تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
۲۷۶ دیدگاه | کد خبر: 21940

تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس

تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس 

ارم نیوز: سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند….

به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

● شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

● اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار ما حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

● تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است

لینک به این مطلب: http://zirmizi.com/?p=21940
برچسب ها:

مطالب مرتبط

ویژه های زیرمیزی

مطالب تصادفی

تبلیغات

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. محسن تاجیک
  ۱ خرداد ۱۳۹۲

  من اگر جای قاضی بودم حکم به مصلوب کردن این کثافتهای لعین میدادمپ

 2. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

  بخدا اشکم دراومد چه حیوونای کثافتی خیلی اشغالن واقعا که اه عصبی شدم خیلی ……….

  • حمید
   ۲۲ مهر ۱۳۹۲

   مقصر خودتونید تو تبریز یک افغانی لجن شبیه سگهای ولگرد پیدا نمیشه ججون فقط آذری ها تو تبریز جا دارن

 3. محمد
  ۴ تیر ۱۳۹۲

  اونها رو باید چندین بار اعدام کنن.تقصیر کیه که این حیوونا از اعدام وحشت ندارن؟باید کاری کرد که زجر کش بشن.اون زنو مرد چطور میخوان زندگی کنن؟

 4. sara
  ۲۰ تیر ۱۳۹۲

  خدا لعنتشون کنه .

  • الناز
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

   بخدا خیلی بی مسعولیت هستند که اجازه میدن این کار رو کنند

 5. ایرانی
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

  خدایا کشور ما را از این افاغنه کثیف و نمک نشناس حفظ بفرما .باید مثل خودشوش باهاشون رفتار بشه.

 6. علی
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  بخدا دارم دیونه میشم
  خاک بر سر مسئولینمون،ک اجازه بدن یه افغانی بیاد ایرانو و جرات یه همچین غلتی رو داشته باشه
  متاسفم

 7. مونا
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

  عقم میگیره از ادمایی که شرافقو ونجابت یه زنو واسه یه لحظه خوشی کثیف خودشون به بازی میگیرن.واقعا که لایق فحش و ناسزا هم نیسند…….

 8. سامان
  ۳ شهریور ۱۳۹۲

  دارم دیوونه میشم

 9. علی
  ۵ شهریور ۱۳۹۲

  خاک تو سر مسولین ک اینا رو بیرونشون نمیکنن

  • تورج
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

   تو ی چی میگی دادا”اکثرافغان دارن تو کشورمون مث ادم زندگی میکنن حالا چون چن تا نامرد دارن باید بیرون بشن

 10. رومینا
  ۵ شهریور ۱۳۹۲

  اگه ایران کمی ادمارو ازاد میذاشت الان این جوری نبوداینا از رویه حوسه .

  • sajjad1999
   ۲۷ مهر ۱۳۹۲

   یه عده ازهمین افغان ها بودن که تو یزد به یهدختردانشجوی شیرازی حمله کرده بودن

 11. بهمن
  ۸ شهریور ۱۳۹۲

  مسئولین باید این افغانیهارو بندازن بیرون که متاسفانه تاحالا هزاران جرم شبیح این رخ داده ولی کسی کاری نکرده

 12. نادر
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  از فردا افغانی دیدم تا حد مرگ میزنمش

 13. مهران
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا واسه اون زن شوهر متاسفم خدا بهشون صبر بده و از بعضی مسئولین بیخیال میخوام که از راه دادن این کثافتا به کشور عزیزمون جلوگیری کنند واقعا کشوری با این تمدن و قدرت جای این آشغالای کثیفه آره….لطفا این لجنا رو از کشور بیرون کنید..مرسی

 14. حمید
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

  خدایا دیگه امام زمان (عج)رابرسان

 15. سعید
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

  روی مسئولین ایرانی سیاه باشه که این جنایتکارا رو توی کشور ما راه میدن خاککککککک بر سرتون
  برین بمیرید از وقتی شنیدم ……………………….

 16. جامی کزدستان
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

  گاهی اوقات چاره ای نداری،جزاینکه خودت قانون بشی وخودت هم اجراش کنی..واقعا برای این زن وشوهرمتاسفم.این نامردهارا باید مثل خودشان اذیت کردوبعدازنده زنده پوستشان راکندتا سگ مرگ شوند…

 17. civh
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا متاسفم چرا امنیت تو کشور ما وجود نداره

  • محسن
   ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

   ب مولام علی قسم میخورم ک خونم به جوش اومد غیرت ایرانی بودنم غیرت تبریزی بودنم داره بهم
   زخم زبون میزنه بخدا دارم گریه میکونم چرا؟؟آقایان مسئول چرا؟؟؟بی عرضه ها بی غیرتا چرا؟؟؟
   آخ اون ۲زوج جوون چطوری دیگه میتونن زندگی کنن؟دیگه اون زن بیچاره چطوری میتونه ب
   روی مردش نگاه کنه؟…
   بخدا متاسفم..

 18. سعید
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  به خدا قسم خونم به جوش اومد تا اینو خوندم افغانهای کثیف یک با دوتا افغانی رو تو شهر ما آتیش زدند به خاطر همین کاراشون اینارو هم باید زنده زده آتیش بزنند

  • درخشان
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

   سعیدجان دم شهرتون گرم شهرتون کجاس؟

  • تورج
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

   سعید جان کار اونایی ک این کارو کردن ک وحشیانه تره….
   این بااون چ فرقی داره جفتشون دور از انسانیته

 19. الماس
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  مسئولیت این حادپه به عهده مسئولیین بی کفایت کشورمان است که ایران را بی در وپیکر رها کردن که هر اشغال کله عوضی بی شرف بیاد تو ایران اخرش همین کثافتایی که از کشورهای مختلف بی فرهنگ وارد کشورمان می شوند ایران را غارت نکردن وما رو از کشورمان بیرون نکردن خاک بر سر این مسئولان بی لیاقت یک نمونش خونه ما تو بافت فرسوده حرم بود مفت ومجانی این دولت بی لیاقت خونمونو به زور ازمون گرفت وحالا می بینیم تو پروژه ها این عربای شکم گنده را شریک می کنن به همین امام رضا که فدای مظلومیتش که با این بارگاهی که درست کردن هنوز از دست کارای اینا مظاوم

 20. محمد رضا
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۲

  خدالعنتشون کنه بابا اینا روباید زجر کش کرد

 21. مسعود
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  واقعا برای کشورم متاسفم که چند افغانی کثیف باید سر مردم این بلا رو بیارند.برای سران این مملکت هم متاسفم … متاسفم…متاسفم…

 22. ali
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  قضات و مسولین ما از افغانیها بی شرفترن چرا این کثافت ها را از ایران بیرون نمی کنند اینها جاسوسهای آمریکایی هستند ما چقدر بدبخت هستیم که حتی از نشان دادن عکس جنایتکاران ابا داریم وای بر ما ……..

 23. hamid
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  اخه اگه مثل زمان قدیم یه جایی بزارن واسه همین کارا براادمای بدبختو بی ناموسی مثل اینا که اینطوری نمیشه خدافرج اقامونو برسونه

 24. مجید
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۲

  خیلی خوب

  • Arash
   ۱۳ مهر ۱۳۹۲

   دوستان این مطلبوهم لطفا بخونید

   واقعانمیدونم چی بگم واقعا!!!اول ازهمه برااون زوج ازخداصبرمیخوام انقدرناراحت شدم که اگه دستم به اون نامردای کثافت میرسیدبدون توجه به قانون فقط تیکه پارشون میکردم(واقعاازناراحتی خون جلوی چشماموگرفته )
   وهزاران تاسف برامسعولین مملکت واقعامرگم واسه شمازیادیه

   وحالاشمارومیناخانم:احتمالاشمام ازاون دخترای به قول معروف سنتری که احتمالابسیارهم hotتشریف دارین

   واماشماآقامجید:منظورت ازخیلی خوب چیه؟

   واماشماحمیدآقا:ازیه طرف میگی فاحشه خونه(توجیه:خانه عفاف و…قبول نیست)ازیه طرفم ظهورآقارومیخوای-یه کم عقلتوبه کاربنداز

   وامامازیارایرانی:توخودتم یه کثافتی همین_اگه اعمال دمانشونه شخصیتشونه پس چراازاین کثافتاکه عملشون بدترین اعماله حمایت میکنی_درسته توایران اینجورجرماهم هست ولی اینکه یه بیگانه توخونه آدم پاشوازگلیمش درازترکنه این دیگه تحملش واسه یه{مرد)سخته

   ودرآخر:درسته من بااین حرفام نمیتونم ازسنگینی اون غمی که تو دل اون زن وشوهرحتی بعدازمدت ها هست حتی یه ذره کم کنم ولی امیدوارم خدابهشون صبربده

   اللهی آمین

 25. علی
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

  این افغانی ها خودشون خواهر و مادر نداشتن؟؟؟
  باید با خودشونم همین کارو میکردن تا ببینن چه حسی بهشون دست میده.
  اما از اون جایی که اینا بیناموسن ینی از زیر بونه به عمل میان و تو شناسنامشون به جای نام پدر ؟ گذاشتن باید شکنجشون میکردن بعدم حبس ابد.اینجوری من دلم خنک میشه
  بی پدر مادرا…
  الان اون زن و شوهر چجوری باید زندگی کنن؟

 26. حامد
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

  اگه این اتفاق واسه یکی از آقازاده های مثلا محترم هم افتاده بود بازم سکوت میکردن؟

 27. ابوالفضل
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

  این کار کثیف فقط از یه حرومزاده برمیاد!
  دلیل تکرار اینکارها و عبرت نگرفتن دیگزان صدور حکم جزای کم و ناچیزه ، آخه اینها زندون رفتن دارن !!! باید بگیرن بلافاصله ….شون رو قطع کنن ، بعدش هم در شهر از پا دارشون بزنن تا سقط بشن!
  یه زمانی ایرانیها میرفتن ژاپن واسه کار ، یکسریشون مرتکب جرمهایی شدن مثل دزدی که باعث شد دولت ژاپن اکثر ایرانیها رو از کشور خارج کنه،حتی از ورود ایرانیها جلوگیری میکرد!!
  حالا دولت ما رو ببین ، بدترین و کثیفترین جرمها رو افغانها مرتکب میشن ، از اونور روز به روز تعدادشون بیشتر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 28. قزوینی
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

  قاضی باید اونارو تحویل ما بده خودمون میدونیم باید چیکارشون کنیم.

 29. علی
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

  اون کثافتا رو باید تکه تکه کرد وجلوی چششون داد سگها بخورن

 30. علی
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

  باید جز جز بدنشون رو با چاقو تیکه تیکه کنن

 31. شهاب
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

  اعدام

 32. سعید
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

  هه.علی جون وقتی تیکه تیکشون کردی چطوری میخوان ببینن ک سگا دارن میخورتشون.باید اینارو گرفت اخته کرد

 33. صادق م
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  بخدا خیلی عصبانی شدم باید به بدترین شکل مجازات بشن از پلیس اگاهی خواش مندیم سریع این کارو بکنن
  صادق تهران

 34. mahta
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  رومینا خانوم این آزادی که میگین یعنی چی؟
  چقد سختی کشیده بیچاره اون مرد که جلوی چشاش…
  مرد ایرانی هر چی ام باشه ناموسش براش خیلی مهمه.خدا بهش صبرشم بده.بیچاره.

 35. سامان
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  اوج پستی را تماشاکن دارم می ترکم از غیرت

 36. محمد صفار فرخی
  ۲ مهر ۱۳۹۲

  فقط سنگسار سنگسار سنگسار به خدا قاضی باید جواب بده اگه سنگسار نکنه

 37. زهرا
  ۵ مهر ۱۳۹۲

  بلههههههه عجب حیوونایی پیدامیشه حیف نعمت زندگی که دراختیار بعضیا قرار میگیره خدایااااااااا من از بی عدالتی بیزارم چقدرصبرت زیاده

 38. مازیار ایرانی
  ۹ مهر ۱۳۹۲

  اینا فقط چن تا افغانی بودن همیـــــــــــــــــن
  دارین گندش میکنین چون من دوستان افغانی زیادی دارم
  تو همین ایرانه خودمون کلی نامرد وجود داره خب حالا فرض کنین اینام همین طورین
  شرف ادم که به ملیتش بستگی نداره من تو همین ایران و ادماش احساس غریبی میکنم
  به جان خودتون یه عرب یا افغان میتونه از یه ایرانی بهتر باشه.اصن یه سوال

  یه ایرانی بهت فحش میده مالت رو میدزده میره
  یه افغانی بهت نونش رو تعارف میکنه
  کدوم یکیشون دوسته کدوم یکی دشمنه؟؟؟
  افغانی؟؟؟؟
  نه اعمال ادم نشونه شخصیتشه

 39. سعید
  ۱۰ مهر ۱۳۹۲

  باسلام خودتون روجای قربانیا درنظر بگیرید اخه چرا بااجازه میدیدتااین کشور بشه کشور دوم افغانی هااخه مگه ماخودمون کم بیکار داریم

 40. بابک
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  یک افغانی خوب،یک افغانی مرده است.

 41. sami
  ۱۱ مهر ۱۳۹۲

  اخه اعدام کردن اینجور ادما چه فایده ای داره میمیرن راحت میشن.
  باید توی این دنیا حسابشونو رسید.!!!!

 42. شیرین
  ۱۴ مهر ۱۳۹۲

  الهی بمیرم چه عذابی کشیدن مطمئن باشید این صحنه ی وحشتناک تا آخر عمر از جلوی چشماشون کنار نمیره . اگه اون افغانیها رو به شنیع ترین شکل ممکن نکشن ، حق رو ناحق کردن …

 43. پیمان
  ۱۷ مهر ۱۳۹۲

  دوستان ما ایرانی ها که به فکر هم وطنامون نیستیم شعار بیخودی ندیم.
  عذابی که اون مرد و همسرش و کسایی که شکایت نکردنو کسی نمیفهمه با خوندن این خبر واقعا از ایرانی بودنم پشیمون شدم که هم وطنای ما با دیدن اینجور صحنه ها از خودشون هیچ عکس العملی نشون نمیدن به خودتون قول بدید که هر کجا مظلومی دیدید که دارن بلایی سرش میارن حداقل یه داد یا حتی …… فقط کاری بکنید که هیچ کس چه افغانی چه ایرانی جرات تعرض و تهدید به هیچ زن و مردی رو نداشته باشه بذارید غیرتا برگرده به ایرانمون همییییییییییین
  آه ه ه ه ه ه

 44. reza
  ۲۱ مهر ۱۳۹۲

  من خودم یه افغانیم متاسفم که چنین ادمای کثیفی داریم من واقعا معذرت میخوام که این گونه حوادث رخ میده البته با عذر خواهی من چیزی درست نمیشه باید بگم که همه افغانی ها این طوری نیستند ما هم آدم بد داریم هم آدم خوب من بازم امیدوارم که سزای اعمالشان را ببینند امیدوارم خانوادهایشان به عزایشان بشینند خدا باهاشون کنند همین مارا رو میکنند که افغانستان پیشرفت نمی کنه

  • رضا
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

   جرات داری بیا همدان تا بهت بگم .افغانیه به درد نخور .گورتو گم کن از ایران

 45. ایرانی
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲

  بحث فقط برسر افغانها نیست که انقدر لعن و نفرینشون می کنید.مگه از این جنایتها کم در کشورمون اتفاق می افته که هموطن خودمون به هموطنش رحم نمی کنه و از این دست جنایتها انجام می ده؟به نظرمن خودی به ناموسش رحم نکنه سنگینتره تا ناخودی. درضمن مگه ایرانیهایی که از کشور می رن و پناهنده خارج می شن کم از این کثافت کاریها می کنن ؟

 46. nazanin gorgan
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲

  ازین ببعد ثوابم نمیکنیم.البته ازین نوعشو.خدا لعنتشون کنه

 47. حسین
  ۲۳ مهر ۱۳۹۲

  النعمتان مجهولتان . الصحت والامان

 48. شهرام
  ۲۵ مهر ۱۳۹۲

  به نظر من مقصر کسیه که این شرایط رو برای اینطور رفتارها مهیا کرده .

 49. امیرحسین
  ۲۸ مهر ۱۳۹۲

  واقعا واسه بعضی از هموطن های خودم متاسفم که از این حیونهای کثیف طرفداری میکنن و شرف و غیرت و مردانگی و آبرو و تمدن و وطنشون رو میبرن زیره سوال. با شمام که داری از چیزه افغانی جماعت بالا میرید و لازم باشه غیرتتون رو هم به این اشغالها میفروشید براتون متاسفام بخدا شما بیشتر خون منو بجوش میارید تا این حرومزاده ها. و حالا شما مسئولین محترم بسه دیگه شما رو قسم به دین و مذهبتون یه فکری کنین که یکی مثل من قاتل نشه و قبل اینکه دست منو پسر های باغیرت ایران به خون این سگ های کثیف آلوده بشه خودتون جمشون کنید. من ایرانی هستم و واسه وطن و ناموسم رگ میدم . و حالا تو افغانی بی ناموس بیخیال حرفهای من با تو فیزیکی نمیشه با زبون بهت نشون بدم زمین گرده و منم زنده.

