این کثافتا توایران خیلی پروشدن هم شغلها را گرفتن وهم هزاران جرم وجنایت. مسئولین باید یه فکر جدی بکنن.این کثافتا باید هعدام بشن تا عبرتی برای بقیشون بشه.

 69. محمد
  ۱۳ آذر ۱۳۹۲

  واقعا نمیدونم چی بگم یعنی انقد این افغانیا سگ سفتن هم تو ایران درآمد میکنن هم ب ناموس مردم تجاوز میکنن خداییش حقشون اعدامه…

 70. محمدی
  ۱۴ آذر ۱۳۹۲

  دوستان عزیز یک سر به گزر خان قم محله عرب ها بزنید تمام عرب ها با زن ها و دختران ایرانی ها تجاوز می کند حال تمام عرب ها خوب .اما از چند میلیون افغانی چند تا عوضی کار ناشایستی انجام داده دوستان عزیز مخوات تمام افغان هارا آتش بزند .! دوستان غیرتی یک سر گزرخان قم تو خونه ها و موسافر خانه های عرب ها هم بزنید بد نیست.(محمدی افغانم ) ا…. دوستتان دارم.

 71. مهدی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  به نظر من کسانیکه اجازه اقامت این کثافتها دستشونه نیز در این جنایت وامثال این جنایت سهیمند……

 72. افغانی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  مسولین کاری نکنن که ما ایرانیها به افغان کشی معروف بشیم بهتره خودشون بیرون کنن . خودمون دست بکار بشیم در رابطه با کشور وحشی افغان هم دچار مشکل خواهید شداینقدر بی غیرت تشریف دارین که فکرمیکنید تجاوز به ناموس ایرانی توسط افغانیا اونم جلوی همسرش داره مد میشه . سال قبل هم افغانیا یه دخترو که از جلوی ساختمونی که 47 تا افغانی اونجا کار میکردن رد میشده گرفته بودن بسته بودن نگه داشته بودن انباری که میخوابیدن شبا اونجا و موقعی که از سر کار برمیگشتن یکی یکی تجاوز میکردن به این دختر بی گناه و بمدت 57 روز این کار رو انجام میدادن ومادر دختر هم بدبخت کل تهران را زیر پاگذاشته بود توی این مدت واین در حالی بوده که دختر بدبخت عقب افتادگی ذهنی داشته . باید دولت مردان حیا کنن ای کاش یکی از این دخترای مقامات دست اینا بیفته اونوقت میفهمن مردی که جلوی چشش زنش تجاوز کنن دختری 17 ساله ای که 57 روز متوالی 47 مرد اونم افغانی وحشی بهش تجاوز میکنن تا جایی که زبانش هم لال شده بوده ورحمش کاملا پاره طوری که بعداز تجاوز چند مرد بیهوش میشده بازم ادامه میدادن این کارشونو الانم کل اندامش قفل شده واعصاب ماهیچه هاش خشک شدن . وای بر ما ایرانی چقدر ذلیل میشودذ که افغعانیا ناموسش رو…شیعه ایم مسلمانیم فرزندان کوروش پیروان حسین

  • حمیدرضا
   ۱ فروردین ۱۳۹۳

   ازتمامی مسئولین بایدگلایه کرد.ماچطوروباچه جراتی بریم مسافرت؟؟باچه غیرتی این روحتی میتونیم قبول کنیم؟؟وای به حال ماوای به حال ملت ایران که این طورجرم هارومیبینیم ولی جرات دم زدن رونداریم.ای که دستت میرسدکاری بکن.

  • افغانستان
   ۸ خرداد ۱۳۹۳

   من یک افغان هستم و یک مسلمان این عمل غیرر انسانیست و هیچ انسانی آنرا نمیپذیرد و هر کس اینکار ها را انجام میدهد انسانیت ندارد چه رسد به ملیت در ضمن تمام کسانیکه در ایران اینکار ها را انجام میدهند همانجا بدنیا آمدند و همانجا هم بزرگ شده اند سالها قبل هم یکی را گرفتند بنام {خفاش شب } که اول اغلان کردند افغانی هست اما بعد از چند روز خواهرش رفت و گفت این برادر من است و ایرانی هست فکر کنم مال تبریز هم بود با هم دستی زنش به دختر بچه ها تجاوز میکرد هر کس هم که درینجا به افغانی ها توهین میکند او را انسان نمیشمارم چه رسد به ایرانی یا … چون او هم یک احمقیست مانند عاملین همین جنایت

 73. pari_ej@yahoo.com
  ۲۴ آذر ۱۳۹۲

  واله حيران ماندم كه ادم به كي اعتماد بايدكرد.فقط ميتوانم بگوييم
  :متاسفم………………….

 74. پريچهر
  ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  وقتى مملكتنون هركسى رو راه ميده بايدم اين اتفاقا بيفته!اگه خيلى عرضه داشتن بايد٧بار اعدامشون ميكردن كه درس عبرتى بشه واسه بقيه كم كارى نكردن اونم نه فقط يه بار!مطمئنم بعدشم با پارتى بازى آزاد شدن…

 75. مریم
  ۲۶ آذر ۱۳۹۲

  واقعا خیلی کثافتن اونا باید زجرکش بشن لیاقت زندگی رو ندارن. بدن بهم زنده زنده پوستشونش میکنم اونقد زجر میدم تا بمیرن حیوونای اشغال

 76. mahdi
  ۱۱ دی ۱۳۹۲

  سلام
  من افغانم ولی تا بحال به یه دختر ایرانی بادقت نگاه نکردم درسته بد وخوب تو همه جای دنیا هست ولی همه بد نیستن نخاله زیاده
  ولی خواهش میکنم همه رو به یه چسم نبینید
  کسی آی که این کار کردن باید یکی یکی اعضای بدنشونو برید
  تا عبرت بشه
  تا دیگه اسم ادمای خوب تو این مملکتو بد نکنن
  من پدرم تو این کشور 7سال جنگید
  این جای تشکر نیست از مهاجرین

 77. شهروند ایرانی
  ۱۲ دی ۱۳۹۲

  خاک تو سر مسولین…باید ایناین سه تا را ببندند و از گوشت انها ببرند و بدن به سگ تا بخوره.که فکر می کنم سگ هم گوشت انها را نمی خوره .تا دیگر جرات این کار را نداشته با شند.

 78. ايراني 17 ساله
  ۱۲ دی ۱۳۹۲

  كسي كه نوشتي امنيت تو ايران وجود نداره!!!! فكر كردي تو كشور هاي ديگه وجود داره!!! نه جانم مثل اينكه از اخباره روز دنيا خبر نداري يه سري هم به اونا بزن ميبيني كه اونا از ما صد پله بد ترند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 79. افشین
  ۱۵ دی ۱۳۹۲

  من دنبال اشخاصی هستم که واقعا بخوان شر فساد واز سر مردم کم کنن-اگر کسی هست اعلام آمادگی کنه بیاد تو گروه ما عضو بشه

 80. یه هم وطن
  ۱۶ دی ۱۳۹۲

  اگرطبق قانون اسلام حکم میدادند قاضیهای عزیز هیچکس چه ایرانی چه افغانی جرات این گه خوردن هاراپیدانمیکردند . آدمی که بی میکنه رو باید اعدام کرد .فرض کنید بانزدیکان خودتون همچین کاری کنند بازم کوتاهی میکنید.ان شاء اللاه آقامون امام زمان میاد.

 81. سامان گرگان
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  چرا

 82. سید‏ ‏علی‏ ‏...‏ ‏شاید‏ ‏بشناسی‏ ‏علی‏ ‏ام‏ ‏اف‏ ‏هستم
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  ب‏ ‏نام‏ ‏خدا…سلام‏ ‏علیکم‏ ‏بروبچ‏ ‏و‏ ‏اما‏ ‏بگذریم………….‏ ….بابا‏ ‏به‏ ‏جون‏ ‏مادرم‏ ‏همون‏ ‏قد‏ ‏که‏ ‏شما‏ ‏انتظار‏ ‏امام‏ ‏زمان‏ ‏رو‏ ‏میکشید‏ ‏ماهم‏ ‏منتظرش‏ ‏هستیم‏ ‏…‏ ‏خداوکیلی‏ ‏ادم‏ ‏خوب‏ ‏و‏ ‏بد‏ ‏همه‏ ‏جا‏ ‏پیدا‏ ‏میشه…چرا‏ ‏بحثو‏ ‏به‏ ‏ملیت‏ ‏میکشید؟؟؟مهم‏ ‏انسانیت‏ ‏هست‏ ‏ن‏ ‏ملیت‏ ….‏ ‏واما‏ ‏این‏ ‏موضوع‏ ‏تف‏ ‏به‏ ‏روح‏ ‏و‏ ‏ذات‏ ‏چنین‏ ‏‏ ‏انسان‏ ‏های‏ ‏کثیف‏ ‏که‏ ‏ناموس‏ ‏مردم‏ ‏را‏ ‏مورد‏ ‏تجاوز‏ ‏قرار‏ ‏میدهند………..بخدا‏ ‏خودم‏ ‏دارم‏ ‏خجالت‏ ‏میکشم‏ ‏اما‏ ‏لطفا‏ ‏سعی‏ ‏نکنید‏ ‏بحثو‏ ‏به‏ ‏ملیت‏ ‏بکشید‏ ‏با‏ ‏اجازه‏ ‏مدیر‏ ‏این‏ ‏بلاگ‏ ‏شمارو‏ ‏دعوت‏ ‏میکنم‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏سایت‏ ‏تا‏ ‏باهم‏ ‏باشیم.خواهر‏ ‏یا‏ ‏برادر‏ ‏گلم‏ ‏چه‏ ‏ایرانی‏ ‏و‏ ‏چه‏ ‏افغانی….از‏ ‏شما‏ ‏میخوام‏ ‏بیاید‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏سایت‏ ‏تا‏ ‏‏ ‏بهتر‏ ‏همو‏ ‏‏ ‏بشناسیم‏ ‏…پس‏ ‏بسم‏ ‏الله‏ ‏‏ ‏زودتر‏ ‏بیا‏ ‏…اگه‏ ‏هم‏ ‏از‏ ‏من‏ ‏خوشتون‏ ‏نمیاد‏ ‏خیلی‏ ‏از‏ ‏دو‏ ‏ستان‏ ‏ایرانی‏ ‏هم‏ ‏اونجا‏ ‏هستن‏ ‏که‏ ‏میتونید‏ ‏باهاشون‏ ‏حرف‏ ‏بزنید….خدافظ‏ ‏‏ ‏www.niyayesh2chat.tk

 83. اریا
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  مابایداین افرادرا ازایران بیرون کنیم

 84. زاهد میرزایی
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  من بچه الیگودرزهستم اگه بگردی 1افغانی اونجاپیدانمیکنی اونها رابیرون کنید اگه نرفتن بکشید به حساب بچه های الیگودرز

 85. مهدی
  ۲۴ دی ۱۳۹۲

  باتواین دنیا تاوانشو بدن

 86. مینو
  ۲۴ دی ۱۳۹۲

  وقتی ایرانی ها چند سال پیش داشتند تو فقرونداری دست وپامیزدند خمینی دلش به حال این افغانی های بی همه چیز سوخت وراشون داد تواین مملکت اسلامی حالا روزگارماروببین که چندتاافغانی بیان جلوی چشم مردی بازنش تجاوز کنن واقعا درد ازاین بزرگتر

 87. میلاد
  ۲۴ دی ۱۳۹۲

  چی بگم . ادم شکه میشه . اصلا چی میتونه بگه . فقط اینو میتونم بگم حقه شونه . وقتی تو تبریز و ارومیه و سنندج و … هیچ سگ افغانی پیدا نیست .

 88. محمد
  ۲۵ دی ۱۳۹۲

  هر کس در مورد افغانیها اینجوری قضاوت میکنه به گور پدر و مادرش خندیده اینا کثافت کاریهای خودتونه

 89. ali
  ۲۷ دی ۱۳۹۲

  ای خاک بر سر ای مسولین که اجازه میدهند افغانیهای کثافت وپست چنین اجازهای را به خود بدهد که به زنان ایرانی تجاوز نماید خداوند نادر شاه افشار را رحمت نماید که در پی تجاوز محمد افغان به زنان ایرانی در اصفهان محمد افغان را تا کشور کثیف افغانستان دنبال کرد ودر انجا موفق شد که اورا دستگیر نماید وپوست کثیف ان ملعون را زنده زنده بکند روحش شاد

 90. sidg
  ۲۸ دی ۱۳۹۲

  قضات ما عرضه ندارن اگه این بی ناموسخا رو اعدام کنن دیگه کسی جراتن نداره همچین غلطی بکنه.
  رضا شاه وقتی میره ترکیه آتاترک شب براش دختر میفرسته ولی شاه بهش دست نمیزنه و برش میگردونه
  میپرسن چرا دختر رو برگردوندی؟
  میگه من بی غیرت و بی ناموس نیستم . نمیخوام فرداکه این احمق اومد ایران توقع داشته باشه منم ناموسم رو بدم دست اون.
  زن و دختر ایرونی ناموس من هستن.

 91. جلال
  ۲۹ دی ۱۳۹۲

  تجاوز به ناموس و اینطور کارها ملیت نپمی شناسه. کم داشتیم هم وطنهایی که به نوامیس خودشون رحم نکردند؟ کافیه صفحه حوادث روزنامه هارو ورق بزنین کم نداشتیم همین افاغنه ای که در راه شرف این مملکت جنگیدند و بعضا به خون خود غلطیدند . به خاطر چند یابو نباید تمام یک ملت را زیر سوال برد .

 92. خليل
  ۱ بهمن ۱۳۹۲

  به نظر من بايد براي ادم هاي اين جوري يه شرايطي ايجاد كرد تا خودشونو خالى كنن بد بختا تقصير خودشون نيست

 93. ایمان
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  متاسفانه مشکل قانون ما همینه که این بی ناموس ها را دوباره گذاشتن بیان تو جامعه باید همشونو اعدام میکردن و هر چی افغانی کثافت تو ایران هست را از اینجا بیرون میکردن
  آخه کی میتونه تاوان بی حرمتی به این زن بدبخت و به این شوهر داغدیده را بده
  خیلی ناراحت شدم به خدا
  خدایا نسل افغانی را ریشه کن بکن
  الهی امین

 94. حجت
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  تقصیر خودتونه که عرضه ندارین باهاشون مقابله کنین اگه تو اورمیه یا تبریز دیده بشن سرشونو از تنشون جدا می کنیم.یاشاسین تورک

 95. مهدی سرخی
  ۴ بهمن ۱۳۹۲

  باید سنگ سار شوند عوضی ها….

 96. فایزه دادگر
  ۶ بهمن ۱۳۹۲

  چقدر بدددددددددددددددددددددددددددددددد

 97. فایزه دادگر
  ۶ بهمن ۱۳۹۲

  حکمشون اعدامه
  از نظر من

 98. salar
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  از اینجور ادما تو دنیا زیاده مخصوصا تو کشور عزیزمون ایران خدا لعنتشون کنه خودشون ناموس ندارن من تو دوران سربازی خیلی با افغانی ها سرو کار داشتم اونا هم انسانن ولی شورشون در اوردن بازم مقصر خودمونیم

 99. salar
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  سگ تو روحشون خدا لعنتشون کنه

 100. یه ادم
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  چرا ما ها انقدر وقتی هصبانی مبشیم یا غیرتی یا هرجور دیگه از کوره در مبریم از اصل ماجرا فاصله میگیریم ؟ به این فکر کنبد که اون پنج تا زن وشوهر مشابه هم همین بلا اومده اونا چی ؟ به اونایی که شاید همین بلا الان داره سرشون میاد چی؟ اون بلوتوث های وحشیانه ابن همه مدت از افغانی و عرب پخش شده بعد ما به یه جا خیره میشیم بابا لخدا ما از اول ایران تا اخرش از هیچ کشوری خیر ندیدیم خیر افغان وعرب که همسایه دیوار به دیوار مان فقط شر دارن و بدبختی وای به حال بقیه کشورا بخدا پای هر غریبه ای به این کشور برسه همین ماجراست اقا این خاک غریب پرست نیست زوره؟ مولا علی میگه که : اگه خلخال پای زن بهود رو کسی بدزده اگه مرد از غیرت دق کنه نباید تعجب کرد . دیگه وای به حال ما . کل لرستان یه افغانی یا عرب نداره از اونا یاد بگیریم. وقتی واسه کارگر میرید بخاطر پول کمتر و کار ببشتر افغانی میاریم همه تو این جنایت شریکیم

 101. عمر
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  سلام به همگی.اگه این خبر واقعیت داشته باشه سخته نمیدونم چی بگم

 102. شیوا
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

  این حیوون صفتارو باید سنگسار کرد

 103. آدم!
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

  این اتفاق ممکنه هرجاوتوسط هرملیتی رخ بده!چندوخ پیش تو ی حموم عمومی تو ی منطقه فقیرمشهدصاحب حموم رفت سروقت ی دخترافغانی بیچاره!ولی شکایتش بجای نرسیدبجزرفتن آبروش!خداهمه آبروداراروحفظ کنه!چ بسابیناموسی هایی ک ایرانی درحق افغانی کرده!!!بهرحال هرچه کنی بخودکنی وبفرموده امام حسین ع جزای ظلموظالم قبل مرگش خواهد دید!وهمچنین فرمودبترسیدازظلم کردن برکسی ک جزخدا یاوری ندارد.

