پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 117914 |
۳۱ / ۰۱ / ۱۳۹۵ | |

خداحافظی اینستاگرام با ویندوز فون ۸.۱

خداحافظی اینستاگرام با ویندوز فون ۸.۱ برخی از کاربران بعد از مراجعه به برنامه اینستاگرام در استور ویندوز، نمی‌توانند این برنامه را دانلود کنند. اکنون بعد از بررسی‌های مجدد، به‌ نظر می‌رسد این برنامه از فروشگاه ویندوز فون حذف شده است. اگر شما هم سعی می کنید برنامه اینستاگرام را برای گوشی ویندوز فون ۸.۱ […]

مجله اینترنتی ایران استایل

خداحافظی اینستاگرام با ویندوز فون ۸.۱

4396848_222

برخی از کاربران بعد از مراجعه به برنامه اینستاگرام در استور ویندوز، نمی‌توانند این برنامه را دانلود کنند. اکنون بعد از بررسی‌های مجدد، به‌ نظر می‌رسد این برنامه از فروشگاه ویندوز فون حذف شده است.

اگر شما هم سعی می کنید برنامه اینستاگرام را برای گوشی ویندوز فون ۸.۱ خود در استور ویندوز پیدا کنید،باید به شما بگوییم دیگر از این برنامه در استور ویندوز ۸ خبری نیست.

درحالی که نسخه بتای (آزمایشی) این برنامه برای ویندوز ۱۰ وجود دارد و در حال حاضر این نسخه در دسترس کاربران نسخه ۸ یا ۸.۱ نیست.

4396849_785

اما نکته اینجاست که اگر بخواهید از این برنامه در نسخه ۸.۱ ویندوز فون استفاده کنید، چنین امکانی در دسترس شما نخواهد بود. اما اگر به نصب این برنامه نیاز دارید، می‌توانیم در حال حاضر راه‌حل جایگزین را به شما ارائه کنیم.

برنامه ۶tag، یکی از بهترین برنامه‌های کلاینت اینستاگرام است که بر اساس حساب کاربری شما در این سرویس کار می‌کند. البته امکاناتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد، بسیار فراتر از امکاناتی است که در برنامه رسمی اینستاگرام در اختیار دارید.

البته نادیده‌گیری ویندوز فون توسط تیم اینستاگرام به همین‌جا ختم نمی‌شود. سال‌های زیادی است که با انتشار و به‌روزرسانی مرتب این برنامه در دو پلتفرم اندروید و iOS، نسخه ویندوز فون هنوز هم در حالت آزمایشی قرار دارد. حال سوال اصلی اینجاست: دلیل حذف شدن این برنامه چیست؟ آیا ویندوز فون در مسیر نابودی قرار گرفته است؟!

باشگاه خبرنگاران جوان

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.