 50. رزا
  ۲۸ مهر ۱۳۹۲

  واقعا آدمای عوضی هستن بخاطرههوس زندگی خیلی از زنو شوهرایی ک ممکنه با هم خیلی خوشبخت بودنو خراب کنن.من دوس دارم سره دخترشون بیاد تا دلم خنک شه

 51. ایرونی
  ۷ آبان ۱۳۹۲

  اعدام براشون کم هسش بهتره زجر کش بشن

  ای کاش میشد من مجازاتشون کنم بلایی سرشون میوردم که ثانیه به ثانیه مرگ رو آرزو میکردن

  بهتره بلایی که سر دختره اوردن رو با چوب سر خودشون بیارن تا بفهمن دنیا دست کیه اینقدر ادامه بدن تازیر شکنجه نفله شن

 52. بابک
  ۹ آبان ۱۳۹۲

  ایران پر شده از ا ین چیزها همه چیز به فقر مادی و فرهنگی بر میگرده . دین برای همین خوبه . خیلی از انسانها فقیر هستند اما به خاطر اصول دینی و فرهنگی به خیلی از کارها دست نمی زنند . داخل هر ملتی انسانهای اینجوری هستند فرقی نداره اونها افغانی هستند یا ایرانی . من یه ایرانی هسنم ولی میدونم افغانی ها به همون زبونی صحبت میکنند که من صحبت میکنم همینطور اجداد اون ها و همینطور اجداد من فارسی صحبت میکردند. فقط یه خط مرزی ما رو جدا کرده و عدم بودن فرهنگ و داشتن فقر بعضی از اونها رو اینجوری کرده . البته باید مفصل تر توضیح بدم ولی حق اینها ازاعدام کمتر نیست و ایرانی اجازه نمی ده این ها در برن . مثل اونهایی که ۱۴ تا از بچه های سرباز ما رو توی مرز کشتن . ایران (کاری ندارم کی باشه سپاه / بسیج یا … در هر صورت نیروی ایرانیه ) اونها رو میکشه حتی اگه زیر لحاف شیخ های عرب خلیج پارس ما مخفی شده باشند .

 53. فربد
  ۱۰ آبان ۱۳۹۲

  متاسفانه هر روشاهد این کثافت کاریای افاغنه وفیوج ها هستیم مسولین یه کاری بکنین

 54. النا
  ۱۳ آبان ۱۳۹۲

  مسئولین کلاشونو بزارن بالاتر!!!!!!!!!!!
  اون نیروهای انتظامی فقط بلدن دختروپسر خفت کنن؟؟؟؟
  به نظرتون واقعا دیگه این دوتا طفلک می تونن زندگی کنن؟ دارم می ترکم از این همه بی غیرتی
  راستی این چندمین باره از این اتفاقارو شنیدیم؟؟؟
  چندتای دیگه باید بشنویم؟؟
  اصلا شاید قربانی بعدی خود ما باشیم. خدایا به دادمون برس

  • ادی
   ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

   حقتونه خدا کنه که نیروی انتطامی نزاره که یکم از مو هاتون معلوم نباشه / هههههههههههههههه

 55. igi6120
  ۱۴ آبان ۱۳۹۲

  این جور مجرمین رو باید تو ملا عام بعد از نماز جمعه اعدام کنند می گن در اوایل انقلاب این کار رو می کردند خیلی آمار جرم و جنایت کم می شده

 56. مهدی
  ۱۴ آبان ۱۳۹۲

  ایشالله خدا همه ما رو از این بلاها حفظ کنه..
  و به این خانواده های آذار دیده صبر و فراموشی بده..
  ایشالله که فقر و جهل که عامل این گناه هاست ریشه کن بشه.
  ایشالله که این جنایت کارا رو که به گناهشون عادت کردن و آذار و اذیت ناموس مردم باعث لذت بردن روحشون میشه، به همین بلا گرفتار بشن و به بدترین وضع به هلاکت برسن..
  بدونیم که باید از این ماجراها عبرت بگیریم و آمادگی مقابله با این اشرار رو داشته باشیم..
  به امید ظهور حق..

 57. alis1
  ۱۶ آبان ۱۳۹۲

  خدا انشاالله آن ها را به سزای اعمالشان برساند

 58. سردار
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  ببینید دوستان جالب اینجاست که اونا خواستن به این نامردا کمک کنن که تو جاده موندن؟ بنظرتون جواب کمک و انسانیت به هم نوع این میتونه باشه؟ یا کمک کردن اشکال داره؟ بنظرتون اون زوج دیگه به کسی خوبی می کنند؟؟؟
  تو دنیا هزاران اتفاقات و ناشایستگی ها که اصلا برای یک انسان مناسب نیست می افته از تجاوزها و آذارها و کشتارها و همنوع خواری و حتی ارتباط جنسی با حیوانات و فروش و بردگی و هزاران کار ناشایست دیگه. اونا هم انسانن و اینکارا رو می کنن؟؟ چطور اخه ماهم انسانیم. هزاران نفر مصیبت های زیادی می کشند و همه دردهای زیادی دارند پس
  یک لحظه افکارتون رو خالی کنید ببینید ما این وسط چیکار میکنیم کسی هست که می بینه
  و به این فکر کنید که دنیا با اینا تموم نمیشه و یه روز همه ی دردها از بین میرن و انسان کامل میشه
  پس امید داشته باش و زندگی کن و انتظار اون روز رو بکش………………

 59. زهرا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  خدالعنتشون کنه.بی غیرته نامردکثافت
  دارم آتیش میگیرم که یه بیگانه بیاد کشورخودت وای کارای کثیف روکنه

 60. حسین
  ۲۰ آبان ۱۳۹۲

  واقعا خیلی ناراحت کننده بود.به ظر من باید سنگسار بشن کثافتها

 61. maryam
  ۲۱ آبان ۱۳۹۲

  kheyli ashghalan ke ba abrroy y zan bazi mikonan

 62. Mohamad
  ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  باسلام به تمام دوستان ازاین حرام زاده ها وکثافات آدم ها در هر جاهست در باره تمام افغان ها این طور فکر نکنید ما افغان هاهم خوب وبد داریم تمام آدم ها مثل هم نیست این عوضیها بد است نه تمام افغان ها ما افغان های خوب هم داریم که در جنگ ایران و ایراق جان عزیزشان رابرای دفا ازخاک ومردم فدا کرد.

 63. محمدی
  ۲۴ آبان ۱۳۹۲

  عرب ها ۸سال باایران جنگید وهزاران نفرراکوشت وشهید کرد و هزاران زن ها ایرانی را بهشان تجاوز کر وبا خودشان برد …….. افغانها ۸سال از ایران دفاع کرد آن زمان که به گفته خمینی اسلام مرز ندارد، حال چطور شد عرب ها دوست و افغان ها کثافت اگر این دوستان دروست باشه آن افراد که ازش نام برده شد به دست من افغی هم بیافتد می دونم چکارش کنم، ولی دوستا ن افغانی شیعه هیچ وقت بد نبودیم نه هستیم .

  • Z i R M I Z I
   ۲۴ آبان ۱۳۹۲

   کاملن با شما دوست عزیز موافقیم انسانهای بد و خوب در تمامی ملت ها وجود دارن و بابت این بی لحترامی کاربران از شما عذر خواهی می کنیم

 64. farhad
  ۲۹ آبان ۱۳۹۲

  salam man 1 dokhtar baze herfei hastam v b andazeye muhaye saram doost dokhtar dashtam ama ta hala inkara ro anjam nadadam, inharo bayad bedan faqat daste ahwazia koja mikhan farar konan to surakhe mosham beran peydashun mikonan v b taze fajie mikoshimeshun ta darse ebrati bashe vase hame lashiya kasae k inkaro mikonan qazi bedune hich mohakemei bayad ouna ro zajr kosh kone marge tadriji ba ravaeshhaye heivani mordan ba chubeye dar v hokme intori aqaye qazi bedarde amat mikhore

 65. علی
  ۳۰ آبان ۱۳۹۲

  ای کاش چند تا از مسئولین بی غیرت این بلا سرشون بیاد تا بالاخره یه فکری کنن دست پلیس هم درد نکنه که دستگیرشون کردن

 66. ایرانی
  ۴ آذر ۱۳۹۲

  خدا به داد خانومه برسه همین..

 67. fardin
  ۷ آذر ۱۳۹۲

  مهدی احمدوندتون جالب بود

 68. اسماعیل
  ۹ آذر ۱۳۹۲

  این کثافتا توایران خیلی پروشدن هم شغلها را گرفتن وهم هزاران جرم وجنایت. مسئولین باید یه فکر جدی بکنن.این کثافتا باید هعدام بشن تا عبرتی برای بقیشون بشه.

 69. محمد
  ۱۳ آذر ۱۳۹۲

  واقعا نمیدونم چی بگم یعنی انقد این افغانیا سگ سفتن هم تو ایران درآمد میکنن هم ب ناموس مردم تجاوز میکنن خداییش حقشون اعدامه…

 70. محمدی
  ۱۴ آذر ۱۳۹۲

  دوستان عزیز یک سر به گزر خان قم محله عرب ها بزنید تمام عرب ها با زن ها و دختران ایرانی ها تجاوز می کند حال تمام عرب ها خوب .اما از چند میلیون افغانی چند تا عوضی کار ناشایستی انجام داده دوستان عزیز مخوات تمام افغان هارا آتش بزند .! دوستان غیرتی یک سر گزرخان قم تو خونه ها و موسافر خانه های عرب ها هم بزنید بد نیست.(محمدی افغانم ) ا…. دوستتان دارم.

 71. مهدی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  به نظر من کسانیکه اجازه اقامت این کثافتها دستشونه نیز در این جنایت وامثال این جنایت سهیمند……

 72. افغانی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۲

  مسولین کاری نکنن که ما ایرانیها به افغان کشی معروف بشیم بهتره خودشون بیرون کنن . خودمون دست بکار بشیم در رابطه با کشور وحشی افغان هم دچار مشکل خواهید شداینقدر بی غیرت تشریف دارین که فکرمیکنید تجاوز به ناموس ایرانی توسط افغانیا اونم جلوی همسرش داره مد میشه . سال قبل هم افغانیا یه دخترو که از جلوی ساختمونی که ۴۷ تا افغانی اونجا کار میکردن رد میشده گرفته بودن بسته بودن نگه داشته بودن انباری که میخوابیدن شبا اونجا و موقعی که از سر کار برمیگشتن یکی یکی تجاوز میکردن به این دختر بی گناه و بمدت ۵۷ روز این کار رو انجام میدادن ومادر دختر هم بدبخت کل تهران را زیر پاگذاشته بود توی این مدت واین در حالی بوده که دختر بدبخت عقب افتادگی ذهنی داشته . باید دولت مردان حیا کنن ای کاش یکی از این دخترای مقامات دست اینا بیفته اونوقت میفهمن مردی که جلوی چشش زنش تجاوز کنن دختری ۱۷ ساله ای که ۵۷ روز متوالی ۴۷ مرد اونم افغانی وحشی بهش تجاوز میکنن تا جایی که زبانش هم لال شده بوده ورحمش کاملا پاره طوری که بعداز تجاوز چند مرد بیهوش میشده بازم ادامه میدادن این کارشونو الانم کل اندامش قفل شده واعصاب ماهیچه هاش خشک شدن . وای بر ما ایرانی چقدر ذلیل میشودذ که افغعانیا ناموسش رو…شیعه ایم مسلمانیم فرزندان کوروش پیروان حسین

  • حمیدرضا
   ۱ فروردین ۱۳۹۳

   ازتمامی مسئولین بایدگلایه کرد.ماچطوروباچه جراتی بریم مسافرت؟؟باچه غیرتی این روحتی میتونیم قبول کنیم؟؟وای به حال ماوای به حال ملت ایران که این طورجرم هارومیبینیم ولی جرات دم زدن رونداریم.ای که دستت میرسدکاری بکن.

  • افغانستان
   ۸ خرداد ۱۳۹۳

   من یک افغان هستم و یک مسلمان این عمل غیرر انسانیست و هیچ انسانی آنرا نمیپذیرد و هر کس اینکار ها را انجام میدهد انسانیت ندارد چه رسد به ملیت در ضمن تمام کسانیکه در ایران اینکار ها را انجام میدهند همانجا بدنیا آمدند و همانجا هم بزرگ شده اند سالها قبل هم یکی را گرفتند بنام {خفاش شب } که اول اغلان کردند افغانی هست اما بعد از چند روز خواهرش رفت و گفت این برادر من است و ایرانی هست فکر کنم مال تبریز هم بود با هم دستی زنش به دختر بچه ها تجاوز میکرد هر کس هم که درینجا به افغانی ها توهین میکند او را انسان نمیشمارم چه رسد به ایرانی یا … چون او هم یک احمقیست مانند عاملین همین جنایت

 73. pari_ej@yahoo.com
  ۲۴ آذر ۱۳۹۲

  واله حیران ماندم که ادم به کی اعتماد بایدکرد.فقط میتوانم بگوییم
  :متاسفم………………….

 74. پریچهر
  ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  وقتى مملکتنون هرکسى رو راه میده بایدم این اتفاقا بیفته!اگه خیلى عرضه داشتن باید٧بار اعدامشون میکردن که درس عبرتى بشه واسه بقیه کم کارى نکردن اونم نه فقط یه بار!مطمئنم بعدشم با پارتى بازى آزاد شدن…

 75. مریم
  ۲۶ آذر ۱۳۹۲

  واقعا خیلی کثافتن اونا باید زجرکش بشن لیاقت زندگی رو ندارن. بدن بهم زنده زنده پوستشونش میکنم اونقد زجر میدم تا بمیرن حیوونای اشغال

 76. mahdi
  ۱۱ دی ۱۳۹۲

  سلام
  من افغانم ولی تا بحال به یه دختر ایرانی بادقت نگاه نکردم درسته بد وخوب تو همه جای دنیا هست ولی همه بد نیستن نخاله زیاده
  ولی خواهش میکنم همه رو به یه چسم نبینید
  کسی آی که این کار کردن باید یکی یکی اعضای بدنشونو برید
  تا عبرت بشه
  تا دیگه اسم ادمای خوب تو این مملکتو بد نکنن
  من پدرم تو این کشور ۷سال جنگید
  این جای تشکر نیست از مهاجرین

 77. شهروند ایرانی
  ۱۲ دی ۱۳۹۲

  خاک تو سر مسولین…باید ایناین سه تا را ببندند و از گوشت انها ببرند و بدن به سگ تا بخوره.که فکر می کنم سگ هم گوشت انها را نمی خوره .تا دیگر جرات این کار را نداشته با شند.

 78. ایرانی 17 ساله
  ۱۲ دی ۱۳۹۲

  کسی که نوشتی امنیت تو ایران وجود نداره!!!! فکر کردی تو کشور های دیگه وجود داره!!! نه جانم مثل اینکه از اخباره روز دنیا خبر نداری یه سری هم به اونا بزن میبینی که اونا از ما صد پله بد ترند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 79. افشین
  ۱۵ دی ۱۳۹۲

  من دنبال اشخاصی هستم که واقعا بخوان شر فساد واز سر مردم کم کنن-اگر کسی هست اعلام آمادگی کنه بیاد تو گروه ما عضو بشه

 80. یه هم وطن
  ۱۶ دی ۱۳۹۲

  اگرطبق قانون اسلام حکم میدادند قاضیهای عزیز هیچکس چه ایرانی چه افغانی جرات این گه خوردن هاراپیدانمیکردند . آدمی که بی میکنه رو باید اعدام کرد .فرض کنید بانزدیکان خودتون همچین کاری کنند بازم کوتاهی میکنید.ان شاء اللاه آقامون امام زمان میاد.

 81. سامان گرگان
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  چرا

 82. سید‏ ‏علی‏ ‏...‏ ‏شاید‏ ‏بشناسی‏ ‏علی‏ ‏ام‏ ‏اف‏ ‏هستم
  ۱۷ دی ۱۳۹۲

  ب‏ ‏نام‏ ‏خدا…سلام‏ ‏علیکم‏ ‏بروبچ‏ ‏و‏ ‏اما‏ ‏بگذریم………….‏ ….بابا‏ ‏به‏ ‏جون‏ ‏مادرم‏ ‏همون‏ ‏قد‏ ‏که‏ ‏شما‏ ‏انتظار‏ ‏امام‏ ‏زمان‏ ‏رو‏ ‏میکشید‏ ‏ماهم‏ ‏منتظرش‏ ‏هستیم‏ ‏…‏ ‏خداوکیلی‏ ‏ادم‏ ‏خوب‏ ‏و‏ ‏بد‏ ‏همه‏ ‏جا‏ ‏پیدا‏ ‏میشه…چرا‏ ‏بحثو‏ ‏به‏ ‏ملیت‏ ‏میکشید؟؟؟مهم‏ ‏انسانیت‏ ‏هست‏ ‏ن‏ ‏ملیت‏ ….‏ ‏واما‏ ‏این‏ ‏موضوع‏ ‏تف‏ ‏به‏ ‏روح‏ ‏و‏ ‏ذات‏ ‏چنین‏ ‏‏ ‏انسان‏ ‏های‏ ‏کثیف‏ ‏که‏ ‏ناموس‏ ‏مردم‏ ‏را‏ ‏مورد‏ ‏تجاوز‏ ‏قرار‏ ‏میدهند………..بخدا‏ ‏خودم‏ ‏دارم‏ ‏خجالت‏ ‏میکشم‏ ‏اما‏ ‏لطفا‏ ‏سعی‏ ‏نکنید‏ ‏بحثو‏ ‏به‏ ‏ملیت‏ ‏بکشید‏ ‏با‏ ‏اجازه‏ ‏مدیر‏ ‏این‏ ‏بلاگ‏ ‏شمارو‏ ‏دعوت‏ ‏میکنم‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏سایت‏ ‏تا‏ ‏باهم‏ ‏باشیم.خواهر‏ ‏یا‏ ‏برادر‏ ‏گلم‏ ‏چه‏ ‏ایرانی‏ ‏و‏ ‏چه‏ ‏افغانی….از‏ ‏شما‏ ‏میخوام‏ ‏بیاید‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏سایت‏ ‏تا‏ ‏‏ ‏بهتر‏ ‏همو‏ ‏‏ ‏بشناسیم‏ ‏…پس‏ ‏بسم‏ ‏الله‏ ‏‏ ‏زودتر‏ ‏بیا‏ ‏…اگه‏ ‏هم‏ ‏از‏ ‏من‏ ‏خوشتون‏ ‏نمیاد‏ ‏خیلی‏ ‏از‏ ‏دو‏ ‏ستان‏ ‏ایرانی‏ ‏هم‏ ‏اونجا‏ ‏هستن‏ ‏که‏ ‏میتونید‏ ‏باهاشون‏ ‏حرف‏ ‏بزنید….خدافظ‏ ‏‏ ‏www.niyayesh2chat.tk

 83. اریا
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  مابایداین افرادرا ازایران بیرون کنیم

 84. زاهد میرزایی
  ۲۳ دی ۱۳۹۲

  من بچه الیگودرزهستم اگه بگردی ۱افغانی اونجاپیدانمیکنی اونها رابیرون کنید اگه نرفتن بکشید به حساب بچه های الیگودرز

 85. مهدی
  ۲۴ دی ۱۳۹۲

  باتواین دنیا تاوانشو بدن

 86. مینو
  ۲۴ دی ۱۳۹۲

  وقتی ایرانی ها چند سال پیش داشتند تو فقرونداری دست وپامیزدند خمینی دلش به حال این افغانی های بی همه چیز سوخت وراشون داد تواین مملکت اسلامی حالا روزگارماروببین که چندتاافغانی بیان جلوی چشم مردی بازنش تجاوز کنن واقعا درد ازاین بزرگتر

 87. میلاد
  ۲۴ دی ۱۳۹۲

  چی بگم . ادم شکه میشه . اصلا چی میتونه بگه . فقط اینو میتونم بگم حقه شونه . وقتی تو تبریز و ارومیه و سنندج و … هیچ سگ افغانی پیدا نیست .

