دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 5974 |
۰۸ / ۱۰ / ۱۳۹۰ | |

هکرها فریمور ۵.۱ را نیز جیلبریک آنتدر کردند !

هکرها فریمور ۵.۱ را نیز جیلبریک آنتدر کردند !  با تشکر از Pod2G ! ما در حال حاضر از جیلبریک آنتدر ۵٫۰٫۱ لذت میبریم ! اما اخبار خوب دیگری از راه رسیده است . i0n1c حفره جدید را در فریمور ۵٫۱ پیدا کرد که میتوان دستگاه را به صورت آنتدر در این نسخه هم جیلبریک آنتدر کرد […]

مجله اینترنتی ایران استایل

هکرها فریمور ۵.۱ را نیز جیلبریک آنتدر کردند ! 

با تشکر از Pod2G ! ما در حال حاضر از جیلبریک آنتدر ۵٫۰٫۱ لذت میبریم ! اما اخبار خوب دیگری از راه رسیده است . i0n1c حفره جدید را در فریمور ۵٫۱ پیدا کرد که میتوان دستگاه را به صورت آنتدر در این نسخه هم جیلبریک آنتدر کرد !

 

 

به لطف iPhone Dev-Team و همچنین Chronic-Dev جیلبریک آنتدر iOS 5.0.1 در برنامه RedSn0w 0.9.10b2 گنجانده شد و در کنار آنها برنامه هایی چون PwnageTool سازگار با فریمور ۵٫۰٫۱ و همچنین پکیج سیدیا بنام Corona 5.0.1 جهت آنتدر کردن جیلبریک های تدر منتشر شدند . مطمئنا اپل حفره های نسخه ۵٫۰٫۱ را به زودی خواهد بست . این انتظار میرود که شاهد عرضه فریمور ۵٫۰٫۲ در آینده ای نزدیک باشیم که در آن با پچ ای جدید حفره ی جیلبریک آنتدر در نسخه قبلی بسته شود . شایعاتی نیز مبنی بر اینکه اپل در حال ریلیز کردن فریمور ۵٫۱ با تغییراتی گسترده است نیز به گوش می خورد .

ا

گر چه عرضه فریمور ۵٫۱ کمی دور به نظر میرسد اما بد نیست بدانید که i0n1c مسئول چند جیلبریک آنتدر در فریمور ۴ به بالا بوده است ، که حال ممکن است این جیلبریک به صورت آنتدر در فریمور ۵٫۱ امکان پذیر باشد .

ترجمه شده توسط : علی.م در I-OS.IR (بخ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>