یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 35948 |
۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۱ | |

خلاصه برنامه نود دیشب دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱

    به گزارش زیرمیزی،برنامه ۹۰ دیشب دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱ دوباره برگزار شد و مثل همیشه برنامه شلوغ و جنجالی بود. در اینجا به بررسی تمام اتفاقات افتاده در برنامه نود می پردازیم. به ادامه مطلب مراجعه فرمایید … هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت   برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده […]

مجله اینترنتی ایران استایل

 خلاصه برنامه نود دیشب دوشنبه 2 بهمن 91

 

 

به گزارش زیرمیزی،برنامه ۹۰ دیشب دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱ دوباره برگزار شد و مثل همیشه برنامه شلوغ و جنجالی بود.

در اینجا به بررسی تمام اتفاقات افتاده در برنامه نود می پردازیم.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت

 
برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.
 

تابناک: برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

 در بخش نخست برنامه ۹۰ صحنه‌های کوتاهی از بازی‌های هفته ۲۸  و گل‌های آن به تصویر کشیده شد.

خداداد افشاریان کارشناس داوری برنامه ۹۰ بود ، وی اعتقاد داشت : در بازی گهر و سپاهان یکی از گلهای سپاهان خطا بود ، در ضمن داوری بازی پرسپولیس و سایپا مشکلی نداشت ، ضمنا در بازی صبا و استقلال پنالتی استقلال صحیح بود ولی خطای لک بیمورد اعلام شد و در صحنه دیگر خطای عمران زاده روی لک گرفته نشد .

عادل فردوسی پور زمین خورد!

 عادل فردوسی پور در لحظات اولیه برنامه ۹۰ دوشنبه شب خود ، چیزی نمانده بود که روی سن استودیوی خود نقش بر زمین شود. او که می رفت تا قرعه کشی نظرسنجی هفته قبل خود را با خداداد افشاریان انجام دهد ، پایش به لبه دکور برنامه گرفت و نزدیک بود نقش بر زمین می شد. او دقایقی طولانی برای این اتفاق می خندید که خداداد افشاریان انجام دهد ، پایش به لبه دکور برنامه گرفت و داشت نقش بر زمین شود.

 او دقایقی طولانی برای این اتفاق می خندید که خداداد افشاریان به او گفت: این آه داوران است که تو را گرفته! تو که سوالت طوری بود تا همه رای به تقصیر کار بودن داوران بدهند!» البته عادل تاکید کرد که خودش پیامک زده و به نفع داوران رای داده اما نظر مردم چیز دیگری بوده است.

عابدینی : احتمالا من می روم و درخشان می ماند!

شهرام قویدل مالک باشگاه داماش در برنامه ۹۰ درباره تغییرات این تیم گفت:«من بعد از ظهر دیروز شنیدم ، ۱۰۰ نفر خیلی خودجوش رفتند جلوی رختکن و مانع تمرین شدند. این رفتار ، رفتاری حرفه ای و طبیعی نیست. این از وظایف باشگاه است. من از عابدینی خواستم هر تصمیمی خواست بگیرد ، اما برای ما زشت است که ۱۰۰ تماشاگر بیایند و برای مان تصمیم بگیرند.

وقتی در شبکه اینترنتی هماهنگ کردند که بروند تمرین را به هم بریزند ، چرا تیم را تمرینش را نمی بندند که این اتفاق نیفتد؟ من با قطعیت می گویم مدیر رسانه ای می دانسته این اتفاق می افتد و به شما می گویم این اتفاق هماهنگ شده بوده است. چطور می شود ۱۰۰ نفر آدم بیایند یک جا و خودجوش شعار بدهند؟

بعد از قویدل عابدینی روی خط برنامه ۹۰ آمد و گفت:آنچه آقای قویدل می گوید ، بر اساس اخباری بوده که روی اینترنت پخش شده بود. مدیر رسانه ای ما این خبرها را در اینترنت دیده بود اما عامل انجامش نبود. سراوانی قطعا در راستای سیاست های باشگاه کار کرده است. آنچه در تمرین اتفاق افتاده خوب نبوده. من تائیدش نمی کنم. ولی آنها به درخشان توهینی نکردند.

او در ادامه گفت:«من درخشان را به عنوان یک مربی حمایت کردم.من اصلا درخشان را اخراج نکردم. گفتم که این آقایان سر تمرین نروند تا بروم رشت و شرایط را بررسی کنم. گفتم این آقایان نروند سر تمرین .گفتم می روم همه چیز را می بینم و کنفرانس مطبوعاتی می گذاریم و بررسی می کنیم. ممکن است این وسط کسی هم مقصر باشد. شاید رفتار تماشاگران حرفه ای نباشد اما اگر هوادار نباشد که فوتبال معنایی ندارد.