 88. محمد
  ۲۵ دی ۱۳۹۲

  هر کس در مورد افغانیها اینجوری قضاوت میکنه به گور پدر و مادرش خندیده اینا کثافت کاریهای خودتونه

 89. ali
  ۲۷ دی ۱۳۹۲

  ای خاک بر سر ای مسولین که اجازه میدهند افغانیهای کثافت وپست چنین اجازهای را به خود بدهد که به زنان ایرانی تجاوز نماید خداوند نادر شاه افشار را رحمت نماید که در پی تجاوز محمد افغان به زنان ایرانی در اصفهان محمد افغان را تا کشور کثیف افغانستان دنبال کرد ودر انجا موفق شد که اورا دستگیر نماید وپوست کثیف ان ملعون را زنده زنده بکند روحش شاد

 90. sidg
  ۲۸ دی ۱۳۹۲

  قضات ما عرضه ندارن اگه این بی ناموسخا رو اعدام کنن دیگه کسی جراتن نداره همچین غلطی بکنه.
  رضا شاه وقتی میره ترکیه آتاترک شب براش دختر میفرسته ولی شاه بهش دست نمیزنه و برش میگردونه
  میپرسن چرا دختر رو برگردوندی؟
  میگه من بی غیرت و بی ناموس نیستم . نمیخوام فرداکه این احمق اومد ایران توقع داشته باشه منم ناموسم رو بدم دست اون.
  زن و دختر ایرونی ناموس من هستن.

 91. جلال
  ۲۹ دی ۱۳۹۲

  تجاوز به ناموس و اینطور کارها ملیت نپمی شناسه. کم داشتیم هم وطنهایی که به نوامیس خودشون رحم نکردند؟ کافیه صفحه حوادث روزنامه هارو ورق بزنین کم نداشتیم همین افاغنه ای که در راه شرف این مملکت جنگیدند و بعضا به خون خود غلطیدند . به خاطر چند یابو نباید تمام یک ملت را زیر سوال برد .

 92. خلیل
  ۱ بهمن ۱۳۹۲

  به نظر من باید برای ادم های این جوری یه شرایطی ایجاد کرد تا خودشونو خالى کنن بد بختا تقصیر خودشون نیست

 93. ایمان
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  متاسفانه مشکل قانون ما همینه که این بی ناموس ها را دوباره گذاشتن بیان تو جامعه باید همشونو اعدام میکردن و هر چی افغانی کثافت تو ایران هست را از اینجا بیرون میکردن
  آخه کی میتونه تاوان بی حرمتی به این زن بدبخت و به این شوهر داغدیده را بده
  خیلی ناراحت شدم به خدا
  خدایا نسل افغانی را ریشه کن بکن
  الهی امین

 94. حجت
  ۲ بهمن ۱۳۹۲

  تقصیر خودتونه که عرضه ندارین باهاشون مقابله کنین اگه تو اورمیه یا تبریز دیده بشن سرشونو از تنشون جدا می کنیم.یاشاسین تورک

 95. مهدی سرخی
  ۴ بهمن ۱۳۹۲

  باید سنگ سار شوند عوضی ها….

 96. فایزه دادگر
  ۶ بهمن ۱۳۹۲

  چقدر بدددددددددددددددددددددددددددددددد

 97. فایزه دادگر
  ۶ بهمن ۱۳۹۲

  حکمشون اعدامه
  از نظر من

 98. salar
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  از اینجور ادما تو دنیا زیاده مخصوصا تو کشور عزیزمون ایران خدا لعنتشون کنه خودشون ناموس ندارن من تو دوران سربازی خیلی با افغانی ها سرو کار داشتم اونا هم انسانن ولی شورشون در اوردن بازم مقصر خودمونیم

 99. salar
  ۸ بهمن ۱۳۹۲

  سگ تو روحشون خدا لعنتشون کنه

 100. یه ادم
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  چرا ما ها انقدر وقتی هصبانی مبشیم یا غیرتی یا هرجور دیگه از کوره در مبریم از اصل ماجرا فاصله میگیریم ؟ به این فکر کنبد که اون پنج تا زن وشوهر مشابه هم همین بلا اومده اونا چی ؟ به اونایی که شاید همین بلا الان داره سرشون میاد چی؟ اون بلوتوث های وحشیانه ابن همه مدت از افغانی و عرب پخش شده بعد ما به یه جا خیره میشیم بابا لخدا ما از اول ایران تا اخرش از هیچ کشوری خیر ندیدیم خیر افغان وعرب که همسایه دیوار به دیوار مان فقط شر دارن و بدبختی وای به حال بقیه کشورا بخدا پای هر غریبه ای به این کشور برسه همین ماجراست اقا این خاک غریب پرست نیست زوره؟ مولا علی میگه که : اگه خلخال پای زن بهود رو کسی بدزده اگه مرد از غیرت دق کنه نباید تعجب کرد . دیگه وای به حال ما . کل لرستان یه افغانی یا عرب نداره از اونا یاد بگیریم. وقتی واسه کارگر میرید بخاطر پول کمتر و کار ببشتر افغانی میاریم همه تو این جنایت شریکیم

 101. عمر
  ۹ بهمن ۱۳۹۲

  سلام به همگی.اگه این خبر واقعیت داشته باشه سخته نمیدونم چی بگم

 102. شیوا
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

  این حیوون صفتارو باید سنگسار کرد

 103. آدم!
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

  این اتفاق ممکنه هرجاوتوسط هرملیتی رخ بده!چندوخ پیش تو ی حموم عمومی تو ی منطقه فقیرمشهدصاحب حموم رفت سروقت ی دخترافغانی بیچاره!ولی شکایتش بجای نرسیدبجزرفتن آبروش!خداهمه آبروداراروحفظ کنه!چ بسابیناموسی هایی ک ایرانی درحق افغانی کرده!!!بهرحال هرچه کنی بخودکنی وبفرموده امام حسین ع جزای ظلموظالم قبل مرگش خواهد دید!وهمچنین فرمودبترسیدازظلم کردن برکسی ک جزخدا یاوری ندارد.

 104. سارا
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

  من واقعا متاسف شدم و گریه کردم درست این امور از افغانیا بیشتر بر میاد ولی قانون اساسی کشور ما باید سخت گیر تر شه ب نظر من باید اعدام شن

 105. محمد
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

  ادم بایددرب احساساتش پشت درب منطقش بازشه.ا این مسائل باید اساسی وزیربنایی حل شه درضمن ما ازاین موارد درشهرهای دیگه هم داشتیم که متجاوزین هم ایرانی بودن وخوشبختانه به سزاشون رسیدن واعدام شدن ولی باید این مشکلات کارشناسی شه وعلل ودلایل ان ریشه یابی شه واین قضیه اولی یا آخریش هم نیست

 106. کهکشان سیستانی
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  سلام بر بی غیرتانی که تحمل چنین عرعر های الاغ گونه ی آن نمی دانم بگم افغان که در سطرهای بالا از تجاوز عراقیها به زنان ایرانی گفت یا از شرکت افغانها در جنگ عراق علیه ایران سرافراز گفت …..اگر واقعا افغانی هستی اولا اگر شما ؟راست میگین چرا افغانستان را رها کردین تا ناموستان زیر چکمه پوشان طالب و ژاپنی فرانسوی انگلیسی آمریکایی …..ودیگر کشورها به ظاهر دوستتان لکه ی ننگ تا ابد دامنتان را بگیرد اما آمدید از ایران بزرگ دفاع کردید. /؟؟؟این یک فرار از هجمه ی سنگین چراهاست /؟من بعوان یک ایرانی باید بگویم ای لعنت بر مردمی که راه را بر شما باز کرد من بعنوان مردی از دیار دستان قسم میخورم اینبار ادب حکم کرد تا به احترام آن افغانهای محجوب ساکن افغانستان مهر سکوت بزنم اما سعی کن به امپراطوری که روزی کشورت جزء خاک لاینفکمان بوده من رو وادار به نگفته های که می دانم نکنی……

 107. مصطفی
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

  باید گرفتشون ودمار از روزگارشون در اوورد اینو برای اونامیگم براتون متعسفم

 108. زهرا افغان
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  شما ها با این حرفاتون دارین خودتونو خوار میکنید. اخه یکم فکر کنید.
  یعنی چه این حرفا.
  اگه خیلی غیرتی شدین برید سرهمون جنایت کارا غیرتتونو خالی کنید.مگه ما این کارو کردیم؟ درسته همشهری مونه از این بابت خیلی متاسفم.ولی توروخدا مارو قاتی گناهشون نکیددددددددددد.ممنون

 109. زهرا افغان
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

  میدونم غیرتتون گل کرده درکتون میکنم ولی اینو بدونید که هر چیزی حدی داره.وشما دارین از حد خودتون میگذرین.
  من طرف داری نمیکنم از اون کثافتا از مردم میهنم ازاونایی ک حتی روحشون هم خبر نداره ولی….
  چرا پای ماهارو میکشین وسط اخه چرا خودتونو بزارید جای ما
  فقط اینو بدونید که همه مثه هم نیستن باور کنید

  • reza
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

   ما کاری نداریم خوبن یا بد خیلی غلط کردن اومدن تو کشور ما .من که به افغانیا رحم نمیکنم

 110. مینا
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  ایرانی های عوضی کجاش نوشته کار افغانی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خفاش شب رو هم گفتین افغانیه آخرش معلوم شد ایرانی بوده…هرگندی که میزنید به اسم افغانی نزنید

 111. مینا
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  این خبرتون سندیت نداره………تا یه اتفاق میافته میندازیدگردن افغانیای بیچاره……تا ذاهدانی و بلوچی میبینید میگید افغانیه……درضمن تجاوز وظلم به زنان همه جا و از هر ملیتی هست…..تو اخبار ۲۰:۳۰ نشون داد یه ایرانی به اسم پستچی میرفته تو خونه مردم تجاوز میکرده(ایرانی بوده)پس یطرفه بقاضی نرید……

 112. کهکشان سیستانی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۲

  جواب سرکار مینا خانم سعی کن در این دنیای متمدنانه کمی بیندیشی! سعی کن با اجتماعی درنیفتی …چون هر کس نشناسد ما زاهدانی ها اصالتتان را بهتر واقفیم..پس مبادا با لفاظی دریچه ی امیدتان را گل کنید .شما در سویی آرام نشسته ای نگذار دنیای آرام آن افغانی های بی اینترنت که با ما بیگانه اند مطلاتم شود پس رعایت کن به فکر دیگرانی باش که آرامند ….مبادا ترو خشک باهم بسوزد ……بخشی از غیرت ایرانم سیستانی و بلوچند..پس با وضو نام ببر..

 113. محمد
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۲

  دولت ایران خیلی بی عرضه تر از این حرفاست که بتونه این کثافتا رو نابود کنه مطمعنا اونا هم با دادن مقداری رشوه آزاد میشن و به ریش مردم بدبخت میخندند

 114. حسین
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  دوستان ، همتون راست میگین.
  افغانی ها هم آدمند.خب یه مشکلی براشون پیش اومدذه اومدن ایران.مگه زمان جنگ مردم از شهرهای مرزی با عراق فرار نمیکردن؟خب اینها هم فرار کردن اومدن به ما پناه آوردن.
  هر چی باشن فارسی زبانند.اون بندگان خدا به دام حیوانهایی به شکل انسان افتاد و خدا صبرشون بده.ولی مسئولین باید یه جوری ادبشون کنن که درس عبرت بشه برای بقیه.البته بهتره به جای سریع اعدام کردنشون اول قشنگ و طی مراحل مختلف با متهمان صحبت کرد و پای صحبتشان نشست ، اونوقت کاشناسان دلسوز برنامه ای بچیننند که ازین فجایع پیش نیاد دگر.
  اون کثافت هارو هم با آبروریزی کامل بدرک برسونن.
  دوستان من متاهلم و میفهمم درد این داداشمونو که این بلا سرش اومده.

 115. سوسن
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  واللا چی بگم دنیا دیگه نابود شده

 116. سلمان
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۲

  اینا کار خداست /بدون باش یکجای کاری کردن ؟نوش جونشون ا

 117. ایرانی
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

  وقتی مثل پشکل توی ایران افغانی ریخته و تا چند سال دیگه ایران بشه اغقانستان دو همینه که هست مسئولین دستاشونو بذارن رو… وفقط نگاه کنن. یه وقتی جلوی ورودشونو نگیرن

 118. دانیال
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  ببینید من افغانی میبینم میزنم از شماها هم میخوام بززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززنید

 119. بی باک
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  من خیلی متاسفم اذم دیوونه میشه کاش نمیخوندم اصلا افغانی ها کثافتن وگرنه داخل کشور خودشون دایما جنگه واین عذاب خدا بر اوناس کاش ایرانی عاری از افغانی داشته باشیم به امید اون روز همه دعا کنین امین یا رب العالمین

 120. امنه
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  درسته اینا حیوان صفت هستند واگه من قانون گذار بودم حکم این کار وامثال این رو سنگسار اعلام میکردم .والبته کشور عزیز م ایران هم بماند که کم کاری های زیادی در این رابطه داره .برای کشورم افسوس میخورم .افسوس .

 121. yakuza
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  من ک یه افغانیرو تا حد مرگ زدم شرمنده از چشاتون خوشم نمیاد البته افغانیا ادمایه اشغالی نیستن ولی بینشون از این چیزا در میره

  • یه حق گو
   ۵ مرداد ۱۳۹۳

   هوی حرف دهنتوبفهم همون چشم دماغ کل بدنشونوخداافریده که خوشت نمیاد توکه ازافریده خداخوشت نمیادخداهم ازتوخوشش نمی لیاقت ناگفته نمونه افغانهای خیلی خشکلم داریم بذارچندتاازخاننده هاشونومعرفی کنم برین عکساشونوببینین چشاتون نیم مترازکاسه میزنه بیرون واب دهنتون خودبه خودمیره ولی حجازی-مزده جمالزاده که اصلیتش افغانه امابازیگرکانادیی هم هست توکانادااستعدادبالایی داره-اینواگه بفهمین باورتون نمیسشه همون غزل ساداتی که یه اهنگ ایرانی خونده میگه میدونم هرچی باشه تواخرش مال منی که ازوقتی این اهنگ ایرانی روزده بیرون همه ایرانیافکرمیکنن ایرانیه برین تحقیق کنین روتون کم میشه به گفته خودغزل خانوم این اهنگوواسه کم کردن روایرانیهاخونده که افغانهاهم به همه زبون بلدن بخونن تازه قیافش صدتای شماایرانیها رو بدون کدوم عمل جراهی زیرپامیکنه اگرم باور ندارین برین بزنین غزل سادات عکساشوببینین شایدبازم باورتون نشه افغانه تازه یه حرف دیگه خشکلی مهم نیست شخصیت مهمه که متاسفانه شخصیاتاتون به ۰رسیده اماافغانهای خشکل بجززیبایی شخصیتن دارن راستی برین ملکه زیبایی انگلیس روهم ببینین که یه دخترافغان برنده شده قیافش خیلی نازه به این معناس افغانی زیباهم داریم افغانی زشت هم داریم البته ایرانی خشکلم داریم ایرانی زشتم داریم پس شماازافغانیاازسطح قیافه بالاترنیستین شایدم پایین باشین ازخودراضیا متاسفم براخودم که اینقدرهم وطنای ازخودراضی دارم

 122. مهدی
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام
  من دیدکاه شخصی خودمو میکم به نظرم مقصر ما خودمونیم که این افغانی های کثیف رو تو کشور مون راه دادیم همیشه مهاجران غیر خونی اینطوری بودن من از این افغانی ها زیاد این داستانارو خوندم کاش میشد رای کیری میشد و دولت بانظر مردم ایران همشونو اخراج میکردن من خود م اهل تبریزم بنازم به تبریزیا ک یه دونم افغانی تو خاکمون راه ندادیم

 123. جمعه
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  یکی نیست به شما احمقها بگه گناه یکی رو پای همه نمیزارن ایرانی هم ادم کثیف داره پس همشون کثافتن….

