شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 36113 |
۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۱ | |

قیمت دلار شنبه ۱۹ اسفند ۹۱

 قیمت دلار شنبه ۱۹ اسفند ۹۱ … شماره نام ارز قیمت بازار ۱ دلار-بازارتهران ۰ ۲ پوند-بازارتهران ۰ ۳ یورو-بازارتهران ۰ ۴ یورو به پوند ۰.۸۷۲۹ ۵ ین به دلار ۰.۰۱۰۵ ۶ یورو به دلار ۱.۳۱۰۶ ۷ پوند به دلار ۱.۵۰۱۵ ۸ دلار-ملی ۱۲۲۶۰ ۹ یورو-ملی ۱۵۱۱۰ ۱۰ پوند-ملی ۱۹۲۹۷ ۱۱ درهم امارات ۰ ۱۲ […]

مجله اینترنتی ایران استایل

پول1 قیمت دلار دوشنبه 16 بهمن 91

 قیمت دلار شنبه ۱۹ اسفند ۹۱

شماره نام ارز قیمت بازار
۱ دلار-بازارتهران ۰
۲ پوند-بازارتهران ۰
۳ یورو-بازارتهران ۰
۴ یورو به پوند ۰.۸۷۲۹
۵ ین به دلار ۰.۰۱۰۵
۶ یورو به دلار ۱.۳۱۰۶
۷ پوند به دلار ۱.۵۰۱۵
۸ دلار-ملی ۱۲۲۶۰
۹ یورو-ملی ۱۵۱۱۰
۱۰ پوند-ملی ۱۹۲۹۷
۱۱ درهم امارات ۰
۱۲ نفت آمریکا(دلار) ۹۱.۵۵

منبع: farsnews.com

این پست در صورت تغییر بروز خواهد شد.

آخرین بروزرسانی ۲۱:۰۲

 

=============================

نوسان قیمت‌های داخلی
بازار ارز و سکه روز پنج‌شنبه بازهم شاهد نوسان قیمت در میان گمانه زنی‌هاي مختلف سیاسی و منطقه‌اي بود. قیمت دلار در بازار در حالی در مسیر افزایش دوباره از ۳۷۰۰ تومان نیز عبور کرد که بیانیه ۱+۵ در حاشیه نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دوباره موجی از افت را متوجه دلار و سایر ارزها کرد.

قیمت دلار در این روز با نرخ ۳۶۷۰ تومان بازشد. این در حالی است که قیمت دلار در شامگاه روز چهارشنبه در سطح ۳۶۴۰ تومان متوقف شده بود. از این رو دلار در روز پنج‌شنبه با ۳۰ تومان افزایش بازشد و تا ساعت ۱۲ به ۳۷۱۵ تومان هم رسید. در واقع دلار در این روز بین بالاترین سطح و پایین ترین سطح خود ۱۴۵ تومان بر تابلوها نوسان ثبت کرده است.

با گذشت زمان تقریبا دوساعته نرخ ارز در کف بازار به ۳۵۳۰ تومان و در تابلوی صرافی‌ها به ۳۶۷۰ تومان رسید. یورو نیز با افت ۲۰ تومانی قیمت روزانه تا ۴۷۸۰ تومان کاهش یافت. پوند انگلیس اما مانند روز چهارشنبه همچنان نرخ ۵۶۰۰ تومانی خود را حفظ کرد. در بازار همچنین نرخ درهم امارات ابتدا تا ۹۹۰ تومان بالارفته و دوباره تا ۹۸۰ تومان کاهش یافت.

در بازار سکه نیز قیمت تمام بهار آزادی در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ۱ میلیون و ۴۴۰ هزارتومان و در ساعت ۱۴، ۱ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان عرضه شد. نیم سکه نیز در یک افت ۱۵ هزار تومانی طی ۲ ساعت از ۷۴۵ به ۷۳۰ هزار تومان رسید. ربع سکه اما همچنان ۴۴۰ هزار تومان بر تابلوها عرضه می‌شود. در بازار طلا قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با۵۰۰ تومان کاهش ۱۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثبت شد.

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>