 104. سارا
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

  من واقعا متاسف شدم و گريه كردم درست اين امور از افغانيا بيشتر بر مياد ولي قانون اساسي كشور ما بايد سخت گير تر شه ب نظر من بايد اعدام شن

 105. محمد
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

  ادم بایددرب احساساتش پشت درب منطقش بازشه.ا این مسائل باید اساسی وزیربنایی حل شه درضمن ما ازاین موارد درشهرهای دیگه هم داشتیم که متجاوزین هم ایرانی بودن وخوشبختانه به سزاشون رسیدن واعدام شدن ولی باید این مشکلات کارشناسی شه وعلل ودلایل ان ریشه یابی شه واین قضیه اولی یا آخریش هم نیست

 106. کهکشان سیستانی
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  سلام بر بی غیرتانی که تحمل چنین عرعر های الاغ گونه ی آن نمی دانم بگم افغان که در سطرهای بالا از تجاوز عراقیها به زنان ایرانی گفت یا از شرکت افغانها در جنگ عراق علیه ایران سرافراز گفت …..اگر واقعا افغانی هستی اولا اگر شما ؟راست میگین چرا افغانستان را رها کردین تا ناموستان زیر چکمه پوشان طالب و ژاپنی فرانسوی انگلیسی آمریکایی …..ودیگر کشورها به ظاهر دوستتان لکه ی ننگ تا ابد دامنتان را بگیرد اما آمدید از ایران بزرگ دفاع کردید. /؟؟؟این یک فرار از هجمه ی سنگین چراهاست /؟من بعوان یک ایرانی باید بگویم ای لعنت بر مردمی که راه را بر شما باز کرد من بعنوان مردی از دیار دستان قسم میخورم اینبار ادب حکم کرد تا به احترام آن افغانهای محجوب ساکن افغانستان مهر سکوت بزنم اما سعی کن به امپراطوری که روزی کشورت جزء خاک لاینفکمان بوده من رو وادار به نگفته های که می دانم نکنی……

 107. مصطفي
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  بايد گرفتشون ودمار از روزگارشون در اوورد اينو براي اوناميگم براتون متعسفم

 108. زهرا افغان
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  شما ها با این حرفاتون دارین خودتونو خوار میکنید. اخه یکم فکر کنید.
  یعنی چه این حرفا.
  اگه خیلی غیرتی شدین برید سرهمون جنایت کارا غیرتتونو خالی کنید.مگه ما این کارو کردیم؟ درسته همشهری مونه از این بابت خیلی متاسفم.ولی توروخدا مارو قاتی گناهشون نکیددددددددددد.ممنون

  • vahid65
   ۲ شهریور ۱۳۹۳

   سلام من نمیگم همه افغانیهابدهستن ولی وقتی داریم شاهدچنین اتفاقاتی میشیم وزمانی که به گفته مسوولین امنیتی بیش از70 درصدشرارتهایی که درشرق کشوراتفاق می افته بوسیلیه افاغنه هست ووقتی بسیاری ازشرکت های خصوصی وبخش هایی ازشهرداری ازانجایی که حقوق کمتربدن وزیرباربیمه کردن نروندازنیروافغانی استفاده میکننداین یعنی دیگرجایز نیست این ادمادرمملکت بمانند.

 109. زهرا افغان
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  میدونم غیرتتون گل کرده درکتون میکنم ولی اینو بدونید که هر چیزی حدی داره.وشما دارین از حد خودتون میگذرین.
  من طرف داری نمیکنم از اون کثافتا از مردم میهنم ازاونایی ک حتی روحشون هم خبر نداره ولی….
  چرا پای ماهارو میکشین وسط اخه چرا خودتونو بزارید جای ما
  فقط اینو بدونید که همه مثه هم نیستن باور کنید

  • reza
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

   ما کاری نداریم خوبن یا بد خیلی غلط کردن اومدن تو کشور ما .من که به افغانیا رحم نمیکنم

  • vahid65
   ۳ شهریور ۱۳۹۳

   من باورمیکنم عزیز

 110. مینا
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  ایرانی های عوضی کجاش نوشته کار افغانی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خفاش شب رو هم گفتین افغانیه آخرش معلوم شد ایرانی بوده…هرگندی که میزنید به اسم افغانی نزنید

 111. مینا
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  این خبرتون سندیت نداره………تا یه اتفاق میافته میندازیدگردن افغانیای بیچاره……تا ذاهدانی و بلوچی میبینید میگید افغانیه……درضمن تجاوز وظلم به زنان همه جا و از هر ملیتی هست…..تو اخبار 20:30 نشون داد یه ایرانی به اسم پستچی میرفته تو خونه مردم تجاوز میکرده(ایرانی بوده)پس یطرفه بقاضی نرید……

 112. کهکشان سیستانی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

  جواب سرکار مینا خانم سعی کن در این دنیای متمدنانه کمی بیندیشی! سعی کن با اجتماعی درنیفتی …چون هر کس نشناسد ما زاهدانی ها اصالتتان را بهتر واقفیم..پس مبادا با لفاظی دریچه ی امیدتان را گل کنید .شما در سویی آرام نشسته ای نگذار دنیای آرام آن افغانی های بی اینترنت که با ما بیگانه اند مطلاتم شود پس رعایت کن به فکر دیگرانی باش که آرامند ….مبادا ترو خشک باهم بسوزد ……بخشی از غیرت ایرانم سیستانی و بلوچند..پس با وضو نام ببر..

 113. محمد
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

  دولت ایران خیلی بی عرضه تر از این حرفاست که بتونه این کثافتا رو نابود کنه مطمعنا اونا هم با دادن مقداری رشوه آزاد میشن و به ریش مردم بدبخت میخندند

 114. حسین
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  دوستان ، همتون راست میگین.
  افغانی ها هم آدمند.خب یه مشکلی براشون پیش اومدذه اومدن ایران.مگه زمان جنگ مردم از شهرهای مرزی با عراق فرار نمیکردن؟خب اینها هم فرار کردن اومدن به ما پناه آوردن.
  هر چی باشن فارسی زبانند.اون بندگان خدا به دام حیوانهایی به شکل انسان افتاد و خدا صبرشون بده.ولی مسئولین باید یه جوری ادبشون کنن که درس عبرت بشه برای بقیه.البته بهتره به جای سریع اعدام کردنشون اول قشنگ و طی مراحل مختلف با متهمان صحبت کرد و پای صحبتشان نشست ، اونوقت کاشناسان دلسوز برنامه ای بچیننند که ازین فجایع پیش نیاد دگر.
  اون کثافت هارو هم با آبروریزی کامل بدرک برسونن.
  دوستان من متاهلم و میفهمم درد این داداشمونو که این بلا سرش اومده.

 115. سوسن
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  واللا چی بگم دنیا دیگه نابود شده

 116. سلمان
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۲

  اینا کار خداست /بدون باش یکجای کاری کردن ؟نوش جونشون ا

 117. ایرانی
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

  وقتی مثل پشکل توی ایران افغانی ریخته و تا چند سال دیگه ایران بشه اغقانستان دو همینه که هست مسئولین دستاشونو بذارن رو… وفقط نگاه کنن. یه وقتی جلوی ورودشونو نگیرن

 118. دانیال
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  ببینید من افغانی میبینم میزنم از شماها هم میخوام بززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززنید

 119. بی باک
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  من خیلی متاسفم اذم دیوونه میشه کاش نمیخوندم اصلا افغانی ها کثافتن وگرنه داخل کشور خودشون دایما جنگه واین عذاب خدا بر اوناس کاش ایرانی عاری از افغانی داشته باشیم به امید اون روز همه دعا کنین امین یا رب العالمین

 120. امنه
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  درسته اینا حیوان صفت هستند واگه من قانون گذار بودم حکم این کار وامثال این رو سنگسار اعلام میکردم .والبته کشور عزیز م ایران هم بماند که کم کاری های زیادی در این رابطه داره .برای کشورم افسوس میخورم .افسوس .

 121. yakuza
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  من ک یه افغانیرو تا حد مرگ زدم شرمنده از چشاتون خوشم نمیاد البته افغانیا ادمایه اشغالی نیستن ولی بینشون از این چیزا در میره

  • یه حق گو
   ۵ مرداد ۱۳۹۳

   هوی حرف دهنتوبفهم همون چشم دماغ کل بدنشونوخداافریده که خوشت نمیاد توکه ازافریده خداخوشت نمیادخداهم ازتوخوشش نمی لیاقت ناگفته نمونه افغانهای خیلی خشکلم داریم بذارچندتاازخاننده هاشونومعرفی کنم برین عکساشونوببینین چشاتون نیم مترازکاسه میزنه بیرون واب دهنتون خودبه خودمیره ولی حجازی-مزده جمالزاده که اصلیتش افغانه امابازیگرکانادیی هم هست توکانادااستعدادبالایی داره-اینواگه بفهمین باورتون نمیسشه همون غزل ساداتی که یه اهنگ ایرانی خونده میگه میدونم هرچی باشه تواخرش مال منی که ازوقتی این اهنگ ایرانی روزده بیرون همه ایرانیافکرمیکنن ایرانیه برین تحقیق کنین روتون کم میشه به گفته خودغزل خانوم این اهنگوواسه کم کردن روایرانیهاخونده که افغانهاهم به همه زبون بلدن بخونن تازه قیافش صدتای شماایرانیها رو بدون کدوم عمل جراهی زیرپامیکنه اگرم باور ندارین برین بزنین غزل سادات عکساشوببینین شایدبازم باورتون نشه افغانه تازه یه حرف دیگه خشکلی مهم نیست شخصیت مهمه که متاسفانه شخصیاتاتون به 0رسیده اماافغانهای خشکل بجززیبایی شخصیتن دارن راستی برین ملکه زیبایی انگلیس روهم ببینین که یه دخترافغان برنده شده قیافش خیلی نازه به این معناس افغانی زیباهم داریم افغانی زشت هم داریم البته ایرانی خشکلم داریم ایرانی زشتم داریم پس شماازافغانیاازسطح قیافه بالاترنیستین شایدم پایین باشین ازخودراضیا متاسفم براخودم که اینقدرهم وطنای ازخودراضی دارم

 122. مهدي
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام
  من ديدكاه شخصي خودمو ميكم به نظرم مقصر ما خودمونيم كه اين افغاني هاي كثيف رو تو كشور مون راه داديم هميشه مهاجران غير خوني اينطوري بودن من از اين افغاني ها زياد اين داستانارو خوندم كاش ميشد راي كيري ميشد و دولت بانظر مردم ايران همشونو اخراج ميكردن من خود م اهل تبريزم بنازم به تبريزيا ك يه دونم افغاني تو خاكمون راه نداديم

 123. جمعه
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  یکی نیست به شما احمقها بگه گناه یکی رو پای همه نمیزارن ایرانی هم ادم کثیف داره پس همشون کثافتن….

 124. یاس
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  همش تقصیر دولته که این افغانی های کثیف رو جمع نمی کنه . بایستی این سگهای وحشی رو بندازن تو کشور گندشون.تا الان صدها بار از این نوع جنایتها در تهران کرج بومهن دماوند همدان مشهد کردن

 125. آزاربایجانلی
  ۲ اسفند ۱۳۹۲

  زندان ابد
  اعدام چاره کا نیست فقط زندان ابد
  یه عده باید ببینن در حالی که پاکان مشغول زندگی عادی هستن اونا توی زندانن البته زندانی مخصوص این جانوارا نه زندان عالی زندانی که نه در تابستان از گرم بمیرن و در زمستان از سرما با اندکی نان خشک و آب سرد تا ببینن این کارها یعنی چه ؟
  اینا نباید بمیرن

 126. بیلی
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  غیرتتونونگهدارین واسه خانواده خودتون

 127. بیلی
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  دوستان من مشهدیم اینج فک کنم بیشتراز هرجای ایران ماافغانی داریم اما باید بگم چنتا ازبهترین دوستای من که فقط چنتا شونو میگم چکارن افغانین یکیشون نقاش رنگ وروغنه واز خیلی از بظاهراستادای ایرونی استادتره ،بعدیش قاری وحافظ قرآنه،بعدیش استاد خطاطه اونم استاددرجه ی یک اینو من نمیگم استادایی که آموزشش دادن وتوانجمن خطاطین میگن ،وخیلی های دیگه که نه من ونه شما اونار میشناسین حالا چون چنتا افغانی بی ناموس وحرومزاده اینکاروکردن که نباید همه رو به یک چوب روند مگه همین دو سه سال پیش نبود که تجاوزهای گروهی مثلا توی استخر زنانه فلان شهر یا توی عروسی فامیلی فلان باغ یا توی یکی از شهرای شمال و……….. دیکه داشت یه امرعادی میشد مگه اونایی که این کارو کردن همه افغانی بودن نخیر اتفاقا همه ایرانی بودن ،حالا اونایی که ازاین کار افغانیها اینقدغیرتی شدن وبرآشفتن ویقه پاره کردن ،وقتی خبرایی که چنتا نمونه شو گفتم رو میشنیدن بازم همینقد غیرتی میشن ؟فکر نکنم! پس بنابراین اگه یه هموطن این کار ازش سربزنه احتمالا (از نظر اون غیرتی ها )شاید جای گذشت واغماض داشته باشه نه؟بیایم یک کم منطقی باشیم وگناه یکی رو به پای یک ملت یا قوم خاص ننویسیم.درضمن از نظرمن بااونا باید همونکاری رو کرد که با بقیه کردن البته با خودشون نه مثلا خواهرومادروزن وبچه !چون اینا دیگه واسشون مسئله ای نیس که بخای با زنش یا خواهرومادرش همچین کاری بکنی اونا فقط خودشونو میپرستن وبس !پس فقط باید خودشونو همون کارو به سرشون آورد

 128. ارکیده
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  سلام به همه ی دوستان..
  هرچند با شنیدن این مسایل روحمون جریحه دار میشه وجز حس انزجار کاری از دستمون بر نمیاد..ولی. از همتون خواهش میکنم از بکار بردن الفاظ رکیک خودداری كنید,چون با بکار بردنشون چیزی از عمق فاجعه کم نمیشه فقط فرهنگ وشخصیتتون زیر سوال میره..از زدن حرفهای نژادپرستانه که باعث مکدر شدن احساسات یه مشت انسان بیگناه میشه پرهیز كنید.بالاتر از قانون خدا جای حق نشسته و جوابشونو میده(اگه به عدالت خدا ایمان دارید)
  لطفا ارامشتون رو حفظ كنید و به. هم احترام بذارید که کمترین وظیفه در قبال دیگرانه!با سپاس از همه ی عزیزان کوچیکتون ارکیده!

 129. تبریز قارتالی
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  ایراد مسئولین خودمونه که بلاها به سرمون میاد اگه یه فرد بیابانگرد رو بیاری به کشوری مثل ایران و بعدش تو شبکه خبر یک قسم برنامه هارو اختصاص بدی به ورزش.فرهنگ(که ندارن).و…. صدرصد100 این کارو میکنن..یه ضرب المثل ترکی میگه:”””گون گورموین داغلار گون گورسه اویناخلار”””به فارسی:”””کوهی که آفتاب ندیده اگه آفتاب ببینه رقصش میگیره””” به نظرم افغانی ها همین حالتو پیدا کردن و بهتره نزاریم بیشتر از این آفتاب ببینن!!

 130. خوزستان
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  کلاافغانیهاتوایران دارندسواستفاده می‌کنند’وقتی خبروشنیدیم رفتم چندقلاده افغانی پیداکردم مثل خر توکارساختمانی ازشون کارکشیدم وقت تسویه حساب با ۱۱۰تماس گرفتم اومدن جمع کردن بردنشون:-)

  • سمیر
   ۱ شهریور ۱۳۹۳

   همین بی ناموسی ها رو کردین که این بلا سرتون اومد….
   از خدا بترسین…
   چوب خدا صدا نداره… اگر خشم خدا رو برعلیه خودتون برانگیزانید، بدترین از این به سرتون میاد…

 131. حسین
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا دردناک بگو بی پدر اگربازن خودت همچین میکردن چه حالی داشتی

 132. shima
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا نمیدونم مسوولین منتظرچی هستن که این کثافتا وامثال اونارو هرچه زودتراعدام نمیکننحالاافغانی یاغیرافغانی.انقدروبهشون بده که توزندان برن تهدیدم کنن.مابا دیدن این چیزااحساس ناامنی میکنیم.اینارو به گوش مسوولین محترم برسونید.خدابه اون زن وشوهرصبربده واقعا.خیلی ناراحتم.