 124. یاس
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  همش تقصیر دولته که این افغانی های کثیف رو جمع نمی کنه . بایستی این سگهای وحشی رو بندازن تو کشور گندشون.تا الان صدها بار از این نوع جنایتها در تهران کرج بومهن دماوند همدان مشهد کردن

 125. آزاربایجانلی
  ۲ اسفند ۱۳۹۲

  زندان ابد
  اعدام چاره کا نیست فقط زندان ابد
  یه عده باید ببینن در حالی که پاکان مشغول زندگی عادی هستن اونا توی زندانن البته زندانی مخصوص این جانوارا نه زندان عالی زندانی که نه در تابستان از گرم بمیرن و در زمستان از سرما با اندکی نان خشک و آب سرد تا ببینن این کارها یعنی چه ؟
  اینا نباید بمیرن

 126. بیلی
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  غیرتتونونگهدارین واسه خانواده خودتون

 127. بیلی
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  دوستان من مشهدیم اینج فک کنم بیشتراز هرجای ایران ماافغانی داریم اما باید بگم چنتا ازبهترین دوستای من که فقط چنتا شونو میگم چکارن افغانین یکیشون نقاش رنگ وروغنه واز خیلی از بظاهراستادای ایرونی استادتره ،بعدیش قاری وحافظ قرآنه،بعدیش استاد خطاطه اونم استاددرجه ی یک اینو من نمیگم استادایی که آموزشش دادن وتوانجمن خطاطین میگن ،وخیلی های دیگه که نه من ونه شما اونار میشناسین حالا چون چنتا افغانی بی ناموس وحرومزاده اینکاروکردن که نباید همه رو به یک چوب روند مگه همین دو سه سال پیش نبود که تجاوزهای گروهی مثلا توی استخر زنانه فلان شهر یا توی عروسی فامیلی فلان باغ یا توی یکی از شهرای شمال و……….. دیکه داشت یه امرعادی میشد مگه اونایی که این کارو کردن همه افغانی بودن نخیر اتفاقا همه ایرانی بودن ،حالا اونایی که ازاین کار افغانیها اینقدغیرتی شدن وبرآشفتن ویقه پاره کردن ،وقتی خبرایی که چنتا نمونه شو گفتم رو میشنیدن بازم همینقد غیرتی میشن ؟فکر نکنم! پس بنابراین اگه یه هموطن این کار ازش سربزنه احتمالا (از نظر اون غیرتی ها )شاید جای گذشت واغماض داشته باشه نه؟بیایم یک کم منطقی باشیم وگناه یکی رو به پای یک ملت یا قوم خاص ننویسیم.درضمن از نظرمن بااونا باید همونکاری رو کرد که با بقیه کردن البته با خودشون نه مثلا خواهرومادروزن وبچه !چون اینا دیگه واسشون مسئله ای نیس که بخای با زنش یا خواهرومادرش همچین کاری بکنی اونا فقط خودشونو میپرستن وبس !پس فقط باید خودشونو همون کارو به سرشون آورد

 128. ارکیده
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  سلام به همه ی دوستان..
  هرچند با شنیدن این مسایل روحمون جریحه دار میشه وجز حس انزجار کاری از دستمون بر نمیاد..ولی. از همتون خواهش میکنم از بکار بردن الفاظ رکیک خودداری کنید,چون با بکار بردنشون چیزی از عمق فاجعه کم نمیشه فقط فرهنگ وشخصیتتون زیر سوال میره..از زدن حرفهای نژادپرستانه که باعث مکدر شدن احساسات یه مشت انسان بیگناه میشه پرهیز کنید.بالاتر از قانون خدا جای حق نشسته و جوابشونو میده(اگه به عدالت خدا ایمان دارید)
  لطفا ارامشتون رو حفظ کنید و به. هم احترام بذارید که کمترین وظیفه در قبال دیگرانه!با سپاس از همه ی عزیزان کوچیکتون ارکیده!

 129. تبریز قارتالی
  ۷ اسفند ۱۳۹۲

  ایراد مسئولین خودمونه که بلاها به سرمون میاد اگه یه فرد بیابانگرد رو بیاری به کشوری مثل ایران و بعدش تو شبکه خبر یک قسم برنامه هارو اختصاص بدی به ورزش.فرهنگ(که ندارن).و…. صدرصد۱۰۰ این کارو میکنن..یه ضرب المثل ترکی میگه:”””گون گورموین داغلار گون گورسه اویناخلار”””به فارسی:”””کوهی که آفتاب ندیده اگه آفتاب ببینه رقصش میگیره””” به نظرم افغانی ها همین حالتو پیدا کردن و بهتره نزاریم بیشتر از این آفتاب ببینن!!

 130. خوزستان
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  کلاافغانیهاتوایران دارندسواستفاده می‌کنند’وقتی خبروشنیدیم رفتم چندقلاده افغانی پیداکردم مثل خر توکارساختمانی ازشون کارکشیدم وقت تسویه حساب با ۱۱۰تماس گرفتم اومدن جمع کردن بردنشون:-)

 131. حسین
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا دردناک بگو بی پدر اگربازن خودت همچین میکردن چه حالی داشتی

 132. shima
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا نمیدونم مسوولین منتظرچی هستن که این کثافتا وامثال اونارو هرچه زودتراعدام نمیکننحالاافغانی یاغیرافغانی.انقدروبهشون بده که توزندان برن تهدیدم کنن.مابا دیدن این چیزااحساس ناامنی میکنیم.اینارو به گوش مسوولین محترم برسونید.خدابه اون زن وشوهرصبربده واقعا.خیلی ناراحتم.

 133. raha
  ۸ اسفند ۱۳۹۲

  hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

 134. مهدی لر
  ۹ اسفند ۱۳۹۲

  این جانور های افغانی دفعه اولشون نیست از این غلطا میکنن هر کس شرف داره هر جا افغانی دید بزنه لهش کنه

  • بهروز
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

   اهای توی که وقتی ٣تا حیون میان کار ماپسند انجام میدن
   وشما یک ملت رو مقصر میدونی و ب افغانی ها بی احترامی می کنی ،مگه همین ایران خودمون توی خمین شهر چی کارهای کردن
   هرروز روزنامه خراسان بخش حوادث رو بخون تا امارت بره بالا
   افغانی بیچاره جلوی شما ارزش نداره چرا چون چند تا بدخت رو دیدی که برای سیر کردن شکم زن و فرزندش از هیچ کاری دریغ نمی کنه
   از حمالی گرفته تا غیره
   بدون افغانی های هستن که مقام و منزلتش از من و تو بیشتره و نباید ب هیچ انسانی چه اینجا چه در هیچ کجای دنیا بی احترامی بشه
   در همه دنیا خوب و بد وجود داره و نباید بگیم افغانی ها همه همینطوری هستن
   ما تنها کشوری هستیم که ب اتباع بیگانه کمک که نمیکنیم هیچ بهش بی احترامی هم می کنیم
   من و تو و

   همه انسان های دنیا با هم هیچ فرقی نداریم هیچ فرقی هیچ فرقی

  • رویا افغان
   ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

   چرا شما هرچی از دهنتون در میاد واسه افغانی ها میگین.. نکنه شما ایرانی ها بچه های پیغمبرین؟. من خودم شخصا یه افغانیم این که دلیل نمیشه که اگه یکی یه کاری کرد بگین همشون بدن…. یه ایرانی به دوست من تجاوز کرده الان باید همه ایرانی ها رو اینجا فحش بدم…
   به نظرتون کار درستیه که همه ایرانی ها رو فحش بدم فقط به خاطر اشتباه یکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   خواهش میکنم دوست من واقع بین باش.. هیچ وقت توهین نکن
   نزار دهنم وا بشه بگم شما ایرانی ها چه جور ادم هایی هستین… ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا

 135. محمد
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

  خدا شاهده صد بار اعدام هم کمه .این افغانی که حتی زبون فارسی رو هم خوب ادا نمی کنن چرا میگن هم زبانیمو بدتر از همه مسلمان که اینجور ی عفت زن ایرانی رو خراب کنه تو رو خدا اینها رو هم سنگسار هم اعدام کنید

 136. یه بنده خدا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲

  بعد بگید اعدام بده و…
  اگه تو خارج چنین چیزی میشد
  فوقشمتهمان ۵ سال زندان میوفتادن بعدش دوباره میفرتن سراغ کثافت کاری

 137. rasol
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

  این افغانی ها خیلی کثیفن.من خودم بچه تبریزم.ما که نذاشتیم این کثافت ها بیان شهرمون.هیچ کس بهشون کار نداد گورشونو گم کردن ورفتن.بهتره شما هم به این کثافت ها کار ندین حتی اگه مجانی کار کنن.از قدیم گفتن ایرانی لایق بهترینهاست.اینهارو لایق خودتون ندونین چون تو شان شما نیست.اینها لایق هیچی نیستن.

 138. Armin
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۲

  توشهرما(زاهدان)اگه کسى همیچین کارى کنه متهمو میدن دست مردم ک بترکوننشون.
  اگه من جاى اون مرد میبودم کسایى رو که با ناموسم همچین کارى کردن.باضرب هزارتاضربه چاقو میکشتم.
  واگر نتونستم اونا رو پیدا کنم خودمو میکشتم.

 139. reza
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۲

  من بچه همدانم دم همدانی ها گرمه هر کجا افغانی پیدا کنن میکشن .بی بخاری از مردمه نه از مسئولین

 140. یاسر
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  سلام این پدر سوخته های افغانی رو باید اعدام کرد. این چه وضعیه که هر افغانی رو میگیرن دیپرتش میکنن باید بلایی سرشون بیارن که جرعت ورود غیر قانونی رو نداشته باشن

 141. ادی
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  این سایت جای دوست شدن نیست مگه شور نداری خانم درخشان واقعا که متاسفم

 142. ali
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  بچه ها درسته که این … شده اما شاید انها جاسوس امریکایی بودن از کجا معلوم شاید خودشونو افغانی معرفی کردن
  پس بیاین با هم بگین مرگ بر امریکا

 143. محمدرضا
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

  توکشوری که همه جیز عالیه و هرانتقادی توهین تلقی میشه این اتفاقات عادی به نظرمیرسه.بایدفکری به حال زنان شوهردار کرد که با خواسته خود زیر تعهد به همسرشان میزنند.تااصول اخلاقی بطور کامل درمیان ایرانیان ازبین نرفته باید جاره اندیشید اقایون سران کشور با زور مشکل حل نمیشه باید راه برای برطرف شدن نیازهای چنسی چوانان گذاشت خواهشن فکری کنید متشکرم

 144. هم وطن
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

  اعدام به بدترین شکل ممکن

 145. Reza
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

  همه ی اینا برمیگرده به فرهنگ خراب ایرانیا.

 146. دزفول
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  تو این روزگار نا امن کسی با زن و بچش میمونه کمک کسی .باید زد و رفت اخه مجازات مجرمین چه فایده داره .تا اخر عمر مرد شرمنده زنموندم والااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 147. علیرضا 007
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  خیلی این افغانی ها پستن اگر دست من بود همه ی افغانی ها رو از کشور بیرون میکردم

 148. علیرضا 007
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

  باید هر سه تاشونو اعدام کنن و فرقی نمیکنه که این چور کثافتا افغانی باشن یا ایرانی و…باید هر کسی که چنین کاره بیشرفانه ای رو مرتکب میشرو اعدام کنن بایدوبایدوباید.

 149. احسان
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۲

  ما خواهان بیرون انداختن افغانی ها از کشور هستیم.

 150. amir
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  مسئولین مارو نگا این چه وضعشه افغاناهم دیگه شورشو دراوردند

 151. مهتاب
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  سلام مطلب تکون دهنده ای بودواقعانمیشه حس اون مردودرک کردحق اون ادماک ازادمیت فقط اسمشویدک میکشن چیزی بیشترازاعدامه چون فک میکنم اعدام کردنتنهااوناروخوشحال میکنه

 152. جوموتگ12
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۲

  باید بزارن زن و شوهرش مجازاتشون کنن اگه مجازات شون به دست زن وشوهرش باشه شاید یه کم از غم درچنشون کاهش یابد ولی به مولا همچین ادما رو باید برد انداخت تو قبر تت زجر کش شن تا بدونن چه کار کثیفی کردن ولی دل به حال شوهر زنه میسوزه چطور تونسته به این کار نگاه کنه اگه من بودم همون جا خودمو میکشتم تا دیگه این کار کثیفو نبین یا یه کتر میکردم حتی حاضر میشدم بمیرم اما این کار کثیفو با زنم نمیکردن ولا دیگه نمیتونم این حرفا رو تحمل کنم اصلا اینا چطور تونستن با یه زن ایرانی این کارو کن واقعن ما ایرانیا خیلی بی عرضه ایم مگه خودشون زن ندارن برن با زن کشور خودشون تو جهنم درهی خودشون این کارو بکنن

 153. salar dolati
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  واقعا اخرنامردیه

 154. 4
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲

  امیدوارم که هم اون افغانی های …وهم اون کسانی که تو این پرونده دست داشتنو از ترسشون حکمی علیه اونا ندادن به بدترین طرز ممکن بمیرن

 155. علیرضاکریمیان
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  مااریایی هستیم خواهان بیرون انداختن عربها وافغانیاهستیم

 156. علیرضاکریمیان
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  عربها وافغانیاهارو بیرون کنید

 157. رضا
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  چند سال شکنجه سخت در زندان و در نهایت اعدام در حضور عموم و تعداد زیادی افغانی

 158. رضا
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  در جواب بعضی دوستان باید بگم اصلا مهم نیست که اهل کجا هستند افرادی که این کا رارو میکنن ایرانی یا هر کشور دیگه حکمشون باید مرگ همراه با شکنجه باشه. بازم مرام دزدای قدیمو لااقل به ناموس کسی کار نداشتن. در اخر خدا دیگه نصیب هیچ مرد و زنی نکنه.

 159. شهریمیز اورمو
  ۲ فروردین ۱۳۹۳

  چرا اشکتان دراومد بجای اشکریزی اعتراض عمومی کنید تظاهرات کنید افغانیهای بی شناسنامه چه غلطی در این مملکت میکنند مسئول اصلی دولت است.

 160. حامد09362532834
  ۲ فروردین ۱۳۹۳

  انتقام میگیرم¡¡“
  کاری میکنم عین سگ از ما بترسن₩₩₩

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   اقاحامد توکی هستی که افغانیاازتوبترسن توخدایی پیغمبری کی هستی تو هان ادم باید ازخدابترسه تویه سوسول هستی که شمارتو واسه جلب توجه دختراگذاشتی سوسول

 161. مهدی
  ۲ فروردین ۱۳۹۳

  اینقدر حرف الکی نزنید .از کجا معلوم که افغانی باشن .شما از کجا میتونی تشخیص بدی که کی افغانیه کی ایرانی .اگه الان یه مشهدی برات بیارم میتونی بگی ایرانیه یا افغانی .اینقدر تهمت نزنید مثل اون خفاش شب که مشخص شد قوچانی بوده نه افغانی .تازه اگه ۴ نفر اینکارو کردن نباید برای ۴ میلیون نفر حکم صادر کنی .

 162. بچه مشهد
  ۴ فروردین ۱۳۹۳

  ایرانی ها و افغانی ها همه برادرها و خواهرهای هم هستن ، تشکر میکنم از اون بروبچه های بافرهنگی که از ملت افغانستان و افغانی دفاع کردن دم همتون گرم
  به نظر من شاید اون مجرم ها ایرانی باشن آخه این مملکت کی خبر راست به مردم میده که این بار دومش باشه
  اول اصل قضیه رو ببینین بعد هر کس شعری که به دهن کثیفتون اومد بزنین

 163. جواب کوبنده
  ۵ فروردین ۱۳۹۳

  این همه ایرانى که جنایت مى کنن به چشم نمیاد تا اسم افغانى جماعت میاد شما به جوش میاى؟؟
  شما یه طرف سکه رو میبینى پس الکى نظر نده
  تاحالا خبرى از اردوگاه هاى افغانى چیزى گزارش شده؟؟ أصلاً میدونى چى هست؟؟ کجا هست؟؟ خوردنى ؟؟ پوشیدنى ؟؟ هان؟؟؟
  نمیدونى دیگه چون نمیزارن که بدونى اگه بدونى از اینکه ایرانى هستى خجالت مى کشى و روزى صد بار به خودت فحش میدادى
  این اردوگاه ها ظلم کوچکى در برابر بقیه ى ظلم هاى دیگه هستش شما ها که میگید افغانى ها بد هستند!!! آیا میدونستید زمان جنگ ایران با عراق افغانستان بیشترین کمک رو به ایران کرد؟؟؟؟نمیدونید دیگه چون تو مخیله تون نمیگنجه!! چرا؟؟؟ چونکه از بچگى بهتون یاد دادن افغانى مساوى با دشمن قسم خورده ى تو !! حالا کى این تفکر رو به راه انداخته ؟؟؟؟ شما ها بگید
  چرا روزنامه ها خبرى از تجاوزهاى ایرانى ها به افغانى ها چیزى نمى نویسه؟؟؟ هان؟؟ تاحالا چیزى در این مورد شنیدید؟؟؟ من میگم هیچکدومتون نشنیده اید یکى نیست بگه آقا، خانم ، پیر ، جوون ، دوست ،آشنا این افغانى ها هم شیعه هستند اگرچه سنى هم دارند اما افغانى هایى که در ایران هستند بیشتر شیعه هستند أصلاً شیعه نباشند مسلمون که هستند مسلمون که نباشند انسان که هستند!!!!!
  شما دم از خدا و پیامبر و حضرت على میزنید
  میدونید که زمان عرب جاهلیت عرب و عجم میانه ى خوبى با هم نداشتند و عجم ها در بین اعراب برده بودن اما در بین عجم برده عرب کمتر به چشم میخورد
  اما پیامبر اومد که سلمان فارسى شد سلمان چرا؟؟ چون پیامبر نژاد پرست نبود!!!!
  یا نامه ى حضرت على(ع) رو به مالک اشتر نوشته بود رو خوندید ؟؟؟؟ اونایى که مدرسه رفتن فهمیدن کدوم رو میگم!!!
  اگر هم نخوندید برید بخونید
  یه چیز دیگه تا چند سال پیش که افغانستانى و جود نداشت فکر مى کنید افغانستان مال کدوم مرزهاى جغرافیاى بود؟؟؟؟؟
  اگه توى آینده یه نقطه ى دیگه از ایران جدا بشه مثلاً کردستان یا تبریز یا بلوچستان یا هر جاى دیگه!!آیا فرزندان شما اون ناحیه رو از خودشون میدونن یا اون رو هم یه خارجی کثیف قلمداد میکنن ؟؟؟؟ اینجاست که باید بگم:(از ماست که برماست )یا خودمونى ترش کنم :خودم کردم که لعنت بر خودم باد!!!!