 هواداران روز یکشنبه هیچ اهانتی به حمید درخشان نکردند ، فقط خواستند او سر تمرین نرود تا مدیرعامل نتیجه را مشخص کند. من تا فردا با قویدل حرف می زنم.احتمال اینکه بنده نباشم خیلی زیاد است. احتمالا من می روم ، اگر ایشان به عنوان مالک بماند ، با حمید درخشان کارشان را ادامه می دهند.

تفسیر مترجم سرمربی کروات سپاهان !

در برنامه این هفته ۹۰ بخشی از مصاحبه خبرنگاران با لوکا بوناچیچ پخش شد که حاوی نکته جالبی بود.

مترجم لوکا بوناچیچ که دستیار وی نیز محسوب می شود، به جای اظهارات سرمربی مس، شخصا به بیان نقطه نظرات خود می پرداخت و چهار کلمه صحبت لوکا را به چهار خط تبدیل می کرد.

وی همچنین در اقدامی نوآورانه در پاسخ به سوال خبرنگار بدون اینکه از بوناچیچ بپرسد، شروع به جواب دادن کرد!

اتهام دوباره فردوسی‌پور به رویانیان در مورد بخشش گل محمدی !

در ادامه برنامه این هفته ۹۰ به بحث بخشش محرومیت یحیی گل محمدی پرداخته شد.

احمدرضا براتی کارشناس حقوقی فوتبال به استناد قانون ۵ و ۷۷ قانون فوتبال و بخشنامه ۸۶۶ ، مدارک اعلام کرد با توجه به اینکه داور مسابقه به صورت کتبی اعلام نکرده و مسئولان دپارتمان داوری نیز عملکرد داور را تایید کرده اند، بخشش سرمربی پرسپولیس اقدامی غیرقانونی است.

سپس اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در پاسخ به اظهارات براتی گفت: دوستان نامه کتبی داور مبنی بر اشتباه را ندیده و اظهارنظر کرده اند. ما با توجه به گزارش دپارتمان داوری رای صادر کرده ایم و کاملا قانونی است.

حسن زاده در پاسخ به این سوال که چطور ممکن است نامه دپارتمان داوری در تاریخ ۶ اسفند به کمیته انضباطی ارائه شود در حالی که عسگری رئیس دپارتمان در ایران حضور نداشته و سلیمانی دبیر دپارتمان نیز روز ۷ اسفند بر صحت عملکرد داور تاکید کرده است، گفت: بهتر است این سوال را از خود آقایان بپرسید. ما بر حسب نامه ای که به ما رسید تصمیم گیری کردیم.

خداداد افشاریان کارشناس داوری برنامه نیز در این خصوص اظهار داشت: این نوع روش تصمیم گیری منسوخ شده است و قرار نیست اگر مسئولان دپارتمان به اشتباه یک داور اذعان کردند تصمیمات تغییر کند. به این شکل اقتدار داوران خود را زیر سوال می برند.

فردوسی پور نیز در این خصوص گفت: عجیب است که سلیمانی هفتم اسفند در برنامه ۹۰ عملکرد داور را تایید می کند اما یک روز قبل نامه ای به دپارتمان می رود و به اشتباه داور تاکید می شود. این اتفاق موجب شده این شائبه بوجود آید که همه چیز به دیدار رویانیان با کفاشیان مربوط است که بلافاصله نبی تاکید کرد اخراج گل محمدی اشتباه بوده و این مربی بخشیده می شود و بعد برای آرام شدن اوضاع دستیار گل محمدی را دو جلسه محروم می کنند.

بازیکنان گهر پشت در هتل ماندند!

مدیر هتل پردیس کرج از ورود بازیکنان گهر دورود به هتل جلوگیری کرد.  به اعتقاد وی باشگاه گهر ۲۴۰ میلیون بدهی دارد !

باشگاه گهر بابت استفاده ای که در فصل جاری از این هتل داشته به مدیر این هتل بدهکار است و به همین دلیل ، مسئولان حراست از ورود بازیکنان به هتل جلوگیری کرد.  
 
فتح الله زاده: درباره استعفا فعلا سکوت می کنم!

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: من درباره موضوع استعفا سکوت می کنم. مهم این است که ما در حال تلاش هستیم تا در لیگ و بازی های آسیایی موفق شویم.

فتح الله زاده در خصوص مسائل مالی باشگاه این گونه توضیح داد: بعضی از دوستان به جای کمک کردن کاری می کنند که رابطه ما و وزیر دورتر شود. امیدواریم که همان بودجه ای که مجلس برای ما تعیین کرده به ما داده شود. 

وی درباره مشکل مالیاتی جباری عنوان کرد: مشکل مالیاتی آقای جباری همچنان پابرجاست و احتمالا در همین هفته این مشکل حل شود.

