شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
  • #
  • #
بدون دیدگاه | کد خبر: 115847 |
۱۸ / ۰۱ / ۱۳۹۵ | |

آموزش تصویری تبدیل آیفون به WiFi Hotspot

آموزش تصویری تبدیل آیفون به WiFi Hotspot در این گزارش شما تنها با چند روش می توانید اینترنت آیفون خود را با هر دستگاهی که به سیستم وای فای مجهز باشد به اشتراک بگذارید و در دنیای اینترنت گشت و گذار کنید.       ویژگی که این کار را برای ما انجام خواهد داد، […]

مجله اینترنتی ایران استایل

آموزش تصویری تبدیل آیفون به WiFi Hotspot

در این گزارش شما تنها با چند روش می توانید اینترنت آیفون خود را با هر دستگاهی که به سیستم وای فای مجهز باشد به اشتراک بگذارید و در دنیای اینترنت گشت و گذار کنید.

 

4336129_626

 

 

ویژگی که این کار را برای ما انجام خواهد داد، WiFi Hotspot نام دارد و برای اشتراک گذاری اینترنت با دیگر دستگاهها استفاده می‌شود. با استفاده از WiFi Hotspot می‌توان به راحتی مک را به وسیله اینترنت آیفون، به دنیای مجازی متصل کرد. تبدیل کردن اینترنت آیفون به یک WiFi Hotspot آسان است، در ادامه چگونگی انجام این کار را به شما آموزش می دهیم.

 

آموزش نحوه تبدیل اینترنت آیفون به WiFi Hotspot

 

– تنظیمات را باز کنید و به بخش Cellular بروید.

 

– بر روی Personal Hotspot تپ کنید و گزینه مقابل آن را روشن کنید. Turn on Wi-Fi and Bluetooth را انتخاب کنید. بر رویWi-fi  Password تپ کنید و یک رمز عبور مناسب را وارد کنید (این رمز عبور به دلخواه شما انتخاب می‌شود و هیچ ربطی به اپل آیدی یا رمز عبور اینترنت شما ندارد) اکنون اسم مورد نظر خود را برای اتصال با وای فای انتخاب کنید.

 

4336131_719

 

– حالا در دستگاهی که با آن قصد اتصال به اینترنت آیفون را دارید وارد قسمت وای فای شده و اسمی که در مرحله قبل انتخاب کردید را پیدا کنید ؛ سپس پسورد را وارد کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان

دانلود آهنگ جدید آرشیو »
دانلود اندروید آرشیو »
دانلود نرم افزار آرشیو »
دانلود والپیپر آرشیو »

نظرات بسته است.