 164. جواب کوبنده
  ۵ فروردین ۱۳۹۳

  یادم رفت که بگم حکایت اون زمان(عرب و عجم) الان شده حکایت افغانى ها
  توى ایران که مثل برده کار مى کنن که هیچ هر تهمتى هم به اون ها زده میشه
  البته با خوندن نظرات شما پى بردم شما هیچکدومتون منطقى نیستید تا یکى میاد حرف درست و حسابى بزنه سرکوب میشه میگى نه برو ببین اونایى که طرف افغانى هارو گرفتن لایک خوردن یا دیس لایک ؟؟؟ اونایى که لایک خوردن من بودم که لایک شون کردم
  اگه امام زمان (عج) بیاین که انشالله ظهور شون نزدیک تر بشه مطمئن باشید (اونایى که از روى نژاد پرستى نظر میدن) اولین دشمنان آن حضرت شما ها هستید !!! میخندید؟؟ فک مى کنید چرت و پلا میگم؟؟؟ خودم هم امیدوارم درست نباشه امیدوارم!!
  اما وقتى به پیامبر(ص) و حضرت على (ع) نگاه مى کنم میبینم به شدت با نژاد پرستى مخالفت مى کردند خب امام زمان (عج) هم فرزند این دو بزرگوار هستند و راهشان هم (شک نکنید،مطمئن باشید،صد در صد) ادامه ى راه پیامبر بزرگ إسلام (ص)و امام على (ع) هستش
  پس به جاى اینکه بگید افغانى ها کثیف هستند یا افغانى ها آشغال هستند یا چیزهاى بدتر دیگه که میزنید به خودتون نگاه کنید به گذشتتون به کار هایى که انجام دادید ببینید کجاش رو اشتباه کردین که یه افغانى اره یه افغانى که براى شما از سگ هم پست تره با آبروى شما چیکار ها که نمیکنه برید ببینید بعد قاضى بشید و حکم صادر کنید!!!! درباره قاضى شدن هم امام على(ع) یه حدیثى دارن که خطاب به شریح قاضى هستش که مى فرمایند: اگر مى خواى دراین جایگاه باشى یا باید نبى(پیامبر) یا وصى( خود امام على ) ویا شقى( بدبخت) باشى !!! خب حالا قاضى هاى محترم شما ها که پیامبر نیستید جانشنین ایشان هم که نیستید درنتیجه بدبخت هستید که حکمى مى دهید حرف من نیست حرف امام على(ع) هستش
  ودرجواب اون کسانى که افغانى رو میبینن و بى دلیل کتک میزنن و آزارشون میدن باید بهشون بگم قیامتى هم هست شما الکى یه انسان رو به دلیل عقده هاى شخصى کتک میزنى واونو کیسه بوکس خودت یا بهتر بگم وسیله اى براى تخلیه عصبانیتت قرار میدى و اسمش رو میزارى غیرت!!! روز قیامت ؟!!!اره اون جا هم میتونى بزنى یا به هزارتا شکر خوردن میوفتى؟؟؟ پس تا دیر نشده هرچى افغانى دیدى ازش حلالیت بطلب تا الکى روز قیامت ته ته ته جهنم سقوط نکنى اینو برادرانه گفتم فرداى قیامت نبینم که اومدى و دارى از من عذر خواهى مى کنى که مطمئنم خیلى از شما ها این جورى خواهید بود اما تا دیر نشده نزارید تا وقت هست همینجا هم اگه حرف بدى زدید سریعاً عذر خواى کنید !! خب چیه خجالت مى کشى؟؟ فکر فرداى قیامت رو بکن این جا که کسى تورو نمیشناسه فقط یه اسم یا یه ایمیل ازت میدونه اما روز قیامت که همه میفهمن که چیکار کردى و چیکار نکردى !!!!!؟
  واون آقایى که حق چندتا افغانى که خوردى هیچ اوناروهم که به دردسر انداختى که هیچ ومیاى اینجا از کارت تعریف هم مى کنى که هیچ اسمش رو هم میزارى غیرت که هیچ !!! حالا بگو ببینم اگه اون افغانى که هیچى خانواده اش رو میگم اگه وضعشون خیلى خراب باشه و به نون شبشون محتاج باشن ویا خدایى ناکرده مریضى توى خونشون داشته باشن وبا این کار تو اون مریض بهش دارو نرسه و بمیره !!!! گناهش رو به کجا مى خواى ببرى؟؟؟ آقاى به اصطلاح باغیرت ؟؟؟؟؟!!!!!! گناه قتل که از تجاوز خیلى بیشتره خیلى!!! خب شما که الان باید از وژدان درد بمیرى البته بعید میدونم که أصلاً بدونى چى هستش چه برسه به این که داشته باشى!!!!! هى روزگاز
  تو مو بینى و من پیچش مو.

 165. جواب کوبنده
  ۵ فروردین ۱۳۹۳

  ازت خواهش مى کنم بزار بقیه هم ببینن شاید بعضى ها نظرشون به زندگى شون عوض شد
  و من هدفم همینه اطفاً تعصب رو بزار کنار ترس رو هم همین طور

 166. محمدرضا
  ۷ فروردین ۱۳۹۳

  اگه مملک لکت قانون داشت که وضع ما این نبود.رومینا خانم به نظس شما چون تو مملکت ازادى نیست هر کی هر کار دوست داره باید بکنه دوست داشتى جای اون خانم بودی متاسفم برات

 167. امیر حسین
  ۸ فروردین ۱۳۹۳

  خطاب به مسئولینی که کم کاری میکنند.خودتونو جای اون مرد بزارید ببینمم بازم آروم میشینید.د بیرونشون کنید این…

 168. جواب کوبنده
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  آهاى عقده اى شما دلت از یه جاى دیگه پره چرا مى خواى سر یکى دیگه که روحش هم خبر نداره خالى کنى بدبخت!!!
  تو اگه خیلى غیرت دارى برو جلوى دختر هایى که به خاطر پول میرن إمارات و قطر برو جلوى أونا رو بگیر اگه خیلى مردى و غیرت دارى!!!؟؟؟
  برو دهن إماراتی ها و قطرى ها رو سرویس کن اگه مى تونى !!!! اگه جرأتش رو دارى!! برو دیگه چرا نمیرى؟؟؟
  ضعیف گیر آوردى؟؟؟ فقط زورت به افغانى میرسه؟؟؟فک کردى چون توى کشور خودت هستى و مى تونى چندتا افغانى رو بزنى واونا هم نتونن جوابت رو بدن دیگه خیلى مردى؟؟؟ و خیلى قوى هستى؟؟ نه داداش موش هم تو سوراخش سلطانى هستش برا خودش!!!اهروقت تونستى برى افغانستان و یه افغانى رو به این دلیل که افغانى هستش بزنى و اونم صداش درنیاد اون موقع مردى!!!! حالا که ما تو کشور تو هستیم و مارو بى دلیل مى زنى عیب نداره ما هم خدایى داریم
  و زمین در گردشه !!!!؟؟؟؟
  و به قول شاعر پایان شب سیه سپید است!!!

 169. جواب کوبنده
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  هوى تو به من تمدن رو تعریف کن (مهران جواب بده) تمدن یعنى چى؟؟؟ یعنى اینکه عرب هایى رو که هیچى نمیدونستن و همش درحال جنگ و ریختن خون قبیله هاى هم بودن و با اون ها از هفت پشت قریبه باشى رو اجازه بدى بیان تو کشورت و بدون هیچ دردسرى زندگى کنن (ایران در زمان کوروش هخامنش به نقل از استاد رائفى پور) یا اینکه نزارى چند تاافغانى که یه زمانى هم وطن تون به حساب میومدن وبه خاطر بى لیاقتى هاى شاهان قاجار از ایران جداشدن افغانى که دینشون و مذهبشون و زبانشون با شما یکى هستش رو نزارى یه آب خوش از گلوشون به راحتى پایین بره چه برسه به اینکه بخوان آزادنه زندگى بکنن یا اینکه اونا رواز شهرتون بیرون کنید و دلیلش این باشه شهر خودمونه دوست داریم (تبریزى ها با شما ها هستم) که خوشحال هستین از اینکه افغانى هارو بیرون کردین یه سوال دارم !!!! اگه یه آمریکایى یا یه انگلیسى یا یه خارجی دیگه بیاد توشهرتون و بخواد اونجا زندگى کنه !! آیا شما اون رو هم بیرون مى کنید؟؟؟ یا میزارید زندگى کنه؟؟؟ من یه ضرب المثل شنیده بودم که هیچ وقت چاقو دسته ى خودش رو نمیبره اما حالا که شما رو دیدم میبینم که میبره خوبش رو هم میبره
  (این هستش زمان حال،ایران) (خب برگردیم به سوالم از مهران)خب شما اسم کدوم رو میزارى تمدن ؟؟؟ زمان کوروش رو یا زمان الان رو ؟؟
  اگه بگى زمان کوروش رو !! که من درجوابت میگم زمان کوروش خیلى تمدن ایران بالا بود حرفت درست اما شما که زمان کوروش نیستى که؟؟؟ هستى ؟؟؟؟ ألان زمان کوروش هست؟؟ یا نیست؟؟؟
  خب اگه بگى زمان حال !!!! که من میگم تو هنوز معنى تمدن رو نفهمیدى درنتیجه!!! این جا رو خوب دقت کن درنتیجه!!!
  لجن خودتى و أمثال آدم هایى مثل تو که نمیدونن تمدن چى هستش بعد براى ما میان قانون وضع مى کنى!!!
  اره داداش تو اول این أفکار لجن رو که یکى مثل خودش پیدا کرده رو بیرون کن!!!؟؟؟
  بیرون کردن ما افغانى ها هم پیش کش!!!!!

 170. زنده باد کوروش
  ۹ فروردین ۱۳۹۳

  اونایی که اینا رو راه میدن میان ایران باید اعدام کرد از برهوت اومدن اینجا ادم شدن مملکت بدون قانون همینه دیگه خدا نکنه همچین موردی سر فامیل بیاد چه یرسه……خدا لعنتشون کنه

 171. donya
  ۱۰ فروردین ۱۳۹۳

  نمیدونم چی بگم ع عی عوووووو واااااااااای خدایا کسی نیست این ملت خراب شده روسراسامون بدددددده …..!!!!؟؟؟؟؟/

 172. محمد جواد
  ۱۰ فروردین ۱۳۹۳

  تو شهر ما هم این اتفاق افتاد
  تاسف بزرگی هست برای ما

 173. پرهام
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

  تو شهر ما رفسنجان هم افغانیا ازین کارا میکنن بس بهشون رو دادن

 174. مرد ایرانی
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۳

  سلام ایرانی ها
  این کار فاجهه است .متأسفانه مقصر این کار خود ایرانی های هستند که افغانی ها را بطور قاچاق وارد کشور می کنند. چرا به کسانی که این کارها را میکنند چیزی نمی گین

 175. جواب کوبنده
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۳

  خدایا یکم به این ایرانى ها شعور، منطق و درک بده تا ماهم بتونیم زندگى مون رو بکنیم
  این رو درجواب شمایى که اسمت ایرانى هستش (بعد از الناز و قبل از على نظر دادى) دعا کردى گذاشتم تا دیگه از این دعا ها نکنى !!
  و مثل خودمون باهامون رفتار بشه ! یعنى چى ؟؟ دقیقاً منظورت رو بگو
  به خود خدا قسم ما هم از نسل حضرت آدم و حوا هستیم چرا خودتون رو برتر و بهتر از ما میدونید
  خدا به نامه ى عمل ما نگاه میکنه نه به نژاد مون آخه شما ها کى مى خواین بفهمید؟؟؟؟ هان؟؟؟؟

 176. mohammad
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

  افغان های زیادی زیر دست من هستن دوست دارین باهاشون چه رفتاری کنم به این هم توجه کنین که همه مثل هم نیستن

  • جواب کوبنده
   ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

   Mohammad
   شمایى که ١۶ فروردین نظر دادى،باشما هستم
   دقیقاً منظورت چى هستش ؟؟؟ دوپهلو صحبت نکن!!!
   منظورت رو بگو تا منم جوابت رو بدم

 177. جواد
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

  اگر ی افقانی جرم کرد دلیل نیست که همشون مجرم و ادمایی بدی باشن . پس همشون رابا ی چشم نبینید خیلی ها ب دلیله که ایران کشوره مسمان هست پناهنده شدند و الا ۲۰سال قبل همشون میتونستن برن اروپا

 178. سالار0098
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

  جواب کوبنده
  شاخ بـــــازی در نیارمیبینی ک میگن افغانی ها بار های مکرر اینکارو کردن؟؟ نفهمیدی؟؟؟؟
  خودتـم افغانی هستی؟؟ فـــکر کنم
  ضمنا درمورد اون دختر هایی ک میرن امارات و قطر… باید بگم که خودشون خانواده دارن باید خودشون عاقل باشن و اینکار زشت و پلیدو انجام ندن پس لطــــفا ساکت باش

  • جواب کوبنده
   ۲۲ فروردین ۱۳۹۳

   سالار بله من افغانى هستم ولى تابه حال به کسى نه تجاوز کردم ونه کسى رو اذیتش کردم
   اولاً اینکه شاخ بازى نیست و من فقط دارم از شخصیت خودم دفاع مى کنم
   دوماً شما هم مگه ندیدى که گفتن همه روزه از این جور موارد هست اونم خود ایرانى ها مرتکب چنین جنایتى میشن هان؟؟؟؟
   یعنى هر کى هر غلطى کرد باید اون رو به پاى یه ملت بندازن؟؟؟ تو کجاى اسلام چنین چیزى اومده؟؟؟ که انجامش میدید؟؟
   اون حرف رو براى کسانى زدم که فکرمى کنن چون میتونن دو تا افغانى که روحشون از این قضیه خبر ندارن رو اذیت مى کنن یا بدتر از اون ، ما هارو بى دلیل کتک مى زنن و اسمش رو میزارن غیرت!!! ( کسانى که گفتن از فردا من هرچى افغانى دیدم میزنم شماهم بزنید)!!
   منم براى اون خانواده خیلى متاسفم و امیدوارم کسانى که مرتکب چنین جرمى شدن هرچه زود تر به سزاى عملشون برسن
   منظور حرف هاى من این نیست که کار اون را تایید کنم! نه!!! بلکه هدف من این هستش که کسانى که گناه چندنفر رو به پاى یه ملت میندازن، جواب اون ها رو داده باشم
   خب حالا شما بگو به من دفاع کردن از خودت و چند نفر دیگه شاخ بازى هستش؟؟ یانه؟؟ منتظرم

 179. بودا
  ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

  من اعماق تاسف خودم را ابراز میدارم و واقعا کسایی که این کار رو کردن اصلا انسان نبودن حتا حیف است که اسم یک حیون را به اونا بدیم چون یک حیون هیچ وقت همچین کاری با هم نوعش نمیکنه چه برسه که اسم افغان رو روی این آدم ها گذاشت . حد اقل اگه کفر هم که باشه اینقدر احساس داره که این کار زشت رو نکنه اینا اصلا خیلی پست فطرت هستند .
  ولی یک واقعیت را باید برای شما عرض کنم که هیچ افغانی با شخصیتی نمیاد ایران ، بی عرضه ترین و پست ترین افغانیای که حتا در خود افغانستان هم جا ندارند جای پیدا نمیکنن جز ایران البته به غیر از بعضی ها که در ایران به تجارت و کاسبی و کارهای آبرو مندانه مشغول هستند . در حقیقت باید بگم ایران مثل یک اشغال دونی برای افغانی ها درست شده که هرچی آدم بی مصرف و جنایت کار است میاد ایران ولی حالا سوال اینجاست که چرا ایران یک همچین جایی را در منطقه به خود کسب کرده و در عوض هر چی افغانی درست حسابی و با شخصیت هست میره اروپا ، آمریکا و یا کشورهای دیگه . اینو دیگه باید شما جواب بدین ؟؟؟؟

  • سید امیر
   ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

   نظر من متوجه سوال بودا هست
   من جواب این سوال را از داخل افغانستان می دم
   مسولان سفارت جمهوری اسلامی ایران در موقع صدور ویزا چنین مواردی را در نظر نمیگیرد
   به کسانی ویزا میدهد که میتواند ۱۵۵۰ دلار را به دللا لان پرداخت کند حتی اگر………..
   وجزایش را این دوملت باید پرداخت کند
   واگر کسانی که قاچاق به ایران وارد میشود هم باید چنین پولی را باید مصرف کند
   وبقیه داستان را خود شما بهتر می دانید
   اگر مسولان وشما دوستان کمی فکر کنید ریشه های این فجایع را در جلوی در وازه سفارت وکسب در آمد مرزی پیدا می کنیدنه در نزد چند مهاجر پذیرفته و شناخته شده که حتی ازتهران تا قم را بدون گذر نامه ترددنمی تواند

