جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 121670 |
۲۳ / ۰۲ / ۱۳۹۵ | |

عکس بسترن X4 شاسی بلند فاو FAW

عکس بسترن X4 شاسی بلند فاو FAW شرکت خودروسازی چینی فاو FAW یا اف ای دبلیو که برای اولین بار نام آن با کامیون‌های کشنده وارد کشور شد و پس از مدتی خودروی سواری آن با نام بسترن B50F در سایت بهمن موتور به مونتاژ و عرضه رسید، حالا از یک خودروی جدید با نام […]

مجله اینترنتی ایران استایل

عکس بسترن X4 شاسی بلند فاو FAW

شرکت خودروسازی چینی فاو FAW یا اف ای دبلیو که برای اولین بار نام آن با کامیون‌های کشنده وارد کشور شد و پس از مدتی خودروی سواری آن با نام بسترن B50F در سایت بهمن موتور به مونتاژ و عرضه رسید، حالا از یک خودروی جدید با نام بسترن X4 در سگمنت شاسی بلندها پرده برداری کرده که بیشتر جنبه مفهومی یا کانسپت دارد. هرچند گفته شده که این خودرو تا پایان نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی مراحل طراحی و توسعه آن به پایان رسیده و به بازار عرضه می‌شود.
طراحی ظاهری این خودرو همسو با خودروهای کانسپت، با حال و هوای آینده نگری توسعه پیدا کرده است و از این رو می‌توان جلوپنجره‌ای بزرگ مشبک حاشیه کرومی با الگوهای جالب و زیبای درونی را در کنار چراغ‌های پیشانی پیشرفته و طراحی شده به صورت خطوط موازی در چهره جلویی خودرو مشاهده کرد. از نمای نیم رخ هم می‌توان رینگ‌های ۵ پره‌ای با ستون‌های میانی پرتقالی رنگ را مشاهده کرد که با فاصله‌ای ۲۶۰۰ میلی متری نسبت به یکدیگر نصب شده‌اند. در عقب خودرو هم شاهد یک طراحی بهتر و امروزی‌تر هستیم که به چراغ‌های تمام LED خطر و خروجی‌های کرومی اگزوز مزین شده است. نکته جالب طراحی این خودرو نیز طریقه باز شدن درب‌های ورود و خروج سرنشینان است که به صورت متقارن همچون درب‌های محصولات لوکس رولزرویس باز می‌شوند.

93958_faw-besturn-x4-2

طریقه باز شدن درب های شاسی بلند فاو
در خصوص بخش مولد قدرتی این شاسی بلند هنوز اطلاعات زیادی ارائه نشده، ولی شرکت خودروسازی فاو وجود پیشرانه‌ای ۱.۴ لیتری توربوشارژر بنزینی را تایید کرده است. در آخر هم باید گفت که شرکت خودروسازی فاو قیمت اولیه این شاسی بلند برای مدل پایه را ۱۰۰ هزار یوان و قیمت مدل فول آپشن را هم ۱۲۵ هزار یوان عنوان کرده است.

48810_besturn-x4-china-3a

خودرو بانک

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.