 133. raha
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

 134. مهدی لر
  ۹ اسفند ۱۳۹۲

  این جانور های افغانی دفعه اولشون نیست از این غلطا میکنن هر کس شرف داره هر جا افغانی دید بزنه لهش کنه

  • بهروز
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

   اهاي توي كه وقتي ٣تا حيون ميان كار ماپسند انجام ميدن
   وشما يك ملت رو مقصر ميدوني و ب افغاني ها بي احترامي مي كني ،مگه همين ايران خودمون توي خمين شهر چي كارهاي كردن
   هرروز روزنامه خراسان بخش حوادث رو بخون تا امارت بره بالا
   افغاني بيچاره جلوي شما ارزش نداره چرا چون چند تا بدخت رو ديدي كه براي سير كردن شكم زن و فرزندش از هيچ كاري دريغ نمي كنه
   از حمالي گرفته تا غيره
   بدون افغاني هاي هستن كه مقام و منزلتش از من و تو بيشتره و نبايد ب هيچ انساني چه اينجا چه در هيچ كجاي دنيا بي احترامي بشه
   در همه دنيا خوب و بد وجود داره و نبايد بگيم افغاني ها همه همينطوري هستن
   ما تنها كشوري هستيم كه ب اتباع بيگانه كمك كه نميكنيم هيچ بهش بي احترامي هم مي كنيم
   من و تو و

   همه انسان هاي دنيا با هم هيچ فرقي نداريم هيچ فرقي هيچ فرقي

  • رویا افغان
   ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

   چرا شما هرچی از دهنتون در میاد واسه افغانی ها میگین.. نکنه شما ایرانی ها بچه های پیغمبرین؟. من خودم شخصا یه افغانیم این که دلیل نمیشه که اگه یکی یه کاری کرد بگین همشون بدن…. یه ایرانی به دوست من تجاوز کرده الان باید همه ایرانی ها رو اینجا فحش بدم…
   به نظرتون کار درستیه که همه ایرانی ها رو فحش بدم فقط به خاطر اشتباه یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   خواهش میکنم دوست من واقع بین باش.. هیچ وقت توهین نکن
   نزار دهنم وا بشه بگم شما ایرانی ها چه جور ادم هایی هستین… ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا

 135. محمد
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

  خدا شاهده صد بار اعدام هم کمه .این افغانی که حتی زبون فارسی رو هم خوب ادا نمی کنن چرا میگن هم زبانیمو بدتر از همه مسلمان که اینجور ی عفت زن ایرانی رو خراب کنه تو رو خدا اینها رو هم سنگسار هم اعدام کنید

  • سمیه
   ۱ شهریور ۱۳۹۳

   من یه دوست افغانی داشتم… یه دختر جوون بود… دوتا پسر ایرانی نجس بهش تجاوز کردن. زندگیش رو تباه کردن… عفتش رو ازش گرفتن… بنظر شما با اون دو نفر چیکار باید کرد؟؟؟ خودتون قضاوت کنین؟ یه دختر که فقط یه پدر 70 ساله داشت و یه مادر مسن که کم بینا بود و چند سال قبل برادر نوجوانش رو دوستای ایرانیش به قتل رسونده بودن…
   بنظر شما فقط افغانی ادم نیس؟؟؟؟
   شما خودت صرفنظر از ملیت قضاوت کن…

 136. یه بنده خدا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  بعد بگید اعدام بده و…
  اگه تو خارج چنین چیزی میشد
  فوقشمتهمان 5 سال زندان میوفتادن بعدش دوباره میفرتن سراغ کثافت کاری

 137. rasol
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  این افغانی ها خیلی کثیفن.من خودم بچه تبریزم.ما که نذاشتیم این کثافت ها بیان شهرمون.هیچ کس بهشون کار نداد گورشونو گم کردن ورفتن.بهتره شما هم به این کثافت ها کار ندین حتی اگه مجانی کار کنن.از قدیم گفتن ایرانی لایق بهترینهاست.اینهارو لایق خودتون ندونین چون تو شان شما نیست.اینها لایق هیچی نیستن.

 138. Armin
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

  توشهرما(زاهدان)اگه كسى هميچين كارى كنه متهمو ميدن دست مردم ك بتركوننشون.
  اگه من جاى اون مرد ميبودم كسايى رو كه با ناموسم همچين كارى كردن.باضرب هزارتاضربه چاقو ميكشتم.
  واگر نتونستم اونا رو پيدا كنم خودمو ميكشتم.

 139. reza
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

  من بچه همدانم دم همدانی ها گرمه هر کجا افغانی پیدا کنن میکشن .بی بخاری از مردمه نه از مسئولین

 140. یاسر
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  سلام این پدر سوخته های افغانی رو باید اعدام کرد. این چه وضعیه که هر افغانی رو میگیرن دیپرتش میکنن باید بلایی سرشون بیارن که جرعت ورود غیر قانونی رو نداشته باشن

 141. ادی
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  این سایت جای دوست شدن نیست مگه شور نداری خانم درخشان واقعا که متاسفم

 142. ali
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  بچه ها درسته که این … شده اما شاید انها جاسوس امریکایی بودن از کجا معلوم شاید خودشونو افغانی معرفی کردن
  پس بیاین با هم بگین مرگ بر امریکا

 143. محمدرضا
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  توکشوری که همه جیز عالیه و هرانتقادی توهین تلقی میشه این اتفاقات عادی به نظرمیرسه.بایدفکری به حال زنان شوهردار کرد که با خواسته خود زیر تعهد به همسرشان میزنند.تااصول اخلاقی بطور کامل درمیان ایرانیان ازبین نرفته باید جاره اندیشید اقایون سران کشور با زور مشکل حل نمیشه باید راه برای برطرف شدن نیازهای چنسی چوانان گذاشت خواهشن فکری کنید متشکرم

 144. هم وطن
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

  اعدام به بدترین شکل ممکن

 145. Reza
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

  همه ي اينا برميگرده به فرهنگ خراب ايرانيا.

 146. دزفول
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  تو این روزگار نا امن کسی با زن و بچش میمونه کمک کسی .باید زد و رفت اخه مجازات مجرمین چه فایده داره .تا اخر عمر مرد شرمنده زنموندم والااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 147. علیرضا 007
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  خیلی این افغانی ها پستن اگر دست من بود همه ی افغانی ها رو از کشور بیرون میکردم

 148. علیرضا 007
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  باید هر سه تاشونو اعدام کنن و فرقی نمیکنه که این چور کثافتا افغانی باشن یا ایرانی و…باید هر کسی که چنین کاره بیشرفانه ای رو مرتکب میشرو اعدام کنن بایدوبایدوباید.

 149. احسان
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

  ما خواهان بیرون انداختن افغانی ها از کشور هستیم.

 150. amir
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  مسئولین مارو نگا این چه وضعشه افغاناهم دیگه شورشو دراوردند

 151. مهتاب
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  سلام مطلب تکون دهنده ای بودواقعانمیشه حس اون مردودرک کردحق اون ادماک ازادمیت فقط اسمشویدک میکشن چیزی بیشترازاعدامه چون فک میکنم اعدام کردنتنهااوناروخوشحال میکنه

 152. جوموتگ12
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  باید بزارن زن و شوهرش مجازاتشون کنن اگه مجازات شون به دست زن وشوهرش باشه شاید یه کم از غم درچنشون کاهش یابد ولی به مولا همچین ادما رو باید برد انداخت تو قبر تت زجر کش شن تا بدونن چه کار کثیفی کردن ولی دل به حال شوهر زنه میسوزه چطور تونسته به این کار نگاه کنه اگه من بودم همون جا خودمو میکشتم تا دیگه این کار کثیفو نبین یا یه کتر میکردم حتی حاضر میشدم بمیرم اما این کار کثیفو با زنم نمیکردن ولا دیگه نمیتونم این حرفا رو تحمل کنم اصلا اینا چطور تونستن با یه زن ایرانی این کارو کن واقعن ما ایرانیا خیلی بی عرضه ایم مگه خودشون زن ندارن برن با زن کشور خودشون تو جهنم درهی خودشون این کارو بکنن

 153. salar dolati
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا اخرنامردیه

 154. 4
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  امیدوارم که هم اون افغانی های …وهم اون کسانی که تو این پرونده دست داشتنو از ترسشون حکمی علیه اونا ندادن به بدترین طرز ممکن بمیرن

 155. علیرضاکریمیان
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  مااریایی هستیم خواهان بیرون انداختن عربها وافغانیاهستیم

 156. علیرضاکریمیان
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  عربها وافغانیاهارو بیرون کنید

 157. رضا
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  چند سال شکنجه سخت در زندان و در نهایت اعدام در حضور عموم و تعداد زیادی افغانی

 158. رضا
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  در جواب بعضی دوستان باید بگم اصلا مهم نیست که اهل کجا هستند افرادی که این کا رارو میکنن ایرانی یا هر کشور دیگه حکمشون باید مرگ همراه با شکنجه باشه. بازم مرام دزدای قدیمو لااقل به ناموس کسی کار نداشتن. در اخر خدا دیگه نصیب هیچ مرد و زنی نکنه.

 159. شهریمیز اورمو
  ۲ فروردین ۱۳۹۳

  چرا اشكتان دراومد بجاي اشكريزي اعتراض عمومي كنيد تظاهرات كنيد افغانيهاي بي شناسنامه چه غلطي در اين مملكت ميكنند مسئول اصلي دولت است.

 160. حامد09362532834
  ۲ فروردین ۱۳۹۳

  انتقام میگیرم¡¡“
  کاری میکنم عین سگ از ما بترسن₩₩₩

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   اقاحامد توکی هستی که افغانیاازتوبترسن توخدایی پیغمبری کی هستی تو هان ادم باید ازخدابترسه تویه سوسول هستی که شمارتو واسه جلب توجه دختراگذاشتی سوسول

  • vahid65
   ۳ شهریور ۱۳۹۳

   سلام اقای حق گواگه واقعاایرانی هستی گوش کن من هم موافق این نیستم که همه افغانی هابدهستن ولی شمایه اصل روفراموش کردی انهم اینکه بیگانه بیگانه است دوست عزیزاگه توهرکشوری پناهجویانی ازهرملیتی که باشنداگه بخوان به اندازه افاغنه درایران شرارت وجرم کنندانهاروبیرون میکننددرسته ایرانی هاهم توکشورمون زیادجرم میکنندامامردم خودمون بیخ ریش خودمونندوکاریش نمیشه کردولی دلیل نمیشه چشممون روبه به این میزان بالای تخلف ببندیم الان ایرانی های زیادی درکشورهای ترکیه .امریکاوجاهای دیگرزندگی میکننداماچندبارشنیدی که 50نفرایرانی به یه زن درکشوری تجاوزکردند که دراین سالها چندبارافغانی هاانجام دادندویانمونه این کارکه به زنی درمقابل چشم شوهرتجاوزکردندکه سال گذشته درتهران وچندسال پیش درکرمان اتفاق افتادمخصوصاکه الان خودمسولان امنیتی میگن 70 درصدشرارت وجرایمی که درسال92 دراستانهای شرقی اتفاق افتاده ازناحیه اتباع بیگانه بوده میدونی این یعنی چه یعنی فاجعه وخطرناامنی برای مملکت بروتوامارببین ایرانی های پناهجوهم همین اندازه پیش میرن داداش احساساتی حرف نزن عقلانی برخوردکن.

 161. مهدي
  ۲ فروردین ۱۳۹۳

  اينقدر حرف الكي نزنيد .از كجا معلوم كه افغاني باشن .شما از كجا ميتوني تشخيص بدي كه كي افغانيه كي ايراني .اگه الان يه مشهدي برات بيارم ميتوني بگي ايرانيه يا افغاني .اينقدر تهمت نزنيد مثل اون خفاش شب كه مشخص شد قوچاني بوده نه افغاني .تازه اگه 4 نفر اينكارو كردن نبايد براي 4 ميليون نفر حكم صادر كني .

 162. بچه مشهد
  ۴ فروردین ۱۳۹۳

  ایرانی ها و افغانی ها همه برادرها و خواهرهای هم هستن ، تشکر میکنم از اون بروبچه های بافرهنگی که از ملت افغانستان و افغانی دفاع کردن دم همتون گرم
  به نظر من شاید اون مجرم ها ایرانی باشن آخه این مملکت کی خبر راست به مردم میده که این بار دومش باشه
  اول اصل قضیه رو ببینین بعد هر کس شعری که به دهن کثیفتون اومد بزنین

 163. جواب كوبنده
  ۵ فروردین ۱۳۹۳

  این همه ایرانى که جنایت مى کنن به چشم نمیاد تا اسم افغانى جماعت میاد شما به جوش میاى؟؟
  شما یه طرف سکه رو میبینى پس الکى نظر نده
  تاحالا خبرى از اردوگاه هاى افغانى چیزى گزارش شده؟؟ أصلاً میدونى چى هست؟؟ کجا هست؟؟ خوردنى ؟؟ پوشیدنى ؟؟ هان؟؟؟
  نمیدونى دیگه چون نميزارن كه بدونى اگه بدونى از اینکه ایرانى هستى خجالت مى کشى و روزى صد بار به خودت فحش ميدادى
  اين اردوگاه ها ظلم كوچكى در برابر بقيه ى ظلم هاى ديگه هستش شما ها كه ميگيد افغانى ها بد هستند!!! آيا ميدونستيد زمان جنگ ايران با عراق افغانستان بيشترين كمك رو به ايران كرد؟؟؟؟نميدونيد ديگه چون تو مخيله تون نميگنجه!! چرا؟؟؟ چونكه از بچگى بهتون ياد دادن افغانى مساوى با دشمن قسم خورده ى تو !! حالا كى اين تفكر رو به راه انداخته ؟؟؟؟ شما ها بگيد
  چرا روزنامه ها خبرى از تجاوزهاى ايرانى ها به افغانى ها چيزى نمى نويسه؟؟؟ هان؟؟ تاحالا چيزى در اين مورد شنيديد؟؟؟ من ميگم هيچكدومتون نشنيده ايد يكى نيست بگه آقا، خانم ، پير ، جوون ، دوست ،آشنا اين افغانى ها هم شيعه هستند اگرچه سنى هم دارند اما افغانى هايى كه در ايران هستند بيشتر شيعه هستند أصلاً شيعه نباشند مسلمون كه هستند مسلمون كه نباشند انسان كه هستند!!!!!
  شما دم از خدا و پيامبر و حضرت على ميزنيد
  ميدونيد كه زمان عرب جاهليت عرب و عجم ميانه ى خوبى با هم نداشتند و عجم ها در بين اعراب برده بودن اما در بين عجم برده عرب كمتر به چشم ميخورد
  اما پيامبر اومد كه سلمان فارسى شد سلمان چرا؟؟ چون پيامبر نژاد پرست نبود!!!!
  يا نامه ى حضرت على(ع) رو به مالك اشتر نوشته بود رو خونديد ؟؟؟؟ اونايى كه مدرسه رفتن فهميدن كدوم رو ميگم!!!
  اگر هم نخونديد بريد بخونيد
  يه چيز ديگه تا چند سال پيش كه افغانستانى و جود نداشت فكر مى كنيد افغانستان مال كدوم مرزهاى جغرافياى بود؟؟؟؟؟
  اگه توى آينده يه نقطه ى ديگه از ايران جدا بشه مثلاً كردستان يا تبريز يا بلوچستان يا هر جاى ديگه!!آيا فرزندان شما اون ناحيه رو از خودشون ميدونن يا اون رو هم يه خارجي كثيف قلمداد ميكنن ؟؟؟؟ اينجاست كه بايد بگم:(از ماست كه برماست )يا خودمونى ترش كنم :خودم كردم كه لعنت بر خودم باد!!!!