 180. رضا تربتی
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

  اشغالا

 181. حسن
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

  آهای با تو هستم [جواب کوبنده]از تو یه سؤال دارم اگه به خواهر یا مادر یا همسریابه هر یک از نزدیکانت اینجوری تجاوز می شد بازاینجوری جواب کوبنده می فرستادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من با ملیت افغان کار ندارم قبول تو هر ملتی بدوخوب پیدا میشه ولی اگه حرف از غیرت بیاد شما افغانها بی غیرت ترین ملت جهان هستید که چند دهه است که آمریکاییها به همه کستون تجاوز میکنن ولی شما ها حتی جرأت گفتن کلمه[تو] هم بهشون ندارین ولی باز ملت ایران که هیچ موقع مقابل کفر سرخم نکرده وجلوی آمریکا ایستاده
  دلخوری من از مسئول هاس که چرا با این افراد بی همه چیز برخورد نمی کنن وبعد از مدتی میزارن فردی که به یه دختر ایرانی تجاوز کرده از زندان بیاد بیرون و خانواده شاکی رو تهدید میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟واقعاًهیچ چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
  این زوج جوون دیگه چه جوری باهم زندگی کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اجازه میدین این جور فضله ها زیاد بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آهای باتو هستم آقای لاریجانی رییس محترم قوه قضاعییه آیا به همسر یا دختر یا هر یک از نزدیکانت این جوری تجاوز می شد چی کار میکردی باز به سادگی از کنار این قضییه می گذشتی وطرفا رو آزاد میکردی بیاد تو رو تهدید کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ مسؤلان آخه تا کی بی کفایتی ؟؟؟؟؟؟خدایم شاهد است که اگه امام زمان ظهور کنه اول از همه به سراغ مسئولین میاد ای مسئولین اون وقت چه جواب دارین به آقا بدین یا شما هم مثل مردم روسیاه کوفه به آقا پشت میکنین ومثل جد بزرگوارش حسین[ع]شهیدش میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟چرا یه برخورد جدی نمی کنین ؟؟؟؟؟؟؟روزانه خودتون میدونین که چه قدر افغان قاچاق وارد کشور میشه چرا از مرزها خوب صیانت نمی کنین؟ ووقتی هم که وارد کشور شدن هم عرصه کار رو برا جوونای ایرانی تنگ میکنن هم اینکه از این جور کثافت کاری ها زیاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • جواب کوبنده
   ۲۲ فروردین ۱۳۹۳

   حسن خدا اون روز رو نیاره

   اوهوع بى غیرت ترین!!!! خخخخخخخخ
   عزیز من شما چه میدونى که مارو بى غیرت ترین مردم میدونى ؟؟؟؟
   اگه همین آمریکایى هایى که خیلى جنایت کار هستند الان در افغانستان نبودن وضع افغانستان خیلى بدتر از این ها !!! چرا؟؟؟
   چون اون وقت طالبان دوباره میومدن روى کار که اون وقت بد از بدتر میشد
   حالا کى گفته ما دربرابر جنایت هاى آمریکا سکوت مى کنیم و کردیم؟؟؟ یکم اطلاعات داشته باش بعدش حرف بزن
   در این قسمت دولت بى عرضه هستش که نمیشه کار بخصوصى انجام داد
   و این حرف هاى شما برمیگرده به سیاست که نه شما سر رشته اى دارى و نه من !!! نه شما همه چیز رو میدونى و نه من !!!
   وبار آخرت باشه که یه ملت رو زیر سوال میبرى !!!! من به شخص گفتم چون دیدم خیلى ادعاى غیرت داره و دلیل این حرف هام رو به سالار گفتم شما هم برو بخون تا منظور حرفم رو بگیرى
   خیلى باحالى( خخخخخ )داداش من ،یکم تحقیق و اطلاعات داشته باشى بد نیست ها!!!
   اخه داداش گلم ایرانى یه چنین جنایتى بکنه تیکه بزرگه ى بدنش گوشش هستش ، افغانى که جاى خودش رو داره
   یه چیز دیگه افغانى بودن توى ایران خودش جرمه چه مدرک داشته باشى و چه نداشته باشى !!! حالا اگه یه جرم کوچیک بکنى ، دیگه خدا میدونه چه بلایى قراره سرت بیاد چه برسه به اینکه جرمت جزء چنین کثافت کارى هایى باشه !!!! و مطمئن باش قوه قضاییه چنین رفتارى باهاشون میکنه که اونا ارزو بکنن که هیچ وقت به دنیا نمیومدن.
   کى به شما گفته عامل بیکارى جوان هاى ایرانى ،، افغانى ها هستند؟؟؟ شما قبول دارى که خدا روزى رسونه یا نه؟؟؟
   هرکسى به اندازه ى تلاشش بهره میبره اگه نبرد حکمت داره که فقط خدامیدونه
   و حرف آخر
   ما همیشه یه روى سکه رو میبینیم پس نباید الکى و ندانسته نظر بدیم
   حتى در قرآن هم شش بار آمده که تجسس نکنید
   نه اینکه بى تفاوت باشید !!! نه!!! یعنى اینکه فزولى نکنید

 182. مهلا
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

  حال گیری بدی بود خاک تو سر همچین آدم هایی بی ناموسی

 183. عباد
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

  با سلام، از آقای رئیس جمهور محترم تقاضای اخراج افغان ها از کشور را دارم، اگر خوانده میشود!

  • کاظم
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

   باید همشون را بیرون کرد وکار بهشون نداد تبریز افغانی نیست چرا؟چون اصلا کار نمیدن بهشون وتحویلشون نمیگیرند

 184. مهزیار
  ۲۷ فروردین ۱۳۹۳

  سلام پدرمن پاسدار سرهنگ سپاه اسمش را برایم پیام دهید تاپیدایش کنیم به مااطمینان کنین

 185. صمد چیز گلفت
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

  من که بهافغانی جماعت رحم نمیکنم

 186. pouya
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

  اگه قانون کشورمون قانون درست حسابی بود و دقیقا” مسئولین کشور به قانونی که تصویب میکردن بدونه هیچ اغماضی انجام میدادنش دیگه افغانی و ایرانی و عرب و عجمی نمیتونست تو ایرن فکر خلاف و تجاوز به سرش بزنه چه برسه به عمل کردنش.
  واقعا” برای خودم ، همه و مخصوصا” اون بالادستیا … متاسفم.

 187. حسن
  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام خدمت خوانندگان عزیز من بشدت با اعدام مخالفم ولی اگر اینها رو دست من میدادن جوری میکشتمشون که تا مدتها در ذهن مردم باقی بمونه

 188. اسماعیل
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  باسلام.واقعا ناراحت شدم این مطلب خوندم.کارما به جایی رسید که چندتا افغانی کثافت میان راحت از حس انسان دوستانه ایرانیها سو استفاده میکنن و خیلی راحت این جنایتی که امریکاییها چند ساله روی خواهر و مادراشون پیاده کردن توی ایران دارن انجام میدن.

 189. mojgan
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام به همه دوستان…واقعابرااون زوج متاسفم خدابهشون صبر بده

 190. محمد
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  متاسفم بایدصدباراعدامشون کردنه یک بار

 191. علی
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی بی شعور هستیدکه به این افغانی های بیچاره این تهمت هارا میزنید من اگر به جای ان افغانی ها بودم مممممممممممممممممممممم

 192. قانون مدار
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بله دیگه چطور تو عربستان دزدی نمیشه چون قانون انگشت بریدن دارن و دست بریدن از ترس هیچ کس دزدی نمیکنه ایران ما هم نگو و نپرس الان یه شخصیت مهم میبینی فردا در میاد میگن همچین شخصی اختلاص کرده از ایران فرار کرده منتظر بهتر بودن نباشید بدتر میشه بهتر نمیشه!!

 193. ت ر
  ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

  راستش برای مسئولین متأسف اگرخوارمادر یازن وبچه خودشونم بود انیقدر بی اعتنا بودند . افقانهای کثیف بی قیرت روباید از اونجاشون دارزد این حروم زاده هارو

 194. Ava
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  این چند نفر باید اعدام این آدما هستن جامعه رو خراب کردن آقای قاضی این چند نفرو اعدام کنید،
  اگه یکی به خواهر و مادرشون چنین کاری میکرد اینا خوششــــــــــــــــــون می اومد
  خجــــــــــالـــــــــــــــــت هم خوب چیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 195. علی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  جواب کوبنده تو افغانی هستی لطفاوارد بحث ما ایرانی ها نشو امار شما پیش ما خرابه شما انسان هستید وحق زندگی دارید ولی اینکه مانژاد برتر هستیم رو نمیشه کتمان کردوشکی درش نیست مااز لحاظ مغز وغیره از شما بالاتریم اینهم به خاطر گونه ی اریایی هاست واثبات ریاضی داره شما یه کم منطقی باشین وحقیقت روقبول کنید ماهیچ فخری به شماها نمیفروشیم ولی شما هم سعی کنید بذارید نژاد برترزادوولد کنه نه نژاد مغل ها درضمن مشهدی هاهم ازشکل ظاهرشون معلومه که ازنژاد مغول هستند نژاد عرب هم که مشخصه های خودشونو داره من فقط از انقراض زیباترین وبرترین نژاد دنیا میترسم چون اکثرادرحال ترکیب شدن با نژادای دیگه اندواصیل اصیل کم پیدا میشه,پس همهی ایرانی ها باید مثل همهی اشیائ عتیقه از این نژاد هم محافظت کنند.همه نژادا ها ادمند وحق بهترین زندگی هارو دارند ولی خواهشم از مردم حفظ نژاد خودمونه باز با باز کبوتر با کبوتر

 196. پریا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  افغانی ها وعربها اینقدراین نژادتونوتکثیرنکنید که بلای جون بقیه انسانها بشه,ماکلا ازبیخ نه شماهاروقبول داریم نه افکارتونو نه فرهنگتونو .خودتون باخودتون خوش باشین وجایی که قبولتون نمیکنن نرید همه انسانندولی انسانها دوست دارن خودشون انتخاب کنن که توحریمشون چه کسی باشه.ازمسولین میخوام به علت تضاد فرهنگی بالای ما با این دونژاد اینهارو ازکشوربیرون کنندداریم خفه میشیم .میدونم شماها دوست دارین ازمابچه داشته باشین ونژادتونوباما ترکیب کنید ولی طبق علم
  ژنتیک شما نژاد مارو خراب میکنید یعنی مثلاپوست زردافغان باچشم بادمیش غلبه داره بر پوست سفید وبچه یه افغان بایه اریایی پوستش زرد میشه.یا یه عرب جمجمه ی کوچیکش غلبه داره به جمجمه ی بزرگ یه اریایی.من نژاد پرست نیستم ولی خب حیفه که این نژاد زبیا خراب بشه عوض این ترکیب شما سعی کنید از نژادتون کم کنید چون بچه شما هم دوست ندارندکه از نژاد شما باشه خواهشم از اریای ها اینه که نژاد زیباتونو تکثیرکنید چون بچه های شما ازنژادی که بهشون میدیدلذت میبرن.افغانی ها وعرب ها شماها برای ما انسان هستید وقابل احترام وحق زندگی خوب رودارین اصلا این جهان مال همه اس هرموجودی حق زندگی خوب روداره ولی هردسته درکنار خودشون زندگی میکنن.میمون ها هم که ازنژادهای مختلفی هستن جدا زندگی میکنن.میمون های نوع متمدن همنوع خواری نمیکنن ولی میمون های وحشی همنوع خواری میکنن درسته همشون میمونن ولی باید قبول کرد متمدنه نژاد برتره

 197. پریا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

  راستی هرکس روبا نژاد ایرانی جمع نبندید کسی ایرانی اصیله که نژادش ترکیب نشده باشه مثلا مشهدی ها تابلوعه که از نژاد مغول هستندنژاد اریایی مشخصه های خودشوداره.خواهش میکنم درمورد نژادتون درست تحقیق کنیدواصالتتونو قبول کنید اگه دورگه هستید نگید مطلق ایرانی هستید

  • جواب کوبنده
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   باز ما چند روز نیومدیم چند نفر دیگه به چرند گویان اضافه شدند!!! هى روز گار
   على هستى یا پریا ؟؟؟ دختر هستى یا پسر ؟؟ اول شما ت
   کلیفت رو با خودت معلوم کن بعد اظهار وجود!!!!
   خب اصلاً شکى در این نیست که حرف هاى شما خالى از نژاد پرستى هستش و شما اصلاً نژاد پرست نیستى!!!؟؟؟
   خب از اول شروع مى کنم
   یه سوال؟؟؟ بحث شما ایرانى ها در چه موردى بوده که من دخالت کردم ؟؟؟ بعدش هم من امار کجاى ما خرابه ؟؟؟ اصلاً تو کى هستى که امار بد ما دستت برسه و ما نگران باشیم !!! اصل کار اون بالایى هستش که داناتر از من و تو هستش و میدونه امار کى خراب تره!!!!
   باز بحث نژاد رو نکش وسط که از نژاد پرست و نژادپرستى متنفرم!! حالا کى گفته شما نژاد برتر هستى؟؟؟
   دلیل ریاضى دیگه چیه ؟؟؟ اگه به اثبات ریاضى باشه و هر چى از طریق ریاضیات اثبات بشه درسته شما به من بگوکه !!! اقاى استیون هافکینگ (مغز متفکر جهان)هم با ریاضیات اثبات کرده که خدا وجود نداره اما ایا واقعاً اثباتش درسته؟؟؟؟ ایا خدا وجود نداره؟؟؟ هان؟؟
   خب حالا گیرمم که نژاد شما برتر باشه خب چه دخلى به ما داره ؟؟؟ خدا روز قیامت نمیپرسه که نژادت چى بود ؟؟ فلان و فلان بود برن بهشت بقیه برن جهنم !!! حالا با نژاد برترتون به کجا رسیدید که ما نرسیدیم؟؟؟ درسته که افغانستان از ایران عقب تره چرا چون افغانستان با جنگ داخلى روبرو شد وگرنه من الان ایران نبودم و در کشور خودم زندگى مى کردم.حالا ما به تولید مثل نژاد شما چیکار داریم ؟؟اخه من جواب این حرفت رو موندم بدم یاندم؟؟ اگه بدم که خیلى ناجور میشه !!! اخه مگه ما……؟؟؟ خدایا منو ببخش!!! این حرفت بى منطقى ترین حرفت بود و تو از منطق حرف میزنى؟؟ خیلى جالبه خیلى !!! البته هیچ حرفت از روى منطق نیستش ناگفته نماند!!!مردهاتون عرضه دارن برن چهارتا زن بگیرن تا نسلتون منقرض نشه البته الان زورشون به یکى نمى رسه چه برسه به چهارتا!!!!
   زیباترین ؟؟؟ برترین؟؟؟ توى چه چیزى برتر هستین؟؟؟ زیبایى؟؟ منطق؟؟ دررابطه با زیبایى باید بگم که شما مراجعه کن به سایت اپارات و سخنرانى هاى آقاى رائفى پور رو سرچ کن و در اونجا دنبال کلیپى به نام واى ایرانیان بگرد و ببینش تا بفهمى که کى زیباترین هستش و اونجا میفهمى که خانم هایى رو که توى کوچه خیابون میبینى زیباترین نیستند !!!! وحالا یه چیز دیگه الان شما بزرگترین مسئله اى که ذهنت رو درگیر کرده حفظ نژاد اریایى هستش؟؟؟؟ به جاى اینکه براى هم وطنت که این بلا سرش اومده ابراز همدردى کنى؟؟
   البته خوبه که بخواى جواب من رو بدى !! بده اما چرند نگو که من حرفت رو قبول کنم به جاى اینکه محکومت کنم

  • جواب کوبنده
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   من اگه مشهدى بودم از طریق اینترنت خفه ات مى کردم با این حرفت !!! شما کجا بودى که بچه مشهد خرمشهر رو ازاد کردن ؟؟؟ ها؟؟؟ یعنى یه مشت افغانى و دورگه بودن که خرمشهر رو ازاد کردن؟؟؟ هان ؟؟؟ اسیرانى که مال شهرهاى مشهد و اصفهان بودند رو ارتش عراق زنده نمیگذاشتن و سریع به شهادت میرسوندن !!! چرا چون با غیرت بودند !!! اى بابا نه منطق دارى !! نه اطلاعات کافى !! حالا تو این همه رو ول کردى چسبیدى به مشهدى ها؟؟؟ کى گفته که مشهدى ها همشون افغانى یا دورگه هستن؟؟
   اگه دست مشهدى جماعت بهت برسه که نمیزاره زنده بمونى با این حرفت البته اگه همون جورى پیش برى توى نظرات بعدى ات میگى که خوزستان همه عرب هسنتد و مال عرب ها و تبریز و قزوین و… جاهایى که ترک هستندو آذرى زبان ، میگى مال آذربایجان هستند، کردها هم که اصلاً همون زمان باید جدا میشدن. بلوچستان هم که اصلاً به اریایى ها نمیخورن و یه نژاد دیگه اى هستند. خب یه سوال اینها همه برن پى کارشون و نژاد خودشون رو داشته باشن و با خودشون تولید مثل کنن به نظرت چقدر دیگه از ایران و نژاد اریایى باقى میمونه؟؟ ایا میتونه جلوى امریکا بایسته؟؟؟
   پس جیگر جان به فکر این باش نژادت قاطى بشه و براى سال هاى زیاد ادامه داشته باشه بهتره تا اینکه خالص باشه و هرلحظه امکان محو شدن از صفحه ى روزگار باشه و بعد ها فیلم هایى با عنوان آخرین ایرانى یا از این دسته فیلم ها ساخته بشه
   فردا از این جور حرف ها در ملاء عام نزنى که داغونت مى کنن
   بروخداروشکر کن که کسى نمیفهمه که کى هستى و این حرف هارو زدى وگرنه تیگه بزرگه ات گوشت بود