سوکای: مهمان ویژه برنامه ۹۰

بازیکن گلزن خارجی تیم فوتبال سپاهان مهمان حضوری برنامه نود بود.  جواهیر سوکای درخصوص بازی حساس هفته آینده بین استقلال و تراکتور گفت: بازی تراکتور و استقلال یک بازی خوب و قوی خواهد بود و من فکر می کنم بازی این دو تیم مساوی شود.

سوکای در پاسخ به این سوال که چه تیمی قهرمان می شود گفت: هر تیمی قوی تر باشد قهرمان می شود. من فکر می کنم سپاهان قهرمانی را به دست بیاورد چون سپاهان واقعا زیبا بازی می کند.

سوکای در بخش پایانی اظهارات درمورد درگیری اش با سید جلال حسینی در بازی با پرسپولیس اظهار داشت: قصد زدن سیدجلال را نداشتم . من با جلال دوست هستم وبا او همبازی بودیم.

در بخش پایانی، در مورد قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بحث شد .

فاصله كوتاه بين جشن و عزا

هفته پاياني ليگ برتر فوتسال، امسال هم با حواشي پررنگي همراه شد و با گذشت سه روز بعد از پايان بازي‌هاي اين فصل حرف و حديث‌ها درباره اتفاقات غيرقابل پيش‌بيني هفته آخر بر سر زبان‌ها افتاه است. ليگ فوتسال در حالي به اتمام رسيد كه تيم گيتي پسند به عنوان قهرمان اين دوره از مسابقات معرفي شد و ارژن شيراز هم به خاطر تفاضل گل كمتر، به ليگ دسته اول سقوط كرد.

بعد از قهرماني گيتي پسند، مسئولان باشگاه صبا، قهرماني اين تيم را ناپاك دانستند و شائبه تباني تيم‌هاي منصوري و گيتي پسند و ماجراي پاداش ۵ ميليوني مديران باشگاه صبا به بازيكنان تيم شهيد منصوري را مطرح كردند!

 با اين حال به نظر مي‌رسد شائبه تباني در ميان تيم‌هاي انتهاي جدول هم به شدت جريان دارد. ماجرا از اين قرار است كه ارژن فارس تا ۱۰ ثانيه پاياني بازي با نتيجه ۲ بر يك از فرش آرا پيش بود كه داور يك پنالتي از نقطه دوم براي حريف اعلام كرد. از سوي ديگر هلال‌احمر، ديگر تيم در معرض سقوط هم با نتيجه ۴ بر ۳ از ميثاق عقب بود و كمتر از ۴۰ ثانيه به پايان مسابقه آنها باقي مانده بود.

بعد از آنكه پنالتي فرش آرا گل نشد و سوت پايان بازي به صدا درآمد، بازيكنان اين تيم به تصور باخت هلال‌احمر به داخل زمين مسابقه ريختند و پايكوبي كردند. دقايقي بعد خبر رسيد كه هلال‌احمر در ثانيه آخر بازي دروازه ميثاق را باز كرده و به اين ترتيب طي چند ثانيه، جشن بازيكنان ارژن به عزا تبديل شد!

حميد كمالي سرمربي ارژن فارس با مشكوك توصيف كردن اين اتفاقات مي‌گويد: «قبل از بازي ما با فرش آرا به من اطلاع دادند كه مراقب باشم چون نمايندگاني از تيم‌هاي گاز خوزستان و هلال‌احمر، ديگر تيم‌هاي در معرض سقوط در سالن حاضر مي‌شوند تا دقيقه به دقيقه اتفاقات بازي را گزارش كنند و در صورتي كه نتيجه بازي ما باب ميل آنها نباشد، اتفاقاتي در بازي هلال‌احمر با ميثاق و گاز با دبيري رخ بدهد.

در همين گيرودار يكي از دوستان خبر آورد كه بازي هلال‌احمر به خاطر پرتاب يك بطري آب به داخل زمين متوقف شده و بازي ديرتر از مسابقه ما به پايان رسيده است. بعد هم در كمال تعجب متوجه شديم كه تيم ميثاق در ثانيه آخر گل تساوي را از هلال‌احمر دريافت كرده است و اين اتفاق دقيقا بعد از پرتاب بطري و توقف بازي رخ داده است.

پرسش و پاسخ نظرسنجی

پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که نتیجه دیدار استقلال و تراکتورسازی چیست ؟ ۱- برد استقلال  ۲- مساوی ۳- تراکتورسازی در این نظرسنجی، نزدیک ۴۳ درصد به برد استقلال  ، نزدیک ۳۹ درصد به یرد تراکتور رای دادند و مابقی، گزینه‌ مساوی را برگزیدند.

مطالب داغ

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

ارسال نظر
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>