 164. جواب كوبنده
  ۵ فروردین ۱۳۹۳

  يادم رفت كه بگم حكايت اون زمان(عرب و عجم) الان شده حكايت افغانى ها
  توى ايران كه مثل برده كار مى كنن كه هيچ هر تهمتى هم به اون ها زده ميشه
  البته با خوندن نظرات شما پى بردم شما هيچكدومتون منطقى نيستيد تا يكى مياد حرف درست و حسابى بزنه سركوب ميشه ميگى نه برو ببين اونايى كه طرف افغانى هارو گرفتن لايك خوردن يا ديس لايك ؟؟؟ اونايى كه لايك خوردن من بودم كه لايك شون كردم
  اگه امام زمان (عج) بياين كه انشالله ظهور شون نزديك تر بشه مطمئن باشيد (اونايى كه از روى نژاد پرستى نظر ميدن) اولين دشمنان آن حضرت شما ها هستيد !!! ميخنديد؟؟ فك مى كنيد چرت و پلا ميگم؟؟؟ خودم هم اميدوارم درست نباشه اميدوارم!!
  اما وقتى به پيامبر(ص) و حضرت على (ع) نگاه مى كنم ميبينم به شدت با نژاد پرستى مخالفت مى كردند خب امام زمان (عج) هم فرزند اين دو بزرگوار هستند و راهشان هم (شك نكنيد،مطمئن باشيد،صد در صد) ادامه ى راه پيامبر بزرگ إسلام (ص)و امام على (ع) هستش
  پس به جاى اينكه بگيد افغانى ها كثيف هستند يا افغانى ها آشغال هستند يا چيزهاى بدتر ديگه كه ميزنيد به خودتون نگاه كنيد به گذشتتون به كار هايى كه انجام داديد ببينيد كجاش رو اشتباه كردين كه يه افغانى اره يه افغانى كه براى شما از سگ هم پست تره با آبروى شما چيكار ها كه نميكنه بريد ببينيد بعد قاضى بشيد و حكم صادر كنيد!!!! درباره قاضى شدن هم امام على(ع) يه حديثى دارن كه خطاب به شريح قاضى هستش كه مى فرمايند: اگر مى خواى دراين جايگاه باشى يا بايد نبى(پيامبر) يا وصى( خود امام على ) ويا شقى( بدبخت) باشى !!! خب حالا قاضى هاى محترم شما ها كه پيامبر نيستيد جانشنين ايشان هم كه نيستيد درنتيجه بدبخت هستيد كه حكمى مى دهيد حرف من نيست حرف امام على(ع) هستش
  ودرجواب اون كسانى كه افغانى رو ميبينن و بى دليل كتك ميزنن و آزارشون ميدن بايد بهشون بگم قيامتى هم هست شما الكى يه انسان رو به دليل عقده هاى شخصى كتك ميزنى واونو كيسه بوكس خودت يا بهتر بگم وسيله اى براى تخليه عصبانيتت قرار ميدى و اسمش رو ميزارى غيرت!!! روز قيامت ؟!!!اره اون جا هم ميتونى بزنى يا به هزارتا شكر خوردن ميوفتى؟؟؟ پس تا دير نشده هرچى افغانى ديدى ازش حلاليت بطلب تا الكى روز قيامت ته ته ته جهنم سقوط نكنى اينو برادرانه گفتم فرداى قيامت نبينم كه اومدى و دارى از من عذر خواهى مى كنى كه مطمئنم خيلى از شما ها اين جورى خواهيد بود اما تا دير نشده نزاريد تا وقت هست همينجا هم اگه حرف بدى زديد سريعاً عذر خواى كنيد !! خب چيه خجالت مى كشى؟؟ فكر فرداى قيامت رو بكن اين جا كه كسى تورو نميشناسه فقط يه اسم يا يه ايميل ازت ميدونه اما روز قيامت كه همه ميفهمن كه چيكار كردى و چيكار نكردى !!!!!؟
  واون آقايى كه حق چندتا افغانى كه خوردى هيچ اوناروهم كه به دردسر انداختى كه هيچ ومياى اينجا از كارت تعريف هم مى كنى كه هيچ اسمش رو هم ميزارى غيرت كه هيچ !!! حالا بگو ببينم اگه اون افغانى كه هيچى خانواده اش رو ميگم اگه وضعشون خيلى خراب باشه و به نون شبشون محتاج باشن ويا خدايى ناكرده مريضى توى خونشون داشته باشن وبا اين كار تو اون مريض بهش دارو نرسه و بميره !!!! گناهش رو به كجا مى خواى ببرى؟؟؟ آقاى به اصطلاح باغيرت ؟؟؟؟؟!!!!!! گناه قتل كه از تجاوز خيلى بيشتره خيلى!!! خب شما كه الان بايد از وژدان درد بميرى البته بعيد ميدونم كه أصلاً بدونى چى هستش چه برسه به اين كه داشته باشى!!!!! هى روزگاز
  تو مو بينى و من پيچش مو.

 165. جواب كوبنده
  ۵ فروردین ۱۳۹۳

  ازت خواهش مى كنم بزار بقيه هم ببينن شايد بعضى ها نظرشون به زندگى شون عوض شد
  و من هدفم همينه اطفاً تعصب رو بزار كنار ترس رو هم همين طور

 166. محمدرضا
  ۷ فروردین ۱۳۹۳

  اگه مملک لکت قانون داشت که وضع ما اين نبود.رومينا خانم به نظس شما چون تو مملکت ازادى نيست هر کی هر کار دوست داره بايد بکنه دوست داشتى جای اون خانم بودی متاسفم برات

 167. امیر حسین
  ۸ فروردین ۱۳۹۳

  خطاب به مسئولینی که کم کاری میکنند.خودتونو جای اون مرد بزارید ببینمم بازم آروم میشینید.د بیرونشون کنید این…

 168. جواب كوبنده
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  آهاى عقده اى شما دلت از يه جاى ديگه پره چرا مى خواى سر يكى ديگه كه روحش هم خبر نداره خالى كنى بدبخت!!!
  تو اگه خيلى غيرت دارى برو جلوى دختر هايى كه به خاطر پول ميرن إمارات و قطر برو جلوى أونا رو بگير اگه خيلى مردى و غيرت دارى!!!؟؟؟
  برو دهن إماراتي ها و قطرى ها رو سرويس كن اگه مى تونى !!!! اگه جرأتش رو دارى!! برو ديگه چرا نميرى؟؟؟
  ضعيف گير آوردى؟؟؟ فقط زورت به افغانى ميرسه؟؟؟فك كردى چون توى كشور خودت هستى و مى تونى چندتا افغانى رو بزنى واونا هم نتونن جوابت رو بدن ديگه خيلى مردى؟؟؟ و خيلى قوى هستى؟؟ نه داداش موش هم تو سوراخش سلطانى هستش برا خودش!!!اهروقت تونستى برى افغانستان و يه افغانى رو به اين دليل كه افغانى هستش بزنى و اونم صداش درنياد اون موقع مردى!!!! حالا كه ما تو كشور تو هستيم و مارو بى دليل مى زنى عيب نداره ما هم خدايى داريم
  و زمين در گردشه !!!!؟؟؟؟
  و به قول شاعر پايان شب سيه سپيد است!!!

 169. جواب كوبنده
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  هوى تو به من تمدن رو تعريف كن (مهران جواب بده) تمدن يعنى چى؟؟؟ يعنى اينكه عرب هايى رو كه هيچى نميدونستن و همش درحال جنگ و ريختن خون قبيله هاى هم بودن و با اون ها از هفت پشت قريبه باشى رو اجازه بدى بيان تو كشورت و بدون هيچ دردسرى زندگى كنن (ايران در زمان كوروش هخامنش به نقل از استاد رائفى پور) يا اينكه نزارى چند تاافغانى كه يه زمانى هم وطن تون به حساب ميومدن وبه خاطر بى لياقتى هاى شاهان قاجار از ايران جداشدن افغانى كه دينشون و مذهبشون و زبانشون با شما يكى هستش رو نزارى يه آب خوش از گلوشون به راحتى پايين بره چه برسه به اينكه بخوان آزادنه زندگى بكنن يا اينكه اونا رواز شهرتون بيرون كنيد و دليلش اين باشه شهر خودمونه دوست داريم (تبريزى ها با شما ها هستم) كه خوشحال هستين از اينكه افغانى هارو بيرون كردين يه سوال دارم !!!! اگه يه آمريكايى يا يه انگليسى يا يه خارجي ديگه بياد توشهرتون و بخواد اونجا زندگى كنه !! آيا شما اون رو هم بيرون مى كنيد؟؟؟ يا ميزاريد زندگى كنه؟؟؟ من يه ضرب المثل شنيده بودم كه هيچ وقت چاقو دسته ى خودش رو نميبره اما حالا كه شما رو ديدم ميبينم كه ميبره خوبش رو هم ميبره
  (اين هستش زمان حال،ايران) (خب برگرديم به سوالم از مهران)خب شما اسم كدوم رو ميزارى تمدن ؟؟؟ زمان كوروش رو يا زمان الان رو ؟؟
  اگه بگى زمان كوروش رو !! كه من درجوابت ميگم زمان كوروش خيلى تمدن ايران بالا بود حرفت درست اما شما كه زمان كوروش نيستى كه؟؟؟ هستى ؟؟؟؟ ألان زمان كوروش هست؟؟ يا نيست؟؟؟
  خب اگه بگى زمان حال !!!! كه من ميگم تو هنوز معنى تمدن رو نفهميدى درنتيجه!!! اين جا رو خوب دقت كن درنتيجه!!!
  لجن خودتى و أمثال آدم هايى مثل تو كه نميدونن تمدن چى هستش بعد براى ما ميان قانون وضع مى كنى!!!
  اره داداش تو اول اين أفكار لجن رو كه يكى مثل خودش پيدا كرده رو بيرون كن!!!؟؟؟
  بيرون كردن ما افغانى ها هم پيش كش!!!!!

 170. زنده باد کوروش
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  اونایی که اینا رو راه میدن میان ایران باید اعدام کرد از برهوت اومدن اینجا ادم شدن مملکت بدون قانون همینه دیگه خدا نکنه همچین موردی سر فامیل بیاد چه یرسه……خدا لعنتشون کنه

 171. donya
  ۱۰ فروردین ۱۳۹۳

  نميدونم چي بگم ع عي عوووووو وااااااااااي خدايا كسي نيست اين ملت خراب شده روسراسامون بدددددده …..!!!!؟؟؟؟؟/

 172. محمد جواد
  ۱۰ فروردین ۱۳۹۳

  تو شهر ما هم این اتفاق افتاد
  تاسف بزرگی هست برای ما

 173. پرهام
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

  تو شهر ما رفسنجان هم افغانیا ازین کارا میکنن بس بهشون رو دادن

 174. مرد ایرانی
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

  سلام ایرانی ها
  این کار فاجهه است .متأسفانه مقصر این کار خود ایرانی های هستند که افغانی ها را بطور قاچاق وارد کشور می کنند. چرا به کسانی که این کارها را میکنند چیزی نمی گین

 175. جواب كوبنده
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  خدايا يكم به اين ايرانى ها شعور، منطق و درك بده تا ماهم بتونيم زندگى مون رو بكنيم
  اين رو درجواب شمايى كه اسمت ايرانى هستش (بعد از الناز و قبل از على نظر دادى) دعا كردى گذاشتم تا ديگه از اين دعا ها نكنى !!
  و مثل خودمون باهامون رفتار بشه ! يعنى چى ؟؟ دقيقاً منظورت رو بگو
  به خود خدا قسم ما هم از نسل حضرت آدم و حوا هستيم چرا خودتون رو برتر و بهتر از ما ميدونيد
  خدا به نامه ى عمل ما نگاه ميكنه نه به نژاد مون آخه شما ها كى مى خواين بفهميد؟؟؟؟ هان؟؟؟؟

  • vahid65
   ۳ شهریور ۱۳۹۳

   سلام جناب کوبنده منم به این اعتقادی ندارم که مانژادبرترهستیم ویااینکه همه افغانی هاروبایدبددونست واین درست نیست که شمابه اتش دیگران بسوزیدولی خودت رویکم جای مابزاروقتی تالان چندبارافغانی هادرجلوی چشم مردی به زنش تجاوزکردن مثل این اتفاق واتفاقی که سال گذشته دریکی ازمیدانهای تهران افتادیاچندسال پیش هم درکرمان مشابه همین بودوقتی 50نفرافاغنه به مدت 40روزبه یه دخترعقب مونده تجاوزمیکنن وقتی درکرمان زنی که دکترزنان وزایمان بودظهرهنگام اومدن به خونه توسط یه پیرمردافغانی به بهانه اینکه زنم داره میزادحالش خوب نیست اغفال میشه میره که کمک کنه ولی توسط جمعی موردتجاوزقرارمیگیره ودیگه نمیتونه دراجتماع حاضربشه یادریکی ازشهرستانهای یزدچندوقت پیش مردم تعدادزیادی ازافاغنه روشبانه ازخونه هاشون بیرون کردندبخاطراینکه یه افغانی بایک چاقوبیست نفربیگناه روکشته بودحالاازخودت میپرسم اگه توافغانستان ایرانی هابخوان اینکارهاروبکنندچی میشه شماباهاشون چه میکنیدمخصوصا وقتی فرمانده انتظامی کرمان میگه 70 درصدشرارت سال گذشته دراثرحضوراتباع بیگانه است من خودم کرمانی هستم وشغلم بنایی هست ولیسانس دارم باهموطنای شمازیادبرخوردداشتم شیعه هااکثریت خوب هستندولی سنی هااکثریت باخودشون هم درگیرهستندوبعضی هاشونم بی عاطفه وشایدبشه گفت بی غیرت بطورمثال کارگری داشتم که بگفته خودش ازشب اول ازدواج که به هجله رفته والان که سه سال میگذره نرفته رنش روببینه وهروقت که میگم برومیگه عجله ای نیست یایه سنی دیگه دخترچهارساله اش مرده بودکه بهش گفتم برودخترت مرده چرااومدی سرکارگفت دختری که ندیدمش دیگه رفتن داره اونوقت خودش بایه زن بیوه وسن بالارفیق بودکه بهش گفتم شماچرااینجوری هستیدزن وناموس وخانواده روتوی یه مملکت دیگه گذاشتین وامدین اینجادختربازی وداداش درسته خداروزی رسونه ولی باوجودبناهای زیادافغانی باعث شده کارماکسادبشه وازهمه بدتراوستاهای افغانی فقط سرعت عمل رادردستورکارقرارمیدن ودیگه به استانداردوسلیقه کاروتمیزی اهمیت نمیدن واین یعنی همونی که انبوه سزان ودلالان ساختمانی نیازدارن که اگه نبودن هم درامدمادوبرابربودوهم بجای انکه مادنبال کاربدویم کاردنبال مامی اومد.اربابان پسته شهرداری وراهسازی وشرکت های خصوصی ازانجاییکه حقوق کمتربدن وساعت بیشتری کاربکشن وبیمه نکنن وتهدکارندن وهرزمان خاستن نیرویشان رابیرون کنندواگه اتفاقی برای کارگرشون افتادپاسخگونباشن وحتی کتمان کنندکه برای ماکارمیکردازنیروی افغانی استفاده میکنن باوجوداین همه جوان بیکارکه داریم البته منکرش نیستم شغلهای مثل چاه کنی تاعمق 30 مترازتوان ماخارج است امادردیگرمشاغل نیروی ایرانی قادربه انجام کارمیباشدونسل الان جوانانان افغانی باایرانی تفاوت زیادی نداره.پس کسی منکراینکه خداوندروزی رسان هست نیست .اماواردشدن5000نفربه یه استان معظلات زیادی به بارمیاره .وسلام

 176. mohammad
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

  افغان های زیادی زیر دست من هستن دوست دارین باهاشون چه رفتاری کنم به این هم توجه کنین که همه مثل هم نیستن

  • جواب كوبنده
   ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

   Mohammad
   شمايى كه ١٦ فروردين نظر دادى،باشما هستم
   دقيقاً منظورت چى هستش ؟؟؟ دوپهلو صحبت نكن!!!
   منظورت رو بگو تا منم جوابت رو بدم

 177. جواد
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

  اگر ی افقانی جرم کرد دلیل نیست که همشون مجرم و ادمایی بدی باشن . پس همشون رابا ی چشم نبینید خیلی ها ب دلیله که ایران کشوره مسمان هست پناهنده شدند و الا 20سال قبل همشون میتونستن برن اروپا

 178. سالار0098
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

  جواب کوبنده
  شاخ بـــــازی در نیارمیبینی ک میگن افغانی ها بار های مکرر اینکارو کردن؟؟ نفهمیدی؟؟؟؟
  خودتـم افغانی هستی؟؟ فـــکر کنم
  ضمنا درمورد اون دختر هایی ک میرن امارات و قطر… باید بگم که خودشون خانواده دارن باید خودشون عاقل باشن و اینکار زشت و پلیدو انجام ندن پس لطــــفا ساکت باش

  • جواب كوبنده
   ۲۲ فروردین ۱۳۹۳

   سالار بله من افغانى هستم ولى تابه حال به كسى نه تجاوز كردم ونه كسى رو اذيتش كردم
   اولاً اينكه شاخ بازى نيست و من فقط دارم از شخصيت خودم دفاع مى كنم
   دوماً شما هم مگه نديدى كه گفتن همه روزه از اين جور موارد هست اونم خود ايرانى ها مرتكب چنين جنايتى ميشن هان؟؟؟؟
   يعنى هر كى هر غلطى كرد بايد اون رو به پاى يه ملت بندازن؟؟؟ تو كجاى اسلام چنين چيزى اومده؟؟؟ كه انجامش ميديد؟؟
   اون حرف رو براى كسانى زدم كه فكرمى كنن چون ميتونن دو تا افغانى كه روحشون از اين قضيه خبر ندارن رو اذيت مى كنن يا بدتر از اون ، ما هارو بى دليل كتك مى زنن و اسمش رو ميزارن غيرت!!! ( كسانى كه گفتن از فردا من هرچى افغانى ديدم ميزنم شماهم بزنيد)!!
   منم براى اون خانواده خيلى متاسفم و اميدوارم كسانى كه مرتكب چنين جرمى شدن هرچه زود تر به سزاى عملشون برسن
   منظور حرف هاى من اين نيست كه كار اون را تاييد كنم! نه!!! بلكه هدف من اين هستش كه كسانى كه گناه چندنفر رو به پاى يه ملت ميندازن، جواب اون ها رو داده باشم
   خب حالا شما بگو به من دفاع كردن از خودت و چند نفر ديگه شاخ بازى هستش؟؟ يانه؟؟ منتظرم

  • پوریا
   ۱ شهریور ۱۳۹۳

   اگر اون دخترا خانواده دارن… این زن هم خانواده داره…. تو شاخ نشو واسه ما….