 198. سرگرد شفیعی
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام به هموطنان باغیرت وباشعور
  عزیزان من اتفاقی این مطلب رادیدم دوستدارم بدانید که متاسفانه کمبودهای فرهنگی واخلاقی درمملکت ما به سطح بالایی رسیده ومهاجرین نیز درهمین مسائل باما اشتراک دارند مخصوصا افغانیها.ماجنایات زیادی ازطرف جوانانمان علیه افغانها میبینیم امیدوارم روزی این فقرفرهنگی به صفر برسد وماشاهدچنین جنایاتی نباشیم.باتشکر شفیعی

  • جواب کوبنده
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

   خب بقیه اش رو توى این پست مى نویسم که اگه بیشتر بشه خواننده حوصله اش سر نره!!!
   همچین قلمبه سلمبه صحبت مى کنى که انگار !!! بله این منم فرزند کوروش و اینجا اومدم تا جواب این یارو جواب کوبنده رو بدم !!!
   وعکس العمل خوانندگان این خبر و نظرات که موافق باتو هستند: هورا دمش گرم برو جلو تو میتونى!!!
   اى بابا بیا از این خیالات بیرون البته نه تا وقتى که حرف هات منطقى باشن و قابل قبول !! یعنى چى؟؟؟ یعنى اینکه هر وقت حرف منطقى و قابل قبولى زدى و دور از نژاد پرستى بود میتونى جوابم رو بدى نه با این چرند و پرند ها!!! میگى کجاش چرند هست؟؟ الان میگم بهت!!!!
   خب تولید مثل ما چه ربطى داره به تولید مثل شما؟؟؟ مگه ما جلوى زادولد شماروگرفتیم؟؟ ماگفتیم فرزند کمتر زندگى بهتر؟؟؟ والا ما هم توى همین کشوریم و برنامه هاى اینجا رو دنبال مى کنیم. تو به جاى اینکه نگران نسل شیعه باشى که درایران داره نسل سنى ها به شیعیان نزدیکتر میشه به فکر نژاد اریایى هستى؟؟ امام زمان اریایى مى خواد یا شیعه؟؟؟؟ هان ؟؟ اصلا ً بگو مسلمانى یا غیر مسلمان ؟؟؟ شیعه هستى یا سنى؟؟؟
   اونجا هم گفتم اینجا هم تکرارش مى کنم تو کسى نیستى که نظرت براى ما مهم باشه و والا الان که نگاه مى کنم همش در ایران زنان اروپایى رو میبینم تا اریایى !! از بس که غرب زده شده ایران !!! والا فرهنگت همین ساق شلوارى ، ساپورت پوس مارمولکى، کریپسى به اندازه ى یک کله و لباس هاى تنگ بدن نما هستش ؟؟ اگه هستش والا این جا من باید بگم فرهنگت و افکارت مال خودت !!!!
   و یه حرف مفت دیگه !! واز قبول کردن گفتى!! والا مارو فقط ایران و چند تا کشور همسایه که به انگشتان یک دست نمى رسن قبول ندارن اما شما ایرانى هارو کل جهان قبول ندارن پس باتوجه به حرفى که زدى از ایران تکون نخور و همون جا بمون چون بقیه ى کشور ها تورو قبول ندارن !!!!
   مسئولین هم منتظر هستند تا شما دستوربدى و مارو بندازن بیرون !!! خخخخخخخخخخ
   حالاکى این حرف مزخرف رو که ما دوست داریم از شما بچه داشته باشیم رو زده؟؟؟؟ خب کى میزنه ؟؟ اون مغزت دیگه!!!! که خیلى باهوشه !! دمش گرم!!! هههههه
   خب اینکه در مورد نژاد گفتى نشون میده که شما مغلوب هستى تا غالب !!! ضعیف هستى تا قوى!!!
   وباز هم یه حرف بى منطق دیگه !!!! چرا فرزند هاى ما از اینکه افغانى هستند ناراضى باشند !؟؟؟ اگه الان شما یه افغانى ببینى که یه چیزى یه نمادى از پرچم افغانستان نداشته باشه بیا بزن تو گوشم !!!
   چرا کفر میگى؟؟شما فرشته هستید یا نعوذبالله خدایى که میگى براى ما انیان هستید!!!؟؟؟ خدا هدایتت کنه !!! اشتب نکن ما همه انسان هستیم و بنده ى خدا
   اگر هم نمیگفتى جهان مال همه اهست کم کم داشت باورم میشد که زندگى و جهان و همه و همه مال نژاد اریایى ها هستش خوب شد که گفتى !!!! (خخخخخ)
   هى واى !!! منظورت از میمون ها چى هستش؟؟ یعنى همه حیوون هستیم و شما یکم متمدن تر؟؟؟ یعنى چى؟؟؟ هان؟؟ حیوون عقلش کجا بود که تمدن !!!!! داشته باشه خب تو با این مثالت ابروى هر چى ایرانى و اریایى هستش رو که بردى!! تو هنوز مثال زدن رو بلد نیستى باز اومدى از نژادتت دفاع مى کنى؟؟ اخه من خسته شدم از این که چرت و پرت هاى تورو جواب دادن !! خب الان کجاى تو از من !! از منى که افغانى هستم بیشتره و برتر هستى ؟؟؟ تو که نشون دادى هیچ حرفت درست و منطقى نیست و فقط بلدى قلمبه سلمبه حرف بزنى !!! بگو همین ها بود مغزوغیره؟؟؟؟ اى بابا باز میگه نژاد اریایى برتره و در عین حال هم میگه نژاد پرستى نمى کنم!!!
   جمع کن بابا کاسه کوزه ات رو که ابرو نزاشتى برا هر چى با فرهنگه!!!!
   فقط میتونم بگم متاسفم برات

 199. مرتضی
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خوب همینه دیگه با ورود این کثافتای بی ناموس حیسیت ایران وایرانی به باد داده میشه.یا محل هایی برای خود ارضایی در شهر های مختلف تاسیس بشه که دیگه شاهد همچین ماجراهایی نباشیم.واقعا متآسف شدم

 200. پریا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بی سوادجواب کوبند اینقدر وارد بحث نشو جوابتو شدنیدیم میبینی که چقدر برات دیس لایک گذاشتن دیگه بستته لطفا حرف نزن درضمن.هیچکس تورو قبول نداره تو دم از منطق میزنی هر کس باید به اصل خودش پی ببره شواهدنشون میده وعلم ژنتیک که کیی از چه نژادیه.توی ایران هم مثل تموم کشور ها ما هم نژادمغل داریم هم عرب هم اریایی هم دورگه.حالا من نمیدونم چرا این دورگه ها واین عربها واین مغول ها نژادشونو میخوان انکار کنن وچون توی ایران متولد شدن خودشونو جزدسته اریایی ها بدونن.بابا همه نژاد ها انسانندواقیت روباید پذیرفت واز اصلیت نباید دورشد.حالاچون مثلا یه مغول از کشور ما دفاع کرده باید بگیم اریاییه؟.ایا کلمهی مغول یه توهینه؟یا کلمه ی اریایی یه احترامه؟حرف من اینه که از اصل خودتون فرار نکنید واگه جزیه نژادی هستید که حتی خودتون هم دوستش ندارید بپذیریدوباهاش کنار بیاید انسانها قابلیت ارتقائ رودارن حالا بعضی گونه ها باید تلاش بیشتری بکنن تا به گونه های دیگه از لحاظ فکری برسن برا همین من خودم اگه ازیه نژادی بودم که دوستش نداشتم هیچوقت تکثیرش نمیکردم

  • دختر
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   پریاخانوم چرا به جواب کوبنده میگی دیگه توحرفانپرمگه حق حرف زدن ونظردادنونداره تازه اون همه ی حرفای حقیقتو گفته شبیه شماتهمت زنانیست که جنایتاتونوروافغانابندازین حالابرااینکه ابروتون نره ازنام افغانهااستفاده میکنین چون توایرانن تازه اونا ازرودلخوشی بزوراینجانیستنداگه کشورشون امنیت پیداکنه یه پانیه هم اینجانمیمونن الانم اگرموندن بااجازه ی دولتتونه که یه عالمه پول میکنن ازافغانیا براپولشم شده افغانیاروبیرون نمیکنند بیچاره ها روبراچی بیرون کنند مگه جامونو تنگ کرده گناه که نمیشه اینجاباشن پریاخانوم تازه بودنشون تواین کشور به نفعمونه میتونم ازنام افغانیا واسه کارای خلافمون استفاده کنیم که ابرومون نره و واسه شناسنامه هاشون پوله سنگینی ازشون میگیریم واسه مدرسه ریختن پول زیاد دربانک وخیلی کارای دیگه استفاده کرد………….ناگفته نمونه موقع جنگ کشورمون باعراق نصف افغانهاتوجنگ هامون بودن وشهیدشدن واسه کشورمون ایران اگه نبودن ونمیجنگیدن الان کشوری واسه دعوا باافغانها برابودنشون نداشتیم که اوناهم درموفقیت کشورمون نقش داشتن پس حالاقضاوت کن پریاخانوم

 201. پریا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  بچه های اریایی این جواب کوبنده ی افغانی رو محل نذارید خیلی داره شعر میگه .اینهمه جنایتی که افغان به ما کرده از دیر باز تا امرو حالا وقتشه که ما هم انتقام بگیرم امیدوارم مسئولین هرچه زودتر بیرونشون کنن.من مخالت تنبیه بدنی هستم چون هر انسانی حق زندگی داره فقط ازتون خواهش میکنم به افغانیا نه کار بدید نه محلشون بذارید وهر جا دیدید به۱۱۰خبر بدید

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   پریاخانوم مثلابااین حرفت میخای بگی سرتری چه امریکایی باشیم چه افغانی چه ایرانی چه هندی ازهرکشوروازهر نزادباشیم هممونوخداافریده فهمیدی یعنی هیچ کدوممون از یکدیگرمون بالانیستیم چون خدا همه روافریده فهمیدی ناگفته هم نمونه که مهم مسلمون بودنه دین اسلام که افغانها توشون شیعه هم هستند و افغانها کسایی رو هم بینشون دارن که ایمانشون ازماایرانیابالاتره حتی مصاحبه یه اخوند ایرانی خودمون بازبون خودش تومسجد گفت برترین شیعه درکره زمین شیعه افغانیه امابدترین سنی رو زمینم سنیه افغانیه من ازوقتی حرفای اخونده رو شنیدم فهمیدم افغانهای ازما برترازلحاظ ایمان وپایین تر ازماهم هستن ازلحاظ ایمان که سنیای افغانن به هرحال همه افغانها همون خدایی روکه مامیپرسیتیم رومیپرستن همون قرانیو که ما میخونیم اونامیخونن همه امام ها و نمازاشونم سر وقته حالاماکجامون ازافغانهابرتره تازه بعضی ازماایرانیا اصلانمازنمیخونه اما حرف از دین واسلام مسلمان بودن میزنه هممون شاهدیم نصف کسایی که اینجانظردادن ازکجا معلوم که نماز بخونن کی از نمازکسی خبرداره تازه اگه یه شیعه نمازنخونه مثل یه کافرمیمونه چه بدردمیخونه شیعه بودنش وقتی نمازخداروبجا نمیاره و من افغانهاروازلحاظ ایمان ازخودمون سرترمیدونم پریاخانوم ومیگی وقت انتقام گرفتنه شما باتحقیرا پول گرفتنا کتکاتون وسوئ استفاده ازنام افغانهادرکارهای خلافتون که تهمته انتقاماتونومیگیرین و من مطمئنم که این جنایت یه تهمته واگرم باورندارین به مسئله های قدیم خفاش شب فکرکنین که تهمتتون روشد که همه اون خلافکاراایرانی بودن ازمن گفتن بود بازم باورندارین خدابالاسره جزای ادمای تهمت زنو اون دنیامیده تازه کسایی که این جنایتو کردن چه ایرانی چه افغانی که مطمئنم افغانی نبوده اعدام میشن لازم نیست شماواسه اعدام شدنشون تاکید کنین اونا خوشون عقل دارن باادمای حرومزاده چجوری برخورد کنن خجالت بکشین

 202. محمد
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  اصلانباید به کوحیکو بزرکشون رحم کرد

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   اقامحمدیه جوری میگی بهشون رحم نکنین انگاری تاامروز رحم کردین شما ازهمون روزاول بی رحم بودین الان خودتونوبارحم جانزنین دیگه حوصله توضیح بی رحمیاتونوندارم البته تقصیرشماهم نیست شمابی رحمی نکردین بلکه بی رحمی بقیه روباچشاتون ندیدین من دیدم به همون قران ازخودم متنفرشدم که چرااسم ایرانی روی منه کاشکی شماهم میدیدین که قضاوت اشتباه نمیکردین و ازرفتارتون پشیمون میشدین کاشکی میدیدین ولی کو چشم بینا حیف

 203. امین
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خاک توسرت ……بچه مشهد…..به توهم میشه گفت مشهدی

 204. ادیب
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خدا میدانه تاکی باید ایرانی سرافراز بدبختی بکشه و بس.
  جمعه ای که قراره بیایی آقا بیا. دلم تنگیده

 205. عاشق
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  مرسی

 206. hojat
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  واسه اون خانم و آقا ازخدا صبرمیخوام . اومدن کارخیری انجام بدن وارد

 207. علی مبینی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  کاش بجای این حرفا به اون زنو مرد دلداری میدادیم خیلی سخته

 208. ُقاسم
  ۲ خرداد ۱۳۹۳

  ُدمت کرم خیلی باحالی

 209. غزل
  ۳ خرداد ۱۳۹۳

  من اگه جای این خانمه بودم خودکشی میکردم بابا خیلی سخته واااااااای دیگه اون خانم جرعت نمیکنه بره بیرون

 210. شهرام
  ۴ خرداد ۱۳۹۳

  خوشحالم که هیچ افغانی در مناطق کردنشین وجود نداره>

 211. علی کرمانشاهی
  ۸ خرداد ۱۳۹۳

  من کرمانشاهی هستم توی کشتارگاه کار میکنم کارم سر بریدن گاوه درسته به یه خانم غریبه تجاوز شده ولی این خبرو خوندم انگار به خانواده خودم تجاوز شده فرقی نمیکنه اگه یه ذره خون ایرانی تو رگامون باشه ناموس اون خانواده و ما یکیه پس انگار به همیئ زنان ایران تجاوز کردن من حاضرم هر کجا میخوان بیام امضا بدم که جلوی چشم همه تک تک سرشونو ببرم و گوشتشونو به خورد خواهرو مادر فاحششون بدم .به قران تموم بدنم داره میلرزه چه فایده که حامیان این لجن ها کلفت تر از اونن که ما و امسال ما بتونیم کاری کنیم. در اخرم روی صحبتم با شوهر این خانمه برادر عزیز نکنه خدای ناکرده به خانمت توهین کنی یا از گل نازکتر بگی میفهمم داغت خیلی سنگینه ام ا ما خانم شم وخواهر ما هم میهنات مقصر نیست پس زندگی عادیتو در کنار اون خواهرمون ادامه بده مطمئن باش خداوند روز به روز طرقی و ابرو بهتون میده مطمئن باش کسی از این کار این اشغالا خوشحال نمیشه و هم لعنتشون میکنن.در اخر هموطن های عزیزمو قسم میدم شما رو به ابروی فاطمه زهرا قسم میدم اگه احیانا فیلم این خواهرمون به دستشون رسید بدون اینکه نگاش کنن اونو حذف کنن و اینو واسه همه پخش کنید که هر کس این فیلم بدستش رسید حذفش کنه یه لحظه خودمونو جای این خانواده بذاریم…… درود بر ایرانو ایرانی و افرین به این همه ارق ایرانی بودن.خاک زیر پای همگی .یا حق

 212. ali nagipor
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۳

  ازدادن اطلاعاط مورد نظر خیلی متشکریم……….