 179. بودا
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

  من اعماق تاسف خودم را ابراز میدارم و واقعا کسایی که این کار رو کردن اصلا انسان نبودن حتا حیف است که اسم یک حیون را به اونا بدیم چون یک حیون هیچ وقت همچین کاری با هم نوعش نمیکنه چه برسه که اسم افغان رو روی این آدم ها گذاشت . حد اقل اگه کفر هم که باشه اینقدر احساس داره که این کار زشت رو نکنه اینا اصلا خیلی پست فطرت هستند .
  ولی یک واقعیت را باید برای شما عرض کنم که هیچ افغانی با شخصیتی نمیاد ایران ، بی عرضه ترین و پست ترین افغانیای که حتا در خود افغانستان هم جا ندارند جای پیدا نمیکنن جز ایران البته به غیر از بعضی ها که در ایران به تجارت و کاسبی و کارهای آبرو مندانه مشغول هستند . در حقیقت باید بگم ایران مثل یک اشغال دونی برای افغانی ها درست شده که هرچی آدم بی مصرف و جنایت کار است میاد ایران ولی حالا سوال اینجاست که چرا ایران یک همچین جایی را در منطقه به خود کسب کرده و در عوض هر چی افغانی درست حسابی و با شخصیت هست میره اروپا ، آمریکا و یا کشورهای دیگه . اینو دیگه باید شما جواب بدین ؟؟؟؟

  • سید امیر
   ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   نظر من متوجه سوال بودا هست
   من جواب این سوال را از داخل افغانستان می دم
   مسولان سفارت جمهوری اسلامی ایران در موقع صدور ویزا چنین مواردی را در نظر نمیگیرد
   به کسانی ویزا میدهد که میتواند 1550 دلار را به دللا لان پرداخت کند حتی اگر………..
   وجزایش را این دوملت باید پرداخت کند
   واگر کسانی که قاچاق به ایران وارد میشود هم باید چنین پولی را باید مصرف کند
   وبقیه داستان را خود شما بهتر می دانید
   اگر مسولان وشما دوستان کمی فکر کنید ریشه های این فجایع را در جلوی در وازه سفارت وکسب در آمد مرزی پیدا می کنیدنه در نزد چند مهاجر پذیرفته و شناخته شده که حتی ازتهران تا قم را بدون گذر نامه ترددنمی تواند

 180. رضا تربتی
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

  اشغالا

 181. حسن
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

  آهاي با تو هستم [جواب كوبنده]از تو يه سؤال دارم اگه به خواهر يا مادر يا همسريابه هر يك از نزديكانت اينجوري تجاوز مي شد بازاينجوري جواب كوبنده مي فرستادي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من با مليت افغان كار ندارم قبول تو هر ملتي بدوخوب پيدا ميشه ولي اگه حرف از غيرت بياد شما افغانها بي غيرت ترين ملت جهان هستيد كه چند دهه است كه آمريكاييها به همه كستون تجاوز ميكنن ولي شما ها حتي جرأت گفتن كلمه[تو] هم بهشون ندارين ولي باز ملت ايران كه هيچ موقع مقابل كفر سرخم نكرده وجلوي آمريكا ايستاده
  دلخوري من از مسئول هاس كه چرا با اين افراد بي همه چيز برخورد نمي كنن وبعد از مدتي ميزارن فردي كه به يه دختر ايراني تجاوز كرده از زندان بياد بيرون و خانواده شاكي رو تهديد ميكنه ؟؟؟؟؟؟؟؟واقعاًهيچ چي ؟؟؟؟؟؟؟؟
  اين زوج جوون ديگه چه جوري باهم زندگي كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اجازه ميدين اين جور فضله ها زياد بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آهاي باتو هستم آقاي لاريجاني رييس محترم قوه قضاعييه آيا به همسر يا دختر يا هر يك از نزديكانت اين جوري تجاوز مي شد چي كار ميكردي باز به سادگي از كنار اين قضييه مي گذشتي وطرفا رو آزاد ميكردي بياد تو رو تهديد كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ مسؤلان آخه تا كي بي كفايتي ؟؟؟؟؟؟خدايم شاهد است كه اگه امام زمان ظهور كنه اول از همه به سراغ مسئولين مياد اي مسئولين اون وقت چه جواب دارين به آقا بدين يا شما هم مثل مردم روسياه كوفه به آقا پشت ميكنين ومثل جد بزرگوارش حسين[ع]شهيدش ميكنين؟؟؟؟؟؟؟؟چرا يه برخورد جدي نمي كنين ؟؟؟؟؟؟؟روزانه خودتون ميدونين كه چه قدر افغان قاچاق وارد كشور ميشه چرا از مرزها خوب صيانت نمي كنين؟ ووقتي هم كه وارد كشور شدن هم عرصه كار رو برا جووناي ايراني تنگ ميكنن هم اينكه از اين جور كثافت كاري ها زياد ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • جواب كوبنده
   ۲۲ فروردین ۱۳۹۳

   حسن خدا اون روز رو نياره

   اوهوع بى غيرت ترين!!!! خخخخخخخخ
   عزيز من شما چه ميدونى كه مارو بى غيرت ترين مردم ميدونى ؟؟؟؟
   اگه همين آمريكايى هايى كه خيلى جنايت كار هستند الان در افغانستان نبودن وضع افغانستان خيلى بدتر از اين ها !!! چرا؟؟؟
   چون اون وقت طالبان دوباره ميومدن روى كار كه اون وقت بد از بدتر ميشد
   حالا كى گفته ما دربرابر جنايت هاى آمريكا سكوت مى كنيم و كرديم؟؟؟ يكم اطلاعات داشته باش بعدش حرف بزن
   در اين قسمت دولت بى عرضه هستش كه نميشه كار بخصوصى انجام داد
   و اين حرف هاى شما برميگرده به سياست كه نه شما سر رشته اى دارى و نه من !!! نه شما همه چيز رو ميدونى و نه من !!!
   وبار آخرت باشه كه يه ملت رو زير سوال ميبرى !!!! من به شخص گفتم چون ديدم خيلى ادعاى غيرت داره و دليل اين حرف هام رو به سالار گفتم شما هم برو بخون تا منظور حرفم رو بگيرى
   خيلى باحالى( خخخخخ )داداش من ،يكم تحقيق و اطلاعات داشته باشى بد نيست ها!!!
   اخه داداش گلم ايرانى يه چنين جنايتى بكنه تيكه بزرگه ى بدنش گوشش هستش ، افغانى كه جاى خودش رو داره
   يه چيز ديگه افغانى بودن توى ايران خودش جرمه چه مدرك داشته باشى و چه نداشته باشى !!! حالا اگه يه جرم كوچيك بكنى ، ديگه خدا ميدونه چه بلايى قراره سرت بياد چه برسه به اينكه جرمت جزء چنين كثافت كارى هايى باشه !!!! و مطمئن باش قوه قضاييه چنين رفتارى باهاشون ميكنه كه اونا ارزو بكنن كه هيچ وقت به دنيا نميومدن.
   كى به شما گفته عامل بيكارى جوان هاى ايرانى ،، افغانى ها هستند؟؟؟ شما قبول دارى كه خدا روزى رسونه يا نه؟؟؟
   هركسى به اندازه ى تلاشش بهره ميبره اگه نبرد حكمت داره كه فقط خداميدونه
   و حرف آخر
   ما هميشه يه روى سكه رو ميبينيم پس نبايد الكى و ندانسته نظر بديم
   حتى در قرآن هم شش بار آمده كه تجسس نكنيد
   نه اينكه بى تفاوت باشيد !!! نه!!! يعنى اينكه فزولى نكنيد

 182. مهلا
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

  حال گیری بدی بود خاک تو سر همچین آدم هایی بی ناموسی

 183. عباد
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

  با سلام، از آقاي رئيس جمهور محترم تقاضاي اخراج افغان ها از كشور را دارم، اگر خوانده ميشود!

  • کاظم
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

   باید همشون را بیرون کرد وکار بهشون نداد تبریز افغانی نیست چرا؟چون اصلا کار نمیدن بهشون وتحویلشون نمیگیرند

 184. مهزیار
  ۲۷ فروردین ۱۳۹۳

  سلام پدرمن پاسدار سرهنگ سپاه اسمش را برایم پیام دهید تاپیدایش کنیم به مااطمینان کنین

 185. صمد چيز گلفت
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

  من كه بهافغاني جماعت رحم نميكنم

 186. pouya
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

  اگه قانون کشورمون قانون درست حسابی بود و دقیقا” مسئولین کشور به قانونی که تصویب میکردن بدونه هیچ اغماضی انجام میدادنش دیگه افغانی و ایرانی و عرب و عجمی نمیتونست تو ایرن فکر خلاف و تجاوز به سرش بزنه چه برسه به عمل کردنش.
  واقعا” برای خودم ، همه و مخصوصا” اون بالادستیا … متاسفم.

 187. حسن
  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام خدمت خوانندگان عزیز من بشدت با اعدام مخالفم ولی اگر اینها رو دست من میدادن جوری میکشتمشون که تا مدتها در ذهن مردم باقی بمونه

 188. اسماعیل
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  باسلام.واقعا ناراحت شدم این مطلب خوندم.کارما به جایی رسید که چندتا افغانی کثافت میان راحت از حس انسان دوستانه ایرانیها سو استفاده میکنن و خیلی راحت این جنایتی که امریکاییها چند ساله روی خواهر و مادراشون پیاده کردن توی ایران دارن انجام میدن.

 189. mojgan
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام به همه دوستان…واقعابرااون زوج متاسفم خدابهشون صبر بده

 190. محمد
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم بایدصدباراعدامشون کردنه یک بار

 191. علی
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی بی شعور هستیدکه به این افغانی های بیچاره این تهمت هارا میزنید من اگر به جای ان افغانی ها بودم مممممممممممممممممممممم

 192. قانون مدار
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بله ديگه چطور تو عربستان دزدي نميشه چون قانون انگشت بريدن دارن و دست بريدن از ترس هيچ كس دزدي نميكنه ايران ما هم نگو و نپرس الان يه شخصيت مهم ميبيني فردا در مياد ميگن همچين شخصي اختلاص كرده از ايران فرار كرده منتظر بهتر بودن نباشيد بدتر ميشه بهتر نميشه!!

 193. ت ر
  ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  راستش برای مسئولین متأسف اگرخوارمادر یازن وبچه خودشونم بود انیقدر بی اعتنا بودند . افقانهای کثیف بی قیرت روباید از اونجاشون دارزد این حروم زاده هارو

 194. Ava
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این چند نفر باید اعدام این آدما هستن جامعه رو خراب کردن آقای قاضی این چند نفرو اعدام کنید،
  اگه یکی به خواهر و مادرشون چنین کاری میکرد اینا خوششــــــــــــــــــون می اومد
  خجــــــــــالـــــــــــــــــت هم خوب چیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 195. علی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  جواب کوبنده تو افغانی هستی لطفاوارد بحث ما ایرانی ها نشو امار شما پیش ما خرابه شما انسان هستید وحق زندگی دارید ولی اینکه مانژاد برتر هستیم رو نمیشه کتمان کردوشکی درش نیست مااز لحاظ مغز وغیره از شما بالاتریم اینهم به خاطر گونه ی اریایی هاست واثبات ریاضی داره شما یه کم منطقی باشین وحقیقت روقبول کنید ماهیچ فخری به شماها نمیفروشیم ولی شما هم سعی کنید بذارید نژاد برترزادوولد کنه نه نژاد مغل ها درضمن مشهدی هاهم ازشکل ظاهرشون معلومه که ازنژاد مغول هستند نژاد عرب هم که مشخصه های خودشونو داره من فقط از انقراض زیباترین وبرترین نژاد دنیا میترسم چون اکثرادرحال ترکیب شدن با نژادای دیگه اندواصیل اصیل کم پیدا میشه,پس همهی ایرانی ها باید مثل همهی اشیائ عتیقه از این نژاد هم محافظت کنند.همه نژادا ها ادمند وحق بهترین زندگی هارو دارند ولی خواهشم از مردم حفظ نژاد خودمونه باز با باز کبوتر با کبوتر

  • نگار
   ۱ شهریور ۱۳۹۳

   شما دوست ناعزیز..
   اگر یکم در سطح نت بچرخی و اطلاعات علمیت رو ببری بالا بهت ثابت میشه که دانشمندان معتقدند که نژاد افغانی باهوشترین نژاد ها هست…
   در ثانی ایرانی ها اگر خوشکل بودن انقدر رنگ پوستشون رو برنز نمیکردن. دماغشون عملی و لباشون پروتز و موهاش رنگ کرده و چشماشون لنز های رنگی و ابروهاشون تتو شده و صورت های گونه گذاری شده نداشتن…. حتی خود ایرانی ها هم از قیافشون راضی نیستن و سعی دارن با ارایش و عمل کردن و گریم چهره های خودشون رو مخفی کنن…

 196. پریا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  افغانی ها وعربها اینقدراین نژادتونوتکثیرنکنید که بلای جون بقیه انسانها بشه,ماکلا ازبیخ نه شماهاروقبول داریم نه افکارتونو نه فرهنگتونو .خودتون باخودتون خوش باشین وجایی که قبولتون نمیکنن نرید همه انسانندولی انسانها دوست دارن خودشون انتخاب کنن که توحریمشون چه کسی باشه.ازمسولین میخوام به علت تضاد فرهنگی بالای ما با این دونژاد اینهارو ازکشوربیرون کنندداریم خفه میشیم .میدونم شماها دوست دارین ازمابچه داشته باشین ونژادتونوباما ترکیب کنید ولی طبق علم
  ژنتیک شما نژاد مارو خراب میکنید یعنی مثلاپوست زردافغان باچشم بادمیش غلبه داره بر پوست سفید وبچه یه افغان بایه اریایی پوستش زرد میشه.یا یه عرب جمجمه ی کوچیکش غلبه داره به جمجمه ی بزرگ یه اریایی.من نژاد پرست نیستم ولی خب حیفه که این نژاد زبیا خراب بشه عوض این ترکیب شما سعی کنید از نژادتون کم کنید چون بچه شما هم دوست ندارندکه از نژاد شما باشه خواهشم از اریای ها اینه که نژاد زیباتونو تکثیرکنید چون بچه های شما ازنژادی که بهشون میدیدلذت میبرن.افغانی ها وعرب ها شماها برای ما انسان هستید وقابل احترام وحق زندگی خوب رودارین اصلا این جهان مال همه اس هرموجودی حق زندگی خوب روداره ولی هردسته درکنار خودشون زندگی میکنن.میمون ها هم که ازنژادهای مختلفی هستن جدا زندگی میکنن.میمون های نوع متمدن همنوع خواری نمیکنن ولی میمون های وحشی همنوع خواری میکنن درسته همشون میمونن ولی باید قبول کرد متمدنه نژاد برتره

 197. پریا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  راستی هرکس روبا نژاد ایرانی جمع نبندید کسی ایرانی اصیله که نژادش ترکیب نشده باشه مثلا مشهدی ها تابلوعه که از نژاد مغول هستندنژاد اریایی مشخصه های خودشوداره.خواهش میکنم درمورد نژادتون درست تحقیق کنیدواصالتتونو قبول کنید اگه دورگه هستید نگید مطلق ایرانی هستید

  • جواب كوبنده
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   باز ما چند روز نيومديم چند نفر ديگه به چرند گويان اضافه شدند!!! هى روز گار
   على هستى يا پريا ؟؟؟ دختر هستى يا پسر ؟؟ اول شما ت
   كليفت رو با خودت معلوم كن بعد اظهار وجود!!!!
   خب اصلاً شكى در اين نيست كه حرف هاى شما خالى از نژاد پرستى هستش و شما اصلاً نژاد پرست نيستى!!!؟؟؟
   خب از اول شروع مى كنم
   يه سوال؟؟؟ بحث شما ايرانى ها در چه موردى بوده كه من دخالت كردم ؟؟؟ بعدش هم من امار كجاى ما خرابه ؟؟؟ اصلاً تو كى هستى كه امار بد ما دستت برسه و ما نگران باشيم !!! اصل كار اون بالايى هستش كه داناتر از من و تو هستش و ميدونه امار كى خراب تره!!!!
   باز بحث نژاد رو نكش وسط كه از نژاد پرست و نژادپرستى متنفرم!! حالا كى گفته شما نژاد برتر هستى؟؟؟
   دليل رياضى ديگه چيه ؟؟؟ اگه به اثبات رياضى باشه و هر چى از طريق رياضيات اثبات بشه درسته شما به من بگوكه !!! اقاى استيون هافكينگ (مغز متفكر جهان)هم با رياضيات اثبات كرده كه خدا وجود نداره اما ايا واقعاً اثباتش درسته؟؟؟؟ ايا خدا وجود نداره؟؟؟ هان؟؟
   خب حالا گيرمم كه نژاد شما برتر باشه خب چه دخلى به ما داره ؟؟؟ خدا روز قيامت نميپرسه كه نژادت چى بود ؟؟ فلان و فلان بود برن بهشت بقيه برن جهنم !!! حالا با نژاد برترتون به كجا رسيديد كه ما نرسيديم؟؟؟ درسته كه افغانستان از ايران عقب تره چرا چون افغانستان با جنگ داخلى روبرو شد وگرنه من الان ايران نبودم و در كشور خودم زندگى مى كردم.حالا ما به توليد مثل نژاد شما چيكار داريم ؟؟اخه من جواب اين حرفت رو موندم بدم ياندم؟؟ اگه بدم كه خيلى ناجور ميشه !!! اخه مگه ما……؟؟؟ خدايا منو ببخش!!! اين حرفت بى منطقى ترين حرفت بود و تو از منطق حرف ميزنى؟؟ خيلى جالبه خيلى !!! البته هيچ حرفت از روى منطق نيستش ناگفته نماند!!!مردهاتون عرضه دارن برن چهارتا زن بگيرن تا نسلتون منقرض نشه البته الان زورشون به يكى نمى رسه چه برسه به چهارتا!!!!
   زيباترين ؟؟؟ برترين؟؟؟ توى چه چيزى برتر هستين؟؟؟ زيبايى؟؟ منطق؟؟ دررابطه با زيبايى بايد بگم كه شما مراجعه كن به سايت اپارات و سخنرانى هاى آقاى رائفى پور رو سرچ كن و در اونجا دنبال كليپى به نام واى ايرانيان بگرد و ببينش تا بفهمى كه كى زيباترين هستش و اونجا ميفهمى كه خانم هايى رو كه توى كوچه خيابون ميبينى زيباترين نيستند !!!! وحالا يه چيز ديگه الان شما بزرگترين مسئله اى كه ذهنت رو درگير كرده حفظ نژاد اريايى هستش؟؟؟؟ به جاى اينكه براى هم وطنت كه اين بلا سرش اومده ابراز همدردى كنى؟؟
   البته خوبه كه بخواى جواب من رو بدى !! بده اما چرند نگو كه من حرفت رو قبول كنم به جاى اينكه محكومت كنم

  • جواب كوبنده
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   من اگه مشهدى بودم از طريق اينترنت خفه ات مى كردم با اين حرفت !!! شما كجا بودى كه بچه مشهد خرمشهر رو ازاد كردن ؟؟؟ ها؟؟؟ يعنى يه مشت افغانى و دورگه بودن كه خرمشهر رو ازاد كردن؟؟؟ هان ؟؟؟ اسيرانى كه مال شهرهاى مشهد و اصفهان بودند رو ارتش عراق زنده نميگذاشتن و سريع به شهادت ميرسوندن !!! چرا چون با غيرت بودند !!! اى بابا نه منطق دارى !! نه اطلاعات كافى !! حالا تو اين همه رو ول كردى چسبيدى به مشهدى ها؟؟؟ كى گفته كه مشهدى ها همشون افغانى يا دورگه هستن؟؟
   اگه دست مشهدى جماعت بهت برسه كه نميزاره زنده بمونى با اين حرفت البته اگه همون جورى پيش برى توى نظرات بعدى ات ميگى كه خوزستان همه عرب هسنتد و مال عرب ها و تبريز و قزوين و… جاهايى كه ترك هستندو آذرى زبان ، ميگى مال آذربايجان هستند، كردها هم كه اصلاً همون زمان بايد جدا ميشدن. بلوچستان هم كه اصلاً به اريايى ها نميخورن و يه نژاد ديگه اى هستند. خب يه سوال اينها همه برن پى كارشون و نژاد خودشون رو داشته باشن و با خودشون توليد مثل كنن به نظرت چقدر ديگه از ايران و نژاد اريايى باقى ميمونه؟؟ ايا ميتونه جلوى امريكا بايسته؟؟؟
   پس جيگر جان به فكر اين باش نژادت قاطى بشه و براى سال هاى زياد ادامه داشته باشه بهتره تا اينكه خالص باشه و هرلحظه امكان محو شدن از صفحه ى روزگار باشه و بعد ها فيلم هايى با عنوان آخرين ايرانى يا از اين دسته فيلم ها ساخته بشه
   فردا از اين جور حرف ها در ملاء عام نزنى كه داغونت مى كنن
   بروخداروشكر كن كه كسى نميفهمه كه كى هستى و اين حرف هارو زدى وگرنه تيگه بزرگه ات گوشت بود

  • نگار
   ۱ شهریور ۱۳۹۳

   پریا خانم اگر تو نژاد افغانی و عرب رو قبول نداری… این دو نژاد اصلا تورو به عنوان ادم شناسایی نمیکنن. پس لطفا از بحث خودت رو خارج کن و برو به ارایش کردنت و تیک زدنت با پسرا مشغول باش گوگولی….
   بعدم این شماها هستین که خودتون رو میکشین تا یه دختر افغان حتی روتون تف بندازه یا اینکه یه پسر کارگر افغان دوست بشه با خواهر و دخترای فامیلتون… حتی اگر از بهترین ها باشین… اما یه افغانی هیچوقت چنین کار ناشایستی رو نمیپذیره که خودش رو و خونی رو که قراره تو رگ های بچه هاش جریان داشته باشه رو خراب کنه….
   در ثانی کوه های افغانستان و دشتهای حاصلخیز اون اولین نقاطی بود که نزاد اریایی از سیبری به اون وارد شد. مخصوصا که اون موقع دریای خزر مانع از این میشد که اریایی ها از شمال به ایران وارد بشن و مجبور شدند که از شرق بیان. ینی جایی که افغانستان امروزی قرار داره.. شما که نه از تاریخ اطلاعات داری نه جغرافیا چیزی میدونی، نه چهره داری و چهره ات عروسکی هست لطفا سکوت اختیار کن که سنگین تره…

 198. سرگرد شفیعی
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام به هموطنان باغیرت وباشعور
  عزیزان من اتفاقی این مطلب رادیدم دوستدارم بدانید که متاسفانه کمبودهای فرهنگی واخلاقی درمملکت ما به سطح بالایی رسیده ومهاجرین نیز درهمین مسائل باما اشتراک دارند مخصوصا افغانیها.ماجنایات زیادی ازطرف جوانانمان علیه افغانها میبینیم امیدوارم روزی این فقرفرهنگی به صفر برسد وماشاهدچنین جنایاتی نباشیم.باتشکر شفیعی

  • جواب كوبنده
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   خب بقيه اش رو توى اين پست مى نويسم كه اگه بيشتر بشه خواننده حوصله اش سر نره!!!
   همچين قلمبه سلمبه صحبت مى كنى كه انگار !!! بله اين منم فرزند كوروش و اينجا اومدم تا جواب اين يارو جواب كوبنده رو بدم !!!
   وعكس العمل خوانندگان اين خبر و نظرات كه موافق باتو هستند: هورا دمش گرم برو جلو تو ميتونى!!!
   اى بابا بيا از اين خيالات بيرون البته نه تا وقتى كه حرف هات منطقى باشن و قابل قبول !! يعنى چى؟؟؟ يعنى اينكه هر وقت حرف منطقى و قابل قبولى زدى و دور از نژاد پرستى بود ميتونى جوابم رو بدى نه با اين چرند و پرند ها!!! ميگى كجاش چرند هست؟؟ الان ميگم بهت!!!!
   خب توليد مثل ما چه ربطى داره به توليد مثل شما؟؟؟ مگه ما جلوى زادولد شماروگرفتيم؟؟ ماگفتيم فرزند كمتر زندگى بهتر؟؟؟ والا ما هم توى همين كشوريم و برنامه هاى اينجا رو دنبال مى كنيم. تو به جاى اينكه نگران نسل شيعه باشى كه درايران داره نسل سنى ها به شيعيان نزديكتر ميشه به فكر نژاد اريايى هستى؟؟ امام زمان اريايى مى خواد يا شيعه؟؟؟؟ هان ؟؟ اصلا ً بگو مسلمانى يا غير مسلمان ؟؟؟ شيعه هستى يا سنى؟؟؟
   اونجا هم گفتم اينجا هم تكرارش مى كنم تو كسى نيستى كه نظرت براى ما مهم باشه و والا الان كه نگاه مى كنم همش در ايران زنان اروپايى رو ميبينم تا اريايى !! از بس كه غرب زده شده ايران !!! والا فرهنگت همين ساق شلوارى ، ساپورت پوس مارمولكى، كريپسى به اندازه ى يك كله و لباس هاى تنگ بدن نما هستش ؟؟ اگه هستش والا اين جا من بايد بگم فرهنگت و افكارت مال خودت !!!!
   و يه حرف مفت ديگه !! واز قبول كردن گفتى!! والا مارو فقط ايران و چند تا كشور همسايه كه به انگشتان يك دست نمى رسن قبول ندارن اما شما ايرانى هارو كل جهان قبول ندارن پس باتوجه به حرفى كه زدى از ايران تكون نخور و همون جا بمون چون بقيه ى كشور ها تورو قبول ندارن !!!!
   مسئولين هم منتظر هستند تا شما دستوربدى و مارو بندازن بيرون !!! خخخخخخخخخخ
   حالاكى اين حرف مزخرف رو كه ما دوست داريم از شما بچه داشته باشيم رو زده؟؟؟؟ خب كى ميزنه ؟؟ اون مغزت ديگه!!!! كه خيلى باهوشه !! دمش گرم!!! هههههه
   خب اينكه در مورد نژاد گفتى نشون ميده كه شما مغلوب هستى تا غالب !!! ضعيف هستى تا قوى!!!
   وباز هم يه حرف بى منطق ديگه !!!! چرا فرزند هاى ما از اينكه افغانى هستند ناراضى باشند !؟؟؟ اگه الان شما يه افغانى ببينى كه يه چيزى يه نمادى از پرچم افغانستان نداشته باشه بيا بزن تو گوشم !!!
   چرا كفر ميگى؟؟شما فرشته هستيد يا نعوذبالله خدايى كه ميگى براى ما انيان هستيد!!!؟؟؟ خدا هدايتت كنه !!! اشتب نكن ما همه انسان هستيم و بنده ى خدا
   اگر هم نميگفتى جهان مال همه اهست كم كم داشت باورم ميشد كه زندگى و جهان و همه و همه مال نژاد اريايى ها هستش خوب شد كه گفتى !!!! (خخخخخ)
   هى واى !!! منظورت از ميمون ها چى هستش؟؟ يعنى همه حيوون هستيم و شما يكم متمدن تر؟؟؟ يعنى چى؟؟؟ هان؟؟ حيوون عقلش كجا بود كه تمدن !!!!! داشته باشه خب تو با اين مثالت ابروى هر چى ايرانى و اريايى هستش رو كه بردى!! تو هنوز مثال زدن رو بلد نيستى باز اومدى از نژادتت دفاع مى كنى؟؟ اخه من خسته شدم از اين كه چرت و پرت هاى تورو جواب دادن !! خب الان كجاى تو از من !! از منى كه افغانى هستم بيشتره و برتر هستى ؟؟؟ تو كه نشون دادى هيچ حرفت درست و منطقى نيست و فقط بلدى قلمبه سلمبه حرف بزنى !!! بگو همين ها بود مغزوغيره؟؟؟؟ اى بابا باز ميگه نژاد اريايى برتره و در عين حال هم ميگه نژاد پرستى نمى كنم!!!
   جمع كن بابا كاسه كوزه ات رو كه ابرو نزاشتى برا هر چى با فرهنگه!!!!
   فقط ميتونم بگم متاسفم برات

 199. مرتضی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خوب همینه دیگه با ورود این کثافتای بی ناموس حیسیت ایران وایرانی به باد داده میشه.یا محل هایی برای خود ارضایی در شهر های مختلف تاسیس بشه که دیگه شاهد همچین ماجراهایی نباشیم.واقعا متآسف شدم

 200. پریا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بی سوادجواب کوبند اینقدر وارد بحث نشو جوابتو شدنیدیم میبینی که چقدر برات دیس لایک گذاشتن دیگه بستته لطفا حرف نزن درضمن.هیچکس تورو قبول نداره تو دم از منطق میزنی هر کس باید به اصل خودش پی ببره شواهدنشون میده وعلم ژنتیک که کیی از چه نژادیه.توی ایران هم مثل تموم کشور ها ما هم نژادمغل داریم هم عرب هم اریایی هم دورگه.حالا من نمیدونم چرا این دورگه ها واین عربها واین مغول ها نژادشونو میخوان انکار کنن وچون توی ایران متولد شدن خودشونو جزدسته اریایی ها بدونن.بابا همه نژاد ها انسانندواقیت روباید پذیرفت واز اصلیت نباید دورشد.حالاچون مثلا یه مغول از کشور ما دفاع کرده باید بگیم اریاییه؟.ایا کلمهی مغول یه توهینه؟یا کلمه ی اریایی یه احترامه؟حرف من اینه که از اصل خودتون فرار نکنید واگه جزیه نژادی هستید که حتی خودتون هم دوستش ندارید بپذیریدوباهاش کنار بیاید انسانها قابلیت ارتقائ رودارن حالا بعضی گونه ها باید تلاش بیشتری بکنن تا به گونه های دیگه از لحاظ فکری برسن برا همین من خودم اگه ازیه نژادی بودم که دوستش نداشتم هیچوقت تکثیرش نمیکردم

  • دختر
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   پریاخانوم چرا به جواب کوبنده میگی دیگه توحرفانپرمگه حق حرف زدن ونظردادنونداره تازه اون همه ی حرفای حقیقتو گفته شبیه شماتهمت زنانیست که جنایتاتونوروافغانابندازین حالابرااینکه ابروتون نره ازنام افغانهااستفاده میکنین چون توایرانن تازه اونا ازرودلخوشی بزوراینجانیستنداگه کشورشون امنیت پیداکنه یه پانیه هم اینجانمیمونن الانم اگرموندن بااجازه ی دولتتونه که یه عالمه پول میکنن ازافغانیا براپولشم شده افغانیاروبیرون نمیکنند بیچاره ها روبراچی بیرون کنند مگه جامونو تنگ کرده گناه که نمیشه اینجاباشن پریاخانوم تازه بودنشون تواین کشور به نفعمونه میتونم ازنام افغانیا واسه کارای خلافمون استفاده کنیم که ابرومون نره و واسه شناسنامه هاشون پوله سنگینی ازشون میگیریم واسه مدرسه ریختن پول زیاد دربانک وخیلی کارای دیگه استفاده کرد………….ناگفته نمونه موقع جنگ کشورمون باعراق نصف افغانهاتوجنگ هامون بودن وشهیدشدن واسه کشورمون ایران اگه نبودن ونمیجنگیدن الان کشوری واسه دعوا باافغانها برابودنشون نداشتیم که اوناهم درموفقیت کشورمون نقش داشتن پس حالاقضاوت کن پریاخانوم

 201. پریا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بچه های اریایی این جواب کوبنده ی افغانی رو محل نذارید خیلی داره شعر میگه .اینهمه جنایتی که افغان به ما کرده از دیر باز تا امرو حالا وقتشه که ما هم انتقام بگیرم امیدوارم مسئولین هرچه زودتر بیرونشون کنن.من مخالت تنبیه بدنی هستم چون هر انسانی حق زندگی داره فقط ازتون خواهش میکنم به افغانیا نه کار بدید نه محلشون بذارید وهر جا دیدید به110خبر بدید