 213. مهدی
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۳

  اینجا ایران است و ایران یعنی تر و خشک را با هم سوزاندن.چرا هرافغانی ای که خلاف میکنه رو به بقیه ی افغانیها نسبت میدین ومیگین همه ی افغانیهاخلافکارند؟اون خلافکارا خلاف کردن شما به همه ی افغانیها فحش میدین؟بایدبه چنین مردم و کشوری احسن گفت…..وای بر این طرز فکر……اگه همین افغانیها از ایران برن اون شغلهایی که هیچ ایرانی حاضرنیست انجام بده چی میشن؟همین الان هم ۲میلیون شغل تو ایران وجود داره که هیچ ایرانی حاضرنیست اونا رو انجام بده…..الکلی به افغانی ها فحش ندین که آوارگی بد دردیه

 214. عباس
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۳

  ازاین نوع اتفاق زوزانه درکشورمان زیاد است درشیراز یااستان فارس افغانیها حکومت میکنن زنهاودخترانشیرازی زیرپای اغغانیهای کسافت هستن وما بایدکلاهمان بایدبالاتربگذاریم چون بازار کار شیراز کامل دردست افغانیهای طرفدارطالبان درشیرازهست ومامردم شیراز ممنون استاندار وفرماندارهستیم چون تنهااستانی که پای تخت کورش بوده هالا شده کابل ومزارشریف وجوانهای شیرازبیکار واگرکارگری باشدافغانیهامیرن سرکاروکل بازار اهن وبازاروکیل در دست برادران وعزیزان افاغنه هست

 215. ارپیجی
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۳

  سلام پریا کیف کردم درود بر شما جواب ان کوبنده بجای ما دادی درود بر شما

  • امیر
   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

   سلام به همه:
   خدا خانه کسی یا کسانی رو خراب کنه که سبب این همه فحش و دشنام بین دوملتی که زمانی یکی بودند شده!
   من یه افغانیم اما فکر می کنم در این موضوع احساسات بر عقل غالب شده است و همه نظرات احساسی تا منطقی.
   به نظر بنده چند چیز را باید مسلم بگیریم :
   ۱- هیچ ملتی پاک پاک نیست و هیچ ملتی هم کاملا بری از گناه نیست. پس یک ملتی را کثیف و ملتی را پاک دانستن برخلاف انصاف است
   ۲- به همین دلیل از افغانیها بی جهت دفاع نمی کنم و ایرانیها را مبرا نمی دانم
   ۳- جرم یک افغانی به حساب همه افغانی ها گذاشته می شود و هفتاد میلیون جمعیت را متاثر می سازد و جرم یک ایرانی تنها به حساب خودش گذاشته می شود و بنام خودش تمام می شود و الا ممکن است هر روز ده ها مورد از قبیل مورد فوق اتفاق بیفتد که آب از آب تکان نخورد. برای اثبات این مطلب به صفحه حوادث روزنامه ها مراجعه نمایید.
   ۴- بسیاری وقتا افغانی ها باید مجازات گناهان مرتکب نشده را هم باید بکشند مانند خفاش شب و موردی که چند سال قبل در ورامین اتفاق افتاد(تجاوز دسته جمعی یک عده به یک دختر)و صدها افغانی بی گناه در خیابان ها و ایستگاه ها و…مورد ضرب و جرح و… قرار گرفتند و بعد معلوم شد که عاملان اون جنایت افغانی نبودند بلکه افرادی از یکی از شهرهای توابع خراسان بودند.
   ۵- خدا انصاف بدهد سیاست مداران را که طبق اقتضائات سیاست شان گاهی تصمیمات غیر انسانی می گیرند: اگر آب هلمند خشک می شود در این جا افغانی ها را حتی از ضریح حضرت بی بی معصومه س جدا می کنند و مانند حیوانات با تازیانه و باتوم به صورت دسته جمعی می رانند. اگر در افغانستان پیمان امنیتی با کشور های غربی امضا می شود در این جا باید یک عده مهاجر که به اندازه ذره در سیاست دولت تاثیر ندارند باید تقاص پس بدهند. و همین طور…
   ۶- تصامیم دولت جمهوری اسلامی ایران هرچه باشد، و هم چنین اخبار رسانه ها به خصوص تلویزیون برای ملت ایران وحی منزل است اگرچه اشتباه هم باشد لذا و قتی گروهی افغانی را دسته جمعی می برند یا یکی را دست بند می زنند همه فکر می کنند که او یک جانی خطر ناک است و باید با او چنین رفتاری شود در حالیکه او به زیارت رفته است و اورا از ضریح جدا کرده اند( البته می دانم که پذیرش چنین چیزی برای دوستان ایرانی سخت است ولی متاسفانه یک واقعیت است . البته این کار از طرفی خوب و از طرفی بد است و نیازی به توضیح نیست.
   البته با این همه خدا رو شکر که اکثریت مردم انسان های خوب و باشرافت هستند و از قضایای اطراف شان تحلیل منطقی دارند و خوبی همین افراد است که ایران را با همه مشکلاتش برای افغانی ها قابل سکونت کرده است.
   یادم نمی رود که روزی سوار تاکسی بود به بغل دستی ام زنگ زده شد و بعد از چند لحظه صحبت شروع کرد به گریه که وای بد بخت شدم و… پرسیدم چه شده ؟ گفت کار گرای افغانیمو همه رو گرفته اند و برده اند و شروع کرد به تعریف کردن از اونا که چقدر امین بودند و درست کار و صادق و باایمان و….

 216. جواد
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۳

  واقعا که ……………………………………………………………………………………..

 217. محم
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

  با سلام خدمت تمام ایرانی ها خیلی متاسفم واسه امور کشوری که باعث شده همچین اتفاقی رخ بده اونم با یک زن شوهر دار خدا صبر بده اون زن و شوهرو اما واقعا این افغانی ها شورشو در اوردن دزدی میکنن مملکتو به گند کشیدن بوی گندشون همه جا پیچیده دیگه واقعا خیلی بیشعور و کثافن بودن که همچی کاری کردن بابا خب برید تو حموم کف دستی بزنید برید با ناموس خودتون حال کنید چرا با ناموس مردم تجاوز میکنید والا اون جواب کوبنده غلط اضافی میکرد خب بدبخت درست همه انسانیم پس چرا شما افغانی ها این گوه کاریاتون رو میکنید واقعا باید این افغان هارو از….. دار بزنی

 218. سید مشهدی
  ۱ تیر ۱۳۹۳

  ای که بر دشمن مرتضی علی لعنت
  باید ردیابی کرد این فردو شلوارشو از پاش بکشن بیرون- بی ناموس….حرامزاده….

 219. سحر
  ۴ تیر ۱۳۹۳

  توی کشوری که یک نفر دلش خوش نباشه و نتونه بخنده- جرم و جنایتش از این بهتر نمیشه. امیدوارم کسی که اینچنین جرمهایی رو مرتکب میشه فقط خدا جوابشو بده-

 220. آلپای ترکمن صحرا
  ۴ تیر ۱۳۹۳

  سلام بر همگی.بدترین قضیه ایی بود که شنیدم.هر کی نظرشو گفت منم نظرمو میگم اما قاضی خداست.اگه کسی رو توی یه اتاق زندانی کنن که گلاب به روتون دستشویی نداشته باشه و بهش غذا و آبشو بدن.حتما میتونین حدس بزنین که اونجا رو به گند میکشه.وضعیت ما هم مثل اونه.

  • خان
   ۱۴ تیر ۱۳۹۳

   سلام
   من از خانزاده های لر هستم .خوانین یکی از صفات بزرگی رو پناه دادن میدانند.
   مردم افغان به ما پناه آوردند.و البته برامون کار انجام میدن.اون جوون تیتیش مامانی که میگه خودمون بیکاریم چرا اینا رو اوردین .بدونه که این بندگان خدا تا عمق ۳۰ متری چاه میکنند کاراشون اینه پس نگو خودمون بیکاریم .چون خوب می دونین از این کارا نمیکنید.
   اما داشتم میگفتم ضعیف کشی که کاری نداره اگه ادعامون میشه که تبار بزرگی داریم پس باید پناه بی کسان و دردمندان باشیم.این چند نفر هم مجازات میشن خیالتون راحت .

 221. naser
  ۶ تیر ۱۳۹۳

  لطفا مطالب سایت و تو ایمیلم قرار بدید.مررررررسسسسیییی

 222. bahador
  ۱۳ تیر ۱۳۹۳

  بر روح وقبر پدر مادر اونایی لعنت که به مطالبه بچه ها دیس لایک میدن مطالبی که بچه ها بر ضده افغانی های بی شرف وبی ناموس مینویسن

 223. رویا
  ۱۳ تیر ۱۳۹۳

  خاک توسرتون شمای که شعار میدین یاعلی یا زهرا.متاسفم براتون.این همه بلا سر افغانیا میارین شمای که ۸صد افغانی رو تواردوگاه سفید سنگ زنده ب کور کردین. ب حق علی شما را ب سزای اعمالتان برساند.ب افغانی میگین کثف خودتون چ هستین خاک توسرتون که اسم هرجه مسلمان است بد کردین خدا شما را نعلت کند

 224. مصطفی
  ۱۸ تیر ۱۳۹۳

  سلام .بله اونا کثافت و وحشی هستند شما چرا بد موقع باید بری مسافرت؟ تازه جای تاسف اینجاست که بعضی از دخترای احمق کشور ما با این افغانی ها ازدواج میکنند.جی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟غیرت و شرفتون کجا رفته؟؟؟؟؟؟ بعد از یه مدت این ما هستیم که از این کشور رانده میشیم نه افغانی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 225. saba
  ۱۹ تیر ۱۳۹۳

  خاک برجوکشون

 226. آرش
  ۲۲ تیر ۱۳۹۳

  واقعا واسه آنها شرمندم دولت خودش باید یک کاری بکونه خارجی و داخلی نداره مجرم مجرم است

 227. نادر
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  یه انسان تا چه حد میتونه پست باشه؟ خجالت میکشم از اینکه انسانم

 228. بهار
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  بچه ها اینطوری هم درباره ی اونا نگین خوبه درباره ی ماها هم تو خارج اینطوری صحبت کنن؟
  خب همشون ک بد نیستن
  همه جا هم آدمای خیلی آشغال وجود دارن و هم آدمای خوب و شریف
  خب کشور اونا جای امنی برتشون نیس میان اینجا
  یکسریشون مثل این عوضیا رو باید عذای داد و کشت ولی یکسریشون که آدمای خوبی هستن چی!
  مثلا من یک همکلاسی دارم تو مدرسه ی تیزهوشان تهران هست
  درسشم عالیه خیلی هم دختر خوبیه
  خوانوادشونم خیلی مهربونن لاقل برای یک حشن ک مامان بابا ها اومده بودن ک متوجه مهربونیشون با همه و با ادبیشون شدم
  دزدای ایرانی هم هستن
  دانشمندای ایرانی هم هستن

 229. آتنا
  ۲۴ تیر ۱۳۹۳

  وای اهل هرجا که باشه یعنی ادم نیست؟یعنی انقد کثیف؟کثافتای اشغال ادم بمیره بهتره تا با یکی از اینا هم نوع باشه چی بگم دیگه قربونت برم خدایا که نشستی و هیچ کاری نمیکنی…خیلی کثیفن

 230. تک
  ۲۶ تیر ۱۳۹۳

  والا کسی هم بخواد اعتراض کنه ی کاری میکنن واسه همیشه دهنه آدم بسته باشه..دیگه دوره امام علی گذشت ک یکی اعتراض میکرد امام علی ب اعتراضش گوش میداد….. من موندم کی اینا از کشورمون میرن بیرون….دیگه مهمون ۲ روز ۳ روز اینا شورشو دراوردن فقط ی نفر ایرانی میخوام ۱هفته بره افغانستان بمونه…..درود ب شرف تبریزیا…من خودم تبریزی نیستم ولی درود ب شرفشون ک ی نفر پیدا نمیشه اونجا افغانی…..تـــــــــــــــــــــــــــک….

  • یه حق گو
   ۴ مرداد ۱۳۹۳

   شمایی که میگی مهمونن از۲یا۳روزبیشترموندن ببخشید کجاشوی افغانهامهمونن مگه توخونه شماهازندگی میکنن غذای شماهارومیخورن لباس های مفدبراشون میدین شماپول مدرسشونومیدی شماپول مریضیشونومیدی که اینجوری میگی شماچیکارکردی براشون اوناخودشون تواون ساختمونای خطرناکه ماهی یه نفرازشون میوفته پایین میمیره ویا صاحب کاراشون مزدکارگریشونو نمیده اونام نمیتونن شکایت کنن بااین کارای سخت پول مخارجشونودراوردن تنهاچیزی که ازشماگرفته شده زمین های کشورهای شماست که روش قدم میزنن تازه خونه هاتونم مال اونا نیست چون حق خونه خریدن ندارن خودتون بگید مگه قدم زدن تووطنتون چیزی ازشماروکم میکنه نه تازه از زمینم خدا افریده که بنده هاروش قدم بزنن افغانهاروهم که ادمندخداافریده اگه خدانبود واین زمینها وکره ی زمینونمیساخت زمینی نبود که سرش دعواکنید خدا ازین کارتون تازه ناراحته تازه افغانهامهمون مامحسوب نمیشن یه چیزی بیشتراز نوکرواسمون محسوب میشین که واسه مدرسه رفتن باید۲۰۰تومن یابیشتربریزن بانک ویارانه ندارن درحالی که ازطرف کشورهای دیگه مخصوصاالمان که یه عالمه کمک به افغانهای مهاجربه ایرانوپولشو به ایرانیاداده غافل ازاینکه ایرانیامون پول کمکای اونا روخودشون میخورن اصلابه افغانهانمیدن و بیمه ندارن هیچ چیزمجانی بهشون ندادیم که مهمون ما شن بدتر دارن نوکریمونومیکنن یه جوری میگین مهمون نمیخایم انگارخیلییم مهمون نوازین انصاف داشته باشین

 231. تک
  ۲۶ تیر ۱۳۹۳

  خان زیاد حرف میزنی میگم آرش با اون جمله هاش حالتو بگیره ها…..خفه

 232. یه حق گو
  ۲۹ تیر ۱۳۹۳

  برین بابا هرکثافت کاریاتونوسرافغانیامیریزین خجالت بکشین دلم واسه کسایی که این نظراررودرباره افغانهامیده واقعامیسوزه چون اونا فریب این حرفای دروغوکه توهرجامیگین که نام ایرانیابد نشن باورمیکنن تازه خودایرانیاکم دزدی تجاوزو………کردن پس بگیم همه ایرانیا ازین کاراکردن نه ولی همه ی افغانها هم بد نیستن هرجوری فکرمیکنین خدابالای سر کسایی که این کثافت کاریارو بالای افغانها تهمت میزنن به سزای اعمالشون میرسونه انشالله

 233. شاپور توکلی
  ۳۰ تیر ۱۳۹۳

  lمتاءسفانه این عمال زشت ودور از انسانیت هر روز در کشور در حال وقوع است و یک از عوامل استمرار اینگونه جرائم ضعف قوه قضائیه است در برخورد قاطع وبه موقع

 234. رضا
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  با سلام من هم یک افغانم الان که فکر میکنم اگر قرار بود خدای ناکرده چنین بلایی سر خودم می آمد شاید مانند بعضی برادران ایرانی در مورد این قضیه احساسی نظر میدادم اما دوستان اگه یه کم منطقی باشیم میفهمیم جرم جرمه شخص و اصلیتش مهم نیست با مجرم اگه درست برخورد کنن هیچ کس بخودش احازه ارتکاب به جرم را بخودش را نمیدهدو اگر با افغانیهای که بصورت قاچاق به ایران وارد میشن طبق قانون رفتار و زندانی و اخراج بشن و در صیانت از مرزها با قاطعیت و محکم پاسداری شود که هیچ افغانی غیر مجازی به ایران نییاید مطمین باشید اینگونه جرمها دیگه تکرار نمیشه من سی سال در ایران زندگی میکنم و اینجا متولد شدم من با فرهنگ انسانی و ایرانی و یک مسلمان زندگی کرده و بزرگ شدم هیچگاه مرتکب هیچ خلافی نشده و نخواهم شد ایا بنظر شما من هم لایق این فحاشی بعضی از دوستان ایرانی هستم که یک ملت را بخاطر کثافت بازی یک عده مورد اهانت قرار میدهند ایا اگه یک ایرانی در کشوری غیر از ایران جومی مرتکب شوند تمام مردم ایران مجرم و قابل ناسزا هستن و اما در اخر از تمام دوستان ایرانی بابت این مصیبت فاجعه بار طلب بخشش میکنم و انشاء الله این حیوان صفتان به سزای اعمالشان با اشد مجازات برسند تا درس عبرتی برای دیگر افغانیهای سگ صفت باشن که با اعمال ننگین خودشان حیثیت یک کشور را زیر سوال نبرند

 235. ترول پاترول
  ۳۱ تیر ۱۳۹۳

  کم تبهکار داریم تازه باید افغانی ها را هم تحمل کنیم

 236. حمید
  ۶ مرداد ۱۳۹۳

  توی شهر ما (همدان)هم افغانی پیدا نمیشه چند سال پیش چند تا افغانی که به دختری تجاوز کرده بودن رو توی کوره انداختن دیگه این طرفا پیداشون نمیشه

 237. کوروش
  ۷ مرداد ۱۳۹۳

  بدون مرض ومحدوده وطن یعنی همه دنیا تصورکن تو میتونی بشی تعبیراین رویا.وقتی دانشمندان برای سیاستمداران کارکنندوقتی که علم ودانش راباپول میخرندومیفروشندوقتی که همه چی برعکس است وقتی که نمیفهمیم زندگی بازخورداعمال راپس میدهد وقتی که خدارابه تمسخر میگیریم وقتی که بدنبال خوشبختی یکدیگر نیستیم وقتیکه فقط به فکرخودمان هستیم ومیگوییم بیخیال بقیه به ماچه ربطی داره ؟هموطن توهمانی که میاندیشی ریشه رادریاب هرچه سرشاخه های درختان رابزنی بازرشدمیکنندریشه رادریاب!مابیهوده نیامدیم که بیهوده برویم باتمام وجودت انسان باش اگرمیتوانی خدا باش!خدانگهدارتان

 238. shahin
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

  میدونید جناب جواب کوبنده من به نظرات شما احترام میزارم اما مشکل اصلی اینه که ایرانیا انقدر خودشون ادمای بیغیرتی نشون دادن که نه فقط افغانیا هر شخص دیگر از هر ملیت دیگه ای به خودش اجازه میده هرکاری دلشون بخاد انجام بدن. پسرای باغیرت ما خدا وقتتون بده ولی من بعنوان یک دختر تو این مملکت از هرچیز مرده ایران و افغان مشکل دارم و لامصبا شما ایرانیا خودتون دارین به ناموس کشورتون حدک حرمت میکنید دارین حیثیت زنو دخترتون به باد میدید هه جالبه یه دختر ایرانی اگر یه خورده آرایش کرد انقدر پسرای ندیدید بهش بی احترامی میکنن که بیچاره افسرده میشه اسم کشورمون متمدن ولی حتی نمیدونم تمدن چیه عزیزان وقتی تو خیابون یه دختر دعواش میشه با یه پسر منکه تاحالا ندیدم کسی غیرت به خرج بده بیاد طرفدار دختره بشه برعکس پسرا واسمون اکیبی اندام دختررو برسی میکنن ه

 239. shami
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

  اینا همشون اینجورین ….کاش اعدامشان میکردن…….افغانها ادم خوب خیلی کم دارن……..

 240. سامان
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

  باید این افغانی های کثیف رو هر چه زودتر از کشور بندازن بیرون.من خودم به شخصه هرجا افغانی میبینم یا میزنمش یا خفت گیری میکنم ازش.تا هرچه زودتر برن گم شن

وب دانش

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player