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   پریاخانوم مثلابااین حرفت میخای بگی سرتری چه امریکایی باشیم چه افغانی چه ایرانی چه هندی ازهرکشوروازهر نزادباشیم هممونوخداافریده فهمیدی یعنی هیچ کدوممون از یکدیگرمون بالانیستیم چون خدا همه روافریده فهمیدی ناگفته هم نمونه که مهم مسلمون بودنه دین اسلام که افغانها توشون شیعه هم هستند و افغانها کسایی رو هم بینشون دارن که ایمانشون ازماایرانیابالاتره حتی مصاحبه یه اخوند ایرانی خودمون بازبون خودش تومسجد گفت برترین شیعه درکره زمین شیعه افغانیه امابدترین سنی رو زمینم سنیه افغانیه من ازوقتی حرفای اخونده رو شنیدم فهمیدم افغانهای ازما برترازلحاظ ایمان وپایین تر ازماهم هستن ازلحاظ ایمان که سنیای افغانن به هرحال همه افغانها همون خدایی روکه مامیپرسیتیم رومیپرستن همون قرانیو که ما میخونیم اونامیخونن همه امام ها و نمازاشونم سر وقته حالاماکجامون ازافغانهابرتره تازه بعضی ازماایرانیا اصلانمازنمیخونه اما حرف از دین واسلام مسلمان بودن میزنه هممون شاهدیم نصف کسایی که اینجانظردادن ازکجا معلوم که نماز بخونن کی از نمازکسی خبرداره تازه اگه یه شیعه نمازنخونه مثل یه کافرمیمونه چه بدردمیخونه شیعه بودنش وقتی نمازخداروبجا نمیاره و من افغانهاروازلحاظ ایمان ازخودمون سرترمیدونم پریاخانوم ومیگی وقت انتقام گرفتنه شما باتحقیرا پول گرفتنا کتکاتون وسوئ استفاده ازنام افغانهادرکارهای خلافتون که تهمته انتقاماتونومیگیرین و من مطمئنم که این جنایت یه تهمته واگرم باورندارین به مسئله های قدیم خفاش شب فکرکنین که تهمتتون روشد که همه اون خلافکاراایرانی بودن ازمن گفتن بود بازم باورندارین خدابالاسره جزای ادمای تهمت زنو اون دنیامیده تازه کسایی که این جنایتو کردن چه ایرانی چه افغانی که مطمئنم افغانی نبوده اعدام میشن لازم نیست شماواسه اعدام شدنشون تاکید کنین اونا خوشون عقل دارن باادمای حرومزاده چجوری برخورد کنن خجالت بکشین

 202. محمد
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اصلانبايد به كوحيكو بزركشون رحم كرد

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   اقامحمدیه جوری میگی بهشون رحم نکنین انگاری تاامروز رحم کردین شما ازهمون روزاول بی رحم بودین الان خودتونوبارحم جانزنین دیگه حوصله توضیح بی رحمیاتونوندارم البته تقصیرشماهم نیست شمابی رحمی نکردین بلکه بی رحمی بقیه روباچشاتون ندیدین من دیدم به همون قران ازخودم متنفرشدم که چرااسم ایرانی روی منه کاشکی شماهم میدیدین که قضاوت اشتباه نمیکردین و ازرفتارتون پشیمون میشدین کاشکی میدیدین ولی کو چشم بینا حیف

 203. امین
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خاک توسرت ……بچه مشهد…..به توهم میشه گفت مشهدی

 204. ادیب
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خدا میدانه تاکی باید ایرانی سرافراز بدبختی بکشه و بس.
  جمعه ای که قراره بیایی آقا بیا. دلم تنگیده

 205. عاشق
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  مرسي

 206. hojat
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واسه اون خانم و آقا ازخدا صبرمیخوام . اومدن کارخیری انجام بدن وارد

 207. علی مبینی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  کاش بجای این حرفا به اون زنو مرد دلداری میدادیم خیلی سخته

 208. ُقاسم
  ۲ خرداد ۱۳۹۳

  ُدمت کرم خیلی باحالی

 209. غزل
  ۳ خرداد ۱۳۹۳

  من اگه جاي اين خانمه بودم خودکشي ميکردم بابا خيلي سخته وااااااااي ديگه اون خانم جرعت نميکنه بره بيرون

 210. شهرام
  ۴ خرداد ۱۳۹۳

  خوشحالم که هیچ افغانی در مناطق کردنشین وجود نداره>

 211. علی کرمانشاهی
  ۸ خرداد ۱۳۹۳

  من کرمانشاهی هستم توی کشتارگاه کار میکنم کارم سر بریدن گاوه درسته به یه خانم غریبه تجاوز شده ولی این خبرو خوندم انگار به خانواده خودم تجاوز شده فرقی نمیکنه اگه یه ذره خون ایرانی تو رگامون باشه ناموس اون خانواده و ما یکیه پس انگار به همیئ زنان ایران تجاوز کردن من حاضرم هر کجا میخوان بیام امضا بدم که جلوی چشم همه تک تک سرشونو ببرم و گوشتشونو به خورد خواهرو مادر فاحششون بدم .به قران تموم بدنم داره میلرزه چه فایده که حامیان این لجن ها کلفت تر از اونن که ما و امسال ما بتونیم کاری کنیم. در اخرم روی صحبتم با شوهر این خانمه برادر عزیز نکنه خدای ناکرده به خانمت توهین کنی یا از گل نازکتر بگی میفهمم داغت خیلی سنگینه ام ا ما خانم شم وخواهر ما هم میهنات مقصر نیست پس زندگی عادیتو در کنار اون خواهرمون ادامه بده مطمئن باش خداوند روز به روز طرقی و ابرو بهتون میده مطمئن باش کسی از این کار این اشغالا خوشحال نمیشه و هم لعنتشون میکنن.در اخر هموطن های عزیزمو قسم میدم شما رو به ابروی فاطمه زهرا قسم میدم اگه احیانا فیلم این خواهرمون به دستشون رسید بدون اینکه نگاش کنن اونو حذف کنن و اینو واسه همه پخش کنید که هر کس این فیلم بدستش رسید حذفش کنه یه لحظه خودمونو جای این خانواده بذاریم…… درود بر ایرانو ایرانی و افرین به این همه ارق ایرانی بودن.خاک زیر پای همگی .یا حق

 212. ali nagipor
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۳

  ازدادن اطلاعاط مورد نظر خیلی متشکریم……….

 213. مهدي
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۳

  اينجا ايران است و ايران يعني تر و خشك را با هم سوزاندن.چرا هرافغاني اي كه خلاف ميكنه رو به بقيه ي افغانيها نسبت ميدين وميگين همه ي افغانيهاخلافكارند؟اون خلافكارا خلاف كردن شما به همه ي افغانيها فحش ميدين؟بايدبه چنين مردم و كشوري احسن گفت…..واي بر اين طرز فكر……اگه همين افغانيها از ايران برن اون شغلهايي كه هيچ ايراني حاضرنيست انجام بده چي ميشن؟همين الان هم 2ميليون شغل تو ايران وجود داره كه هيچ ايراني حاضرنيست اونا رو انجام بده…..الكلي به افغاني ها فحش ندين كه آوارگي بد درديه

 214. عباس
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۳

  ازاین نوع اتفاق زوزانه درکشورمان زیاد است درشیراز یااستان فارس افغانیها حکومت میکنن زنهاودخترانشیرازی زیرپای اغغانیهای کسافت هستن وما بایدکلاهمان بایدبالاتربگذاریم چون بازار کار شیراز کامل دردست افغانیهای طرفدارطالبان درشیرازهست ومامردم شیراز ممنون استاندار وفرماندارهستیم چون تنهااستانی که پای تخت کورش بوده هالا شده کابل ومزارشریف وجوانهای شیرازبیکار واگرکارگری باشدافغانیهامیرن سرکاروکل بازار اهن وبازاروکیل در دست برادران وعزیزان افاغنه هست

 215. ارپیجی
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۳

  سلام پریا کیف کردم درود بر شما جواب ان کوبنده بجای ما دادی درود بر شما

  • امير
   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

   سلام به همه:
   خدا خانه كسي يا كساني رو خراب كنه كه سبب اين همه فحش و دشنام بين دوملتي كه زماني يكي بودند شده!
   من يه افغانيم اما فكر مي كنم در اين موضوع احساسات بر عقل غالب شده است و همه نظرات احساسي تا منطقي.
   به نظر بنده چند چيز را بايد مسلم بگيريم :
   1- هيچ ملتي پاك پاك نيست و هيچ ملتي هم كاملا بري از گناه نيست. پس يك ملتي را كثيف و ملتي را پاك دانستن برخلاف انصاف است
   2- به همين دليل از افغانيها بي جهت دفاع نمي كنم و ايرانيها را مبرا نمي دانم
   3- جرم يك افغاني به حساب همه افغاني ها گذاشته مي شود و هفتاد ميليون جمعيت را متاثر مي سازد و جرم يك ايراني تنها به حساب خودش گذاشته مي شود و بنام خودش تمام مي شود و الا ممكن است هر روز ده ها مورد از قبيل مورد فوق اتفاق بيفتد كه آب از آب تكان نخورد. براي اثبات اين مطلب به صفحه حوادث روزنامه ها مراجعه نماييد.
   4- بسياري وقتا افغاني ها بايد مجازات گناهان مرتكب نشده را هم بايد بكشند مانند خفاش شب و موردي كه چند سال قبل در ورامين اتفاق افتاد(تجاوز دسته جمعي يك عده به يك دختر)و صدها افغاني بي گناه در خيابان ها و ايستگاه ها و…مورد ضرب و جرح و… قرار گرفتند و بعد معلوم شد كه عاملان اون جنايت افغاني نبودند بلكه افرادي از يكي از شهرهاي توابع خراسان بودند.
   5- خدا انصاف بدهد سياست مداران را كه طبق اقتضائات سياست شان گاهي تصميمات غير انساني مي گيرند: اگر آب هلمند خشك مي شود در اين جا افغاني ها را حتي از ضريح حضرت بي بي معصومه س جدا مي كنند و مانند حيوانات با تازيانه و باتوم به صورت دسته جمعي مي رانند. اگر در افغانستان پيمان امنيتي با كشور هاي غربي امضا مي شود در اين جا بايد يك عده مهاجر كه به اندازه ذره در سياست دولت تاثير ندارند بايد تقاص پس بدهند. و همين طور…
   6- تصاميم دولت جمهوري اسلامي ايران هرچه باشد، و هم چنين اخبار رسانه ها به خصوص تلويزيون براي ملت ايران وحي منزل است اگرچه اشتباه هم باشد لذا و قتي گروهي افغاني را دسته جمعي مي برند يا يكي را دست بند مي زنند همه فكر مي كنند كه او يك جاني خطر ناك است و بايد با او چنين رفتاري شود در حاليكه او به زيارت رفته است و اورا از ضريح جدا كرده اند( البته مي دانم كه پذيرش چنين چيزي براي دوستان ايراني سخت است ولي متاسفانه يك واقعيت است . البته اين كار از طرفي خوب و از طرفي بد است و نيازي به توضيح نيست.
   البته با اين همه خدا رو شكر كه اكثريت مردم انسان هاي خوب و باشرافت هستند و از قضاياي اطراف شان تحليل منطقي دارند و خوبي همين افراد است كه ايران را با همه مشكلاتش براي افغاني ها قابل سكونت كرده است.
   يادم نمي رود كه روزي سوار تاكسي بود به بغل دستي ام زنگ زده شد و بعد از چند لحظه صحبت شروع كرد به گريه كه واي بد بخت شدم و… پرسيدم چه شده ؟ گفت كار گراي افغانيمو همه رو گرفته اند و برده اند و شروع كرد به تعريف كردن از اونا كه چقدر امين بودند و درست كار و صادق و باايمان و….

 216. جواد
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۳

  واقعا که ……………………………………………………………………………………..

 217. محم
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

  با سلام خدمت تمام ایرانی ها خیلی متاسفم واسه امور کشوری که باعث شده همچین اتفاقی رخ بده اونم با یک زن شوهر دار خدا صبر بده اون زن و شوهرو اما واقعا این افغانی ها شورشو در اوردن دزدی میکنن مملکتو به گند کشیدن بوی گندشون همه جا پیچیده دیگه واقعا خیلی بیشعور و کثافن بودن که همچی کاری کردن بابا خب برید تو حموم کف دستی بزنید برید با ناموس خودتون حال کنید چرا با ناموس مردم تجاوز میکنید والا اون جواب کوبنده غلط اضافی میکرد خب بدبخت درست همه انسانیم پس چرا شما افغانی ها این گوه کاریاتون رو میکنید واقعا باید این افغان هارو از….. دار بزنی

 218. سید مشهدی
  ۱ تیر ۱۳۹۳

  ای که بر دشمن مرتضی علی لعنت
  باید ردیابی کرد این فردو شلوارشو از پاش بکشن بیرون- بی ناموس….حرامزاده….

 219. سحر
  ۴ تیر ۱۳۹۳

  توی کشوری که یک نفر دلش خوش نباشه و نتونه بخنده- جرم و جنایتش از این بهتر نمیشه. امیدوارم کسی که اینچنین جرمهایی رو مرتکب میشه فقط خدا جوابشو بده-

 220. آلپای ترکمن صحرا
  ۴ تیر ۱۳۹۳

  سلام بر همگی.بدترین قضیه ایی بود که شنیدم.هر کی نظرشو گفت منم نظرمو میگم اما قاضی خداست.اگه کسی رو توی یه اتاق زندانی کنن که گلاب به روتون دستشویی نداشته باشه و بهش غذا و آبشو بدن.حتما میتونین حدس بزنین که اونجا رو به گند میکشه.وضعیت ما هم مثل اونه.

  • خان
   ۱۴ تیر ۱۳۹۳

   سلام
   من از خانزاده های لر هستم .خوانین یکی از صفات بزرگی رو پناه دادن میدانند.
   مردم افغان به ما پناه آوردند.و البته برامون کار انجام میدن.اون جوون تیتیش مامانی که میگه خودمون بیکاریم چرا اینا رو اوردین .بدونه که این بندگان خدا تا عمق 30 متری چاه میکنند کاراشون اینه پس نگو خودمون بیکاریم .چون خوب می دونین از این کارا نمیکنید.
   اما داشتم میگفتم ضعیف کشی که کاری نداره اگه ادعامون میشه که تبار بزرگی داریم پس باید پناه بی کسان و دردمندان باشیم.این چند نفر هم مجازات میشن خیالتون راحت .

 221. naser
  ۶ تیر ۱۳۹۳

  لطفا مطالب سایت و تو ایمیلم قرار بدید.مررررررسسسسیییی

 222. bahador
  ۱۳ تیر ۱۳۹۳

  بر روح وقبر پدر مادر اونایی لعنت که به مطالبه بچه ها دیس لایک میدن مطالبی که بچه ها بر ضده افغانی های بی شرف وبی ناموس مینویسن

 223. رویا
  ۱۳ تیر ۱۳۹۳

  خاک توسرتون شمای که شعار میدین یاعلی یا زهرا.متاسفم براتون.این همه بلا سر افغانیا میارین شمای که 8صد افغانی رو تواردوگاه سفید سنگ زنده ب کور کردین. ب حق علی شما را ب سزای اعمالتان برساند.ب افغانی میگین کثف خودتون چ هستین خاک توسرتون که اسم هرجه مسلمان است بد کردین خدا شما را نعلت کند

 224. مصطفی
  ۱۸ تیر ۱۳۹۳

  سلام .بله اونا کثافت و وحشی هستند شما چرا بد موقع باید بری مسافرت؟ تازه جای تاسف اینجاست که بعضی از دخترای احمق کشور ما با این افغانی ها ازدواج میکنند.جی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟غیرت و شرفتون کجا رفته؟؟؟؟؟؟ بعد از یه مدت این ما هستیم که از این کشور رانده میشیم نه افغانی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 225. saba
  ۱۹ تیر ۱۳۹۳

  خاک برجوکشون

 226. آرش
  ۲۲ تیر ۱۳۹۳

  واقعا واسه آنها شرمندم دولت خودش باید یک کاری بکونه خارجی و داخلی نداره مجرم مجرم است

 227. نادر
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  یه انسان تا چه حد میتونه پست باشه؟ خجالت میکشم از اینکه انسانم

 228. بهار
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  بچه ها اینطوری هم درباره ی اونا نگین خوبه درباره ی ماها هم تو خارج اینطوری صحبت کنن؟
  خب همشون ک بد نیستن
  همه جا هم آدمای خیلی آشغال وجود دارن و هم آدمای خوب و شریف
  خب کشور اونا جای امنی برتشون نیس میان اینجا
  یکسریشون مثل این عوضیا رو باید عذای داد و کشت ولی یکسریشون که آدمای خوبی هستن چی!
  مثلا من یک همکلاسی دارم تو مدرسه ی تیزهوشان تهران هست
  درسشم عالیه خیلی هم دختر خوبیه
  خوانوادشونم خیلی مهربونن لاقل برای یک حشن ک مامان بابا ها اومده بودن ک متوجه مهربونیشون با همه و با ادبیشون شدم
  دزدای ایرانی هم هستن
  دانشمندای ایرانی هم هستن

 229. آتنا
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  وای اهل هرجا که باشه یعنی ادم نیست؟یعنی انقد کثیف؟کثافتای اشغال ادم بمیره بهتره تا با یکی از اینا هم نوع باشه چی بگم دیگه قربونت برم خدایا که نشستی و هیچ کاری نمیکنی…خیلی کثیفن

 230. تک
  ۲۶ تیر ۱۳۹۳

  والا کسی هم بخواد اعتراض کنه ی کاری میکنن واسه همیشه دهنه آدم بسته باشه..دیگه دوره امام علی گذشت ک یکی اعتراض میکرد امام علی ب اعتراضش گوش میداد….. من موندم کی اینا از کشورمون میرن بیرون….دیگه مهمون 2 روز 3 روز اینا شورشو دراوردن فقط ی نفر ایرانی میخوام 1هفته بره افغانستان بمونه…..درود ب شرف تبریزیا…من خودم تبریزی نیستم ولی درود ب شرفشون ک ی نفر پیدا نمیشه اونجا افغانی…..تـــــــــــــــــــــــــــک….

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   شمایی که میگی مهمونن از2یا3روزبیشترموندن ببخشید کجاشوی افغانهامهمونن مگه توخونه شماهازندگی میکنن غذای شماهارومیخورن لباس های مفدبراشون میدین شماپول مدرسشونومیدی شماپول مریضیشونومیدی که اینجوری میگی شماچیکارکردی براشون اوناخودشون تواون ساختمونای خطرناکه ماهی یه نفرازشون میوفته پایین میمیره ویا صاحب کاراشون مزدکارگریشونو نمیده اونام نمیتونن شکایت کنن بااین کارای سخت پول مخارجشونودراوردن تنهاچیزی که ازشماگرفته شده زمین های کشورهای شماست که روش قدم میزنن تازه خونه هاتونم مال اونا نیست چون حق خونه خریدن ندارن خودتون بگید مگه قدم زدن تووطنتون چیزی ازشماروکم میکنه نه تازه از زمینم خدا افریده که بنده هاروش قدم بزنن افغانهاروهم که ادمندخداافریده اگه خدانبود واین زمینها وکره ی زمینونمیساخت زمینی نبود که سرش دعواکنید خدا ازین کارتون تازه ناراحته تازه افغانهامهمون مامحسوب نمیشن یه چیزی بیشتراز نوکرواسمون محسوب میشین که واسه مدرسه رفتن باید200تومن یابیشتربریزن بانک ویارانه ندارن درحالی که ازطرف کشورهای دیگه مخصوصاالمان که یه عالمه کمک به افغانهای مهاجربه ایرانوپولشو به ایرانیاداده غافل ازاینکه ایرانیامون پول کمکای اونا روخودشون میخورن اصلابه افغانهانمیدن و بیمه ندارن هیچ چیزمجانی بهشون ندادیم که مهمون ما شن بدتر دارن نوکریمونومیکنن یه جوری میگین مهمون نمیخایم انگارخیلییم مهمون نوازین انصاف داشته باشین

 231. تک
  ۲۶ تیر ۱۳۹۳

  خان زیاد حرف میزنی میگم آرش با اون جمله هاش حالتو بگیره ها…..خفه

 232. یه حق گو
  ۲۹ تیر ۱۳۹۳

  برین بابا هرکثافت کاریاتونوسرافغانیامیریزین خجالت بکشین دلم واسه کسایی که این نظراررودرباره افغانهامیده واقعامیسوزه چون اونا فریب این حرفای دروغوکه توهرجامیگین که نام ایرانیابد نشن باورمیکنن تازه خودایرانیاکم دزدی تجاوزو………کردن پس بگیم همه ایرانیا ازین کاراکردن نه ولی همه ی افغانها هم بد نیستن هرجوری فکرمیکنین خدابالای سر کسایی که این کثافت کاریارو بالای افغانها تهمت میزنن به سزای اعمالشون میرسونه انشالله

 233. شاپور توکلی
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  lمتاءسفانه این عمال زشت ودور از انسانیت هر روز در کشور در حال وقوع است و یک از عوامل استمرار اینگونه جرائم ضعف قوه قضائیه است در برخورد قاطع وبه موقع

 234. رضا
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  با سلام من هم يك افغانم الان كه فكر ميكنم اگر قرار بود خداي ناكرده چنين بلايي سر خودم مي آمد شايد مانند بعضي برادران ايراني در مورد اين قضيه احساسي نظر ميدادم اما دوستان اگه يه كم منطقي باشيم ميفهميم جرم جرمه شخص و اصليتش مهم نيست با مجرم اگه درست برخورد كنن هيچ كس بخودش احازه ارتكاب به جرم را بخودش را نميدهدو اگر با افغانيهاي كه بصورت قاچاق به ايران وارد ميشن طبق قانون رفتار و زنداني و اخراج بشن و در صيانت از مرزها با قاطعيت و محكم پاسداري شود كه هيچ افغاني غير مجازي به ايران نييايد مطمين باشيد اينگونه جرمها ديگه تكرار نميشه من سي سال در ايران زندگي ميكنم و اينجا متولد شدم من با فرهنگ انساني و ايراني و يك مسلمان زندگي كرده و بزرگ شدم هيچگاه مرتكب هيچ خلافي نشده و نخواهم شد ايا بنظر شما من هم لايق اين فحاشي بعضي از دوستان ايراني هستم كه يك ملت را بخاطر كثافت بازي يك عده مورد اهانت قرار ميدهند ايا اگه يك ايراني در كشوري غير از ايران جومي مرتكب شوند تمام مردم ايران مجرم و قابل ناسزا هستن و اما در اخر از تمام دوستان ايراني بابت اين مصيبت فاجعه بار طلب بخشش ميكنم و انشاء الله اين حيوان صفتان به سزاي اعمالشان با اشد مجازات برسند تا درس عبرتي براي ديگر افغانيهاي سگ صفت باشن كه با اعمال ننگين خودشان حيثيت يك كشور را زير سوال نبرند

 235. ترول پاترول
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  کم تبهکار داریم تازه باید افغانی ها را هم تحمل کنیم

 236. حمید
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  توی شهر ما (همدان)هم افغانی پیدا نمیشه چند سال پیش چند تا افغانی که به دختری تجاوز کرده بودن رو توی کوره انداختن دیگه این طرفا پیداشون نمیشه

 237. کوروش
  ۷ مرداد ۱۳۹۳

  بدون مرض ومحدوده وطن یعنی همه دنیا تصورکن تو میتونی بشی تعبیراین رویا.وقتی دانشمندان برای سیاستمداران کارکنندوقتی که علم ودانش راباپول میخرندومیفروشندوقتی که همه چی برعکس است وقتی که نمیفهمیم زندگی بازخورداعمال راپس میدهد وقتی که خدارابه تمسخر میگیریم وقتی که بدنبال خوشبختی یکدیگر نیستیم وقتیکه فقط به فکرخودمان هستیم ومیگوییم بیخیال بقیه به ماچه ربطی داره ؟هموطن توهمانی که میاندیشی ریشه رادریاب هرچه سرشاخه های درختان رابزنی بازرشدمیکنندریشه رادریاب!مابیهوده نیامدیم که بیهوده برویم باتمام وجودت انسان باش اگرمیتوانی خدا باش!خدانگهدارتان

 238. shahin
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

  میدونید جناب جواب کوبنده من به نظرات شما احترام میزارم اما مشکل اصلی اینه که ایرانیا انقدر خودشون ادمای بیغیرتی نشون دادن که نه فقط افغانیا هر شخص دیگر از هر ملیت دیگه ای به خودش اجازه میده هرکاری دلشون بخاد انجام بدن. پسرای باغيرت ما خدا وقتتون بده ولی من بعنوان یک دختر تو این مملکت از هرچیز مرده ایران و افغان مشکل دارم و لامصبا شما ایرانیا خودتون دارین به ناموس کشورتون حدک حرمت میکنید دارین حیثیت زنو دخترتون به باد میدید هه جالبه یه دختر ایرانی اگر یه خورده آرایش کرد انقدر پسرای ندیدید بهش بی احترامی میکنن که بیچاره افسرده ميشه اسم کشورمون متمدن ولی حتی نميدونم تمدن چیه عزيزان وقتی تو خیابون یه دختر دعواش ميشه با یه پسر منکه تاحالا ندیدم کسی غیرت به خرج بده بیاد طرفدار دختره بشه برعکس پسرا واسمون اکیبی اندام دختررو برسی میکنن ه

 239. shami
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

  اینا همشون اینجورین ….کاش اعدامشان میکردن…….افغانها ادم خوب خیلی کم دارن……..

  • امید
   ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

   درود بیکران.برتمامی هموطنان عزیزم .من هم مث شما عزیز از شنیدن این واقعه بسیار ناراحت شدم امیدوارم اقایون بالا ومفت خورایی که ده سال ده سال پستشون عوض نمیشه یه فکری بکنن .اصلا فکرکن دختر خودشون بوده این بلارو سرش اوردن.یکی از دوستان نوشته بود بعضی جاها بایدخودمون قانون رو اجرا کنیم موافقم با حرف این دوست عزیز….فقط اینو بگم وبس تنها کشوری که بخاطر اقایون رده بالا اینقد پست شده که هر سگ سوتکی بدون ویزا وپاسپورت میاد توش کشور ماست …بنظر من باید هرسه نفرش رو گردن بزنن بعدش بندازن تو کشورشون

 240. Mohammad
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

  سال٨٧ توى قم هم چند تا افغانى يك زن شوهر دار رو به عنوان مسافر سوار كرده بودند و برده بودند بوستان غدير(جاده قديم اصفهان) كه به زور بهش تجاوز كنن ولى خدا رو شكر بچه هاى بسيجى توى گشت بودند و از صداى جيغ زنه متوجه ميشن كه لاى درختا يك خبرى هستش ، وقتى ميرسن و قضيه رو متوجه ميشن، بسيجى ها هم نامردى نميكنن و به قدرى اين افغانى هاى حرومزاده ها رو زده بودند كه جنازه شون رو تحويل كلانترى دادند. هر كى خبر رو ميشنيد ميومد كلانترى و سر و صورت بسيجى هارو ميبوسيد كه به داد ناموس ايرانى رسيده بودند.

 241. حسین
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

  تازمانیکه ابن اجانب بی ایمان بدون ظمانت ازادنه زندگی کنند از این بدتر نیز سر خانواده ها خواهد امد دایی من یکی از قربانیان اینگونه جنایات شده و اکنون معلول است بدون هیچگونه جبران و تنبیهی کماکان می بینیم کارهای مشابهی پیش می اید ولی کسی جواب دهد چرا باید این میهمان های چرا باید بدون مجازات در خانه ما به چنین اعمالی دست بزنند وسلام

 242. علی
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

  درود به همگی من علی هستم از فسا(نزدیکای شیراز) نخست از این قضیه خیلی ناراحت شدم ولی بذارید موضوعی براتون بگم که یادمه قبلا خیلی افغانی توی شهرمون داشتیم و چند سال پیش توی یکی از روستاهای اطراف شهرمون یه افغانی زن ایرانی داشت تا اینکه به چه دلیلی نمی دونم سر زنه رو برید،اینجا یه شهر نه چندان بزرگه و مردا خیلی غیرتی، این قضیه باعث شد تا هر چی افغانی توی شهر و روستای اطراف بود می گرفتن سراشون رو می بریدن و می انداختن توی چاه و بیابان های اطراف جوری که کلا شهرمون از افغانی پاک شده بود باورتون نمیشه درسی به افغانی ها دادیم که تا عمر دارن یادشون نره
  شاید از نظر خیلی ها این کار درست نیاد ولی ما ایرانی ها اگه به غیرتمون ننازیم هر ننه قمری برامون دم تکون میده باید همیشه اماده دفاع از جان و ناموس و وطنمون باشیم
  ممنون و بدرود

 243. سامان
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

  باید این افغانی های کثیف رو هر چه زودتر از کشور بندازن بیرون.من خودم به شخصه هرجا افغانی میبینم یا میزنمش یا خفت گیری میکنم ازش.تا هرچه زودتر برن گم شن

 244. tata
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

  Rخاک بر سر مسءولین .تیکه تیکه کنین این افغانی های بی شرف رو

 245. غلام
  ۶ شهریور ۱۳۹۳

  این کار را فقط مشه با جبران بر سر زنیکه و دختروکای خودشون در آورد………………………………………………مگه نه هر که مخاد جبران کنه این کار را انجام بده هیچ گناهی نداره

 246. شهرام
  ۸ شهریور ۱۳۹۳

  مرگ برداعش

 247. وحید
  ۹ شهریور ۱۳۹۳

  من یک لر هستم از این خبر خیلی ناراحت شدم به جان بچم اگر دستم بشون برسه کاری می کنم که توی کل دنیا با خبر بشه که یک لر یا ایرانی بی غیرت نیست کار هم با قانون ندارم افغانی بی ناموس خیال می کنی ایرانی هم مثل شماست که ناموستونه رها میکنید می یاید

 248. MOHAMMAD...SA
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

  اللهم عجل لولیک الفرج(عج)
  و عافیهً و النصر و جعلنا من بین النصاره و الاعوانه و المستشهدین بین یدیه.

 249. علی
  ۱۴ شهریور ۱۳۹۳

  باسلام خدمت همه ی دوستان
  برای خودم متاسفم که برای هم وطنانم این چنین مصیبتی به وجود اومده
  به خدا قسم کشور ما بدون وجود افغانی ها آبادتر میشه
  مسولین گرامی یک لحظه خودتونو جای این خانواده ی داغ دیده بگذارید بخدا قسم این اتفاق ات زندگی ها رو خراب میکنه و جان ها رو به لب میرسونه
  ننگ بر مسولی که این فجایع رو میبینه و اقدامی نمیکنه

 250. علی
  ۱۴ شهریور ۱۳۹۳

  خدمت همه ی دوستان عارضم زمانی که آیت الله گلپایگانی تک مرجع جهان اسلام بود عده ای از افغانی ها اومدن خدمتشون گفتند میخوایم بیایم ایران و درس طلبگی بخونیم آیت الله گلپایگانی جواب داد شما لازم نکرده بیاید ایران اگه واقعا دوست دارید بیاید ایران ما خودمون براتون استاد میفرستیم
  و این طور بود که در زمان حیات ایشون ی افغانی تو حوزه ها نمیدیدی اما الان دوستان ی سر به قم و شهرای مرکزی و تهران بزنید ببینید چه افتضاحیه
  دوستان بخدا ی بار تو مترو بودم تو اون واگن که بودم فقط خودمو میدیدم که ایرانیم با خودم فکر کردم اگه اینا الان ی بلایی سر من بیارن کی میفهمه واقعا؟؟!!!
  ما هشت سال خون دادیم بهترین جوونامونو دادیم بابا ها و مامانامون شهید شدن تا عراقیا ی وجب از خاکمونو نگیرن اما حالا داریم میبینیم که بدون جنگ و خونریزی افغانیا دارن کشورمونو میگیرم
  وای بر ما که انقد غافلیم
  من کرمانشاهی هستم و افتخار میکنم توی استانم ی دونه افغانی هم نداریم چون اگه پاش باز شه تو استانم پاهاش قلم میشه

 251. Ibrahim mayil
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۳

  سلام به تمام برادران وخواهران ایران!
  دوستان من یک پسر افغانی هستم من هم با فهمیدن این داستان خیلی ناراحت شدم. اما تمام افغان ها این جوری که شما فکر میکنید نیستند من هم میخواهم چنین افرادی که به ناموس و مال و عزت کسی چنین کاری را که میکنند باید بزرگترین جذا یعنی حکم اعدام صادر شود. از تمام برادران و خواهران ایرانی خود خواهشمندانه تقاضا میکنم که تمام افغان ها را با این دیدگاه نبینند

 252. Ibrahim mayil
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۳

  من یک پسر افغانی هستم! دایی و زن دایی مو سربازان ایرانی تو مرز ایران به طرز وحشتناکی کشتند و به زن دایم از طرف سربازان مرزی مورد تجاوز قرار گرفت. و پسر دایم که ۱۱ سالش بود اونوهم کشتند آیا به نظر شما ایرانی ها بی غیرت و بی ناموس هستند یا افغانی ها حتی به یک پسر۱۱ ساله هم رحمی نکردند ولی من منظورم این نیست که تمام ایرانی ها این قسم هستند باید شما هم به تمام افغان ها به یک چشم نبینیدددددددددددددد!

 253. فواد
  ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

  باید قطعه قطعشون کرد،ب ارامی و در چند مرحله

وب